0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından

Kızlar hamileyim eriğe aş erdim eşimden erik istedim Allah aşkına erik diye aldığı meyveye bakarmısınız armut almış bu armut kendini sana  nasıl ben armut değil eriğim diğe ikna etti söylermisin diyorum kendisi de gülmekten konuşamıyor  adama yaklaşıp eriğin kilosu kaça diye sordum bide kalleş adam o erik değil abi armut demedi diyor adamın ne suçu var sen eriği armudu ayırt edemiyor musun eline alıncada seçerken de mi fark etmedin diyor um gece gece çok güldük oturduk kendini erik diğe yutturan armudu yiyoruz afiyetle :D

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Afiyet olsun canım :D

(731 puan) tarafından
Gel beraber olsun aşkım :)
-Reklam-
0 oy
(738 puan) tarafından
Şuan gerçekten böyle muhabbetlere ihtiyacım var . Yüzümü güldürdü . Allah muabettinizi arttırsın inşallah ❤️
(731 puan) tarafından
Allahım yüzünü hep güldürsün kuzumm❤️
0 oy
(565 puan) tarafından
Bebeğin doğarsa hayırlısıyla buyunce anlatırsın ona☺️☺️
(731 puan) tarafından
Ona anlatacak çok şeyim var babası tam vukuat  güldüre güldüre adam ömrümü uzattı hahhaha
(565 puan) tarafından
Armuttan çok elmaya benzettim ben ☺️
(2,704 puan) tarafından
Valla ben de :))) adamin da erige benzetmesi normal o zaman
(731 puan) tarafından
Yani hakketen de armuda benzemiyor yaaa hahahahahah
(2,704 puan) tarafından
:))) yazıyı okuyuncaya kadar ben elma sanmistim iste biz boyle karistirdiysak eniste hakli kizz
0 oy
(584 puan) tarafından
Kızımda ben de eriğe aş ermiştim üç ay yiyemedim mevsimi değildi rüyamda ağaçtan toplayıp kucağıma doldurup geliyordum orda bile yiyemeden uyanıyordum çok kötü yaa:))) erik görmeyeli bayağı değişmiş desene :)))
(731 puan) tarafından
Hiç sorma 2 hafta önce bende çağla ya aş erdim bende ağıcından topladım kucağıma ama doyasıya yedim ben uyandığımda tamamen kafamdan silinmişti allahın hikmeti işte :)
0 oy
(891 puan) tarafından
Yav şu aş ermek nasıl bir duygu çok merak ediyorum hiç aşermeden doğurdum kızı 
(891 puan) tarafından
Şimdi sana armut geldi ya geçti mi peki :)
(731 puan) tarafından
Yok valla geçmedi komşum da varmış o getirdi 1 tabak onu yiyince rahatladım :))
(696 puan) tarafından
Vallahi ben çok aşeren bir hamileydim banada çok saçma gelirdi ne o öyle naz yaparmış gibi derdim qma öyle bişey kesinlikle değil yani yiceksin onu yemezsen olmuyor tuhaf his mesela kıştı kavun kokuyordu bana burnuma buram buram normalde hiç sevmem bak koca yaz geçti alıp bir dilim yemedim ama görmen lazım evde geziyorum kavun kokuyor her yer diyorum kış günü nereden geldi bu kavun kokusu bana şükür bulduk yedim. Hadi yiyecek içecek eyvallah ben toprak yedim ya bildiğin toprak
(731 puan) tarafından
Toprak yiyen hamilelerde demir eksikliği var derler kuzum bende sabah uyandım sabahın 7 burnuma taze fasulye kokuyor ay dedim sabah sabah kim bu saate taze fasulye yer diyorum pişirip o zaman hamileymişim haberim yok mış hayır hiç şüphe de etmedim boğazıma pek bakan biri olmadığım için aşırı gördüğüm her şeyi canım çekince eşim anladı hamilesin sen dedi direk öyle şüphe ettim valla
(696 puan) tarafından
Demir eksikliğim vardı evet ama ben cocukkende çok yemişim tadınıda biliyorum yani duvar eşelemek falan istiyordum. Hele bir kaç meyve var aşermek değil ama onları kilolarca yedim şimdi önüme koysalar yüzüne bakmam kendime çok şaşırıyordum ozamanlar
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Afiyet olsun ☺️☺️
(731 puan) tarafından
Gel beraber olsun kuzummm❤️
(3,672 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️♥️
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ahahhah karanlıkta bı ınanılır yanı olabilir :D
(731 puan) tarafından
Gündüz vakti almış kız akşam vakti geldiği için eve yeni alıp yedim dolaptan daha hahahhaa
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ay canım cok güldüm ya :))
(731 puan) tarafından
Allah daima yüzünü güldürsün ❤️❤️
(1,120 puan) tarafından
Seninde kuzum ♥️
0 oy
(2,829 puan) tarafından

Ahahahahahahha:)))))))) süpermiş yalnız afiyet olsun canım erikmiş gibi ye sende artık:))

(731 puan) tarafından
Erik niyetine yedim komşum saolsun yinede kocaman tabakla getirdi erik onda varmış gel beraber olsun kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Olan olmuş yiyin afiyetle:) 
(731 puan) tarafından
Gel beraber olsun. Kuzum ❤️❤️
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ohhhh afiyet olsun canım bende hamileyken eşime profiterol alır mısın dediğim halde nasıl olduysa trileçe anlayıp onu alıp gelmişti birde bozuk çıkmışrı direkt çöpe gitti birde zaten sevmem ama çok ağlamıştım 

Şimdi eşine çok gülemedim geçen markete girdim kıpkırmızı elma var sandım elma arıyordum bebeğime verecektim ikindi de aaaa elma var diye sevinçle gittim başladım poşete koymaya en son bir baktım ki şeftali Aaaaa diyip geri koydum insan cidden bazen algılayamıyor eşinde suç yok kendini erik sanan armut yapmışlar
(731 puan) tarafından
Ayyy ya bende geçen hafta çok aradım kırmızı elma sürekli instegramda karşıma çıkıyor ama bulamadım burda da hep yeşil var
0 oy
(48,660 puan) tarafından
elma sansa anlarim erikle akrabaligi bile yok ☺️bende bulamadi yada pahali geldi diye almadi seni kandiriyo sandım manav gülmüştr armutu bilmiyo diye☺️
(731 puan) tarafından
Yok kız Allah eşimden razı olsun o konuda asla maddiyata önem vermez ne alınması lazım sa ne istedim se asla fiyat düşünmez tamam aşkım alırım der mutlaka da alır o konuda çok eli açık ben sizin için çalışıyorum der
(48,660 puan) tarafından
Allah daim etsin canim
0 oy
(310 puan) tarafından
Bende seneler önce ayva diye limon almışım banada adam bu ayva değil limon demedi eve gelince farketmistim
(731 puan) tarafından
Demekki eşim tek değil miş hahaha
(310 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Olsun olsun iyi niyet esastir böyle durumlarda. Ben de yesil elma istiyorum ama bulamadik :ermm:

(731 puan) tarafından
Hadi yaaa bugün eşim almış ay kuzum yakın olsak poşetle alır gelirdim yanına  aslında aksine burda da hep yeşil elma var bende kırmızı elma arıyorum yok ah bu hamile bizler ne kadar ters şeyler aş eriyor uz yaa
(2,704 puan) tarafından
:))) Allah razi olsun canim benim. Biraz oyleyiz sanirim genelde her istediğimi buldu da bunu kac gundur sayikliyorum. Buluruz insallah :)
(731 puan) tarafından
İnşlh bulursun kuzum pazarlarda mutlaka olur ya belki offf şimdi onuda yemez isen aklından da çıkmaz aş erkek sıkıntılı olay yaaa
(2,704 puan) tarafından
Bazen sosyal medyada gorsem canim ceker sonra unuturum onlar as erme degil de bu çıkmadi aklimdan :))) yaaa sen dert etme nolur kiyamam
0 oy
(1,573 puan) tarafından

aaa kucuk armut buna bırsey deniliyordu unuttum :D cok guldum bende sayenizde guelbır anı olmus ıste ya :D

(731 puan) tarafından
Burda taş armut **** armut köy armudu deniyor kuzum normal de titiz pazarda herşeyi güzel seçer alır ama bügün ne olduysaartık satıcının rızkı varmış demek ki hahhaha

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 496 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Zeynoumut (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 274 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,159 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 669 göst.