0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Eşim askerlik yapmamış onun için sürekli iş bulmakta sıkıntı çekiyor ve bunu hep evliligimizde buluyor sorunu hep öyle yaptilar hemen evlendim lanet olsun gibi şeyler söylüyor bana bi tane kızım var ve şimdi 37 haftalik hamileyim bunu sürekli benim yüzüme vurup vurup duruyor çok yoruldum ona o kadar değer veriyorum ama hiç karşılığını gormuyorum ben ne yapım şimdi benim ne suçum var zorla bi evlilik olmadı ama şimdi zorla evlenmiş gibi davranıyor:( kusura bakmayın ilk sorum oldu ama içime ata ata öldüm  :(

13 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Rşimdi gitsin askere 6 ay oldu de et sanırım evlilere yardım da veriyor bitse daha rahat edersiniz 
(4 puan) tarafından
Mayısta gidecekmiş kıştır deyip gecistiriyo
(405 puan) tarafından
Aksine kışın gitsin yazin evinde olur en azından kışın günler kısa çabuk geçer
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Olan olmus bunu soyleyerek sadece seni uzer zamanida geri alamaz onune bakmali buna bi care bulmali.. 

Nerelisin ? 
(4 puan) tarafından
Üzüyor üzdüğü kadar mersinliyim
(5,519 puan) tarafından
Anladimm walla sevgininde dedigi bigi kafana silah dayamadim de :))
(4 puan) tarafından
Soyledikleri cok zoruma gitti ama Benim için bitti o artk umurumda olmayacak ve görmemezlikten gelecem
0 oy
tarafından
Kafana silah mi dayadim diyemedin mi? Ne alaka seni suclamak nasil gitmemis askere onu da anlamadim kacak mi
(4 puan) tarafından
Yok kacak degil üniversitesi vardı erteledi mayısta gidecek
tarafından
senin yorumu gormeden aynisini yazmışım sanki bebekleri tek yapmış gibi askerde onun sorumlulugu gitseymis
tarafından
Eeee kendi isteğiyle yapmış ne mal mal konusuyo ki çocuktan beterlr ya
tarafından
Aynen elam kndi sorumluluğunu kndi isteğiyle erteleyip snra suçu kıza atmak
0 oy
tarafından
Kiyamam canimm zor bi durum ama erkekler sıkışınca boyle hatalı konusmalar yapabiliyorlar. Suçu evliliginizde degilde kendinde arasın ..
(4 puan) tarafından
Keşke kendinde arasa ama bencilin tekidir hep bende arar sorunu
tarafından
Askerligi yapsaymis adam olurmuş .. Evlatlarinin annesine bu şekilde konusulmamasi gerektigini bilirdi belki ozaman. Sende ona aynı şekilde konuş is bulamiyor diye acısını senden çıkarıyor. Sende onu sucla askerlik yapsaydin is bulurdun bizimle ne alakasi var de benimde bebegiminde ihtiyaclari oluo karsilayamiosun ama suçu benim üstüme yikmasini biliosun de agir mı geldi ne saniodun evliliği de ? Madem tasiyamiycaktin benide hayatina almiycaktin de anlarsa tabi.. ayy sinirlendim valla terbiyesiz
(4 puan) tarafından
Çok doğru soyledin ama o an ona verdiğim değeri düşündüm ve kendimi suçlamaya başladım ben ne kadar salakmisim deyip durdum içimden
tarafından
Bende çoğu kez bunu kendime söylüyorum sabahlara kadr agladigim gecelerde üzüntüden yemekten kesildigim zamanlarda ne salagim diorum adamin umrunda bile degil ye iç yat rahatliga bak diyorum. Sonra anladim kii hep kendime yapmışım evlilik 3 maymun gibidir. Görmedim duymadım bilmiyorum :)
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benim eşimde askerlik yapmadı onunda iş bulması çok zor burda o yüzden İstanbul'da çalışıyor ama eşinin yaptığı yanlış gitsin zorla olan bir evlilikte diyil hemen suçu ona buna yüklüyor bu erkek milleti ya 
(4 puan) tarafından
Benim eşim sıkıntıya düşünce benden sorar hesabı şans işte:(
(1,348 puan) tarafından
Kıyamam sana ya
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Gitsin hemen neyi bekliyor ki bu kadar zaman ne diye beklemiş 6 ay hop geçer yani o zaman askerliğini yapıp evlenseymis aman kuzum.degmez ya hiç takma kafana işte günah keçisi arıyor aklınca 
(4 puan) tarafından
Aynen bu kelimelerinden sonra tamamen düştü gözümden artık ne yaparsa yapsın umurumda olmayacak
(5,938 puan) tarafından
Haklisin canım sende Allah yüreğine diline merhamet versin esinin
(4 puan) tarafından
Amin insallah allah razı olsun
0 oy
(311 puan) tarafından
Benim eşimde geçen sene yaptı askerliğini üniversite mezunu 6 ay yaptı gitsin hiç üzülme askerden önce eşimle birbirimizi yerdik ikimizdede vardı ama tek taraflı değildi bu gitti geldi değerimi anladı baya bi yok bide o gidecek sen kalcan iki çocukla seni düşünmüyoda kendinimi düşünüyo ben aksine hep kızardım niye evlenmeden önce gitmedin ortada kaldık çocukla orda kal burda kal çok zorlandım ama keşke o geldikten sonra yapsaydın ikinciyi zor olucak senin için 6 ay dile kolay ama hiç geçmiyo zaman 
(4 puan) tarafından
Inan ki o kadar sıkıldım soylentilerinden yeterki gitsin diyorum isterse bi sene yapsın umurumda değil artk
(311 puan) tarafından
Ama yani onun söyledikleride laf değil evlenmeseydin pişmansan hala vageçebilirsin de ezdirme kendini
0 oy
tarafından
Canım durumuna uzuldum açikcası. Esin hepten haksiz o kelimeleri söyleyerek ama sen neden askerligini yapmamis biriyle evlendin? Yani neden askerligini yapıp is bulmasinı beklemedin? Zorluk cekecegini dusunmedin mi? Hayat sartlari cok zor ve iki tane evlat var ortada nasıl bakiyorsunuz?  
0 oy
tarafından
sanki çocukları silah zoruyla mi yaptin 
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Eşinin kendi aklı yokmuymuş?Çocuk yapmaya aklı eren adam askerliğe,  evleneceği, işe gireceği zamana da erer ama.
0 oy
tarafından
Gitsin madem önüne çıkmaya devam edecek. 

Kaç kere bedelli çıktı madem öyle seni suçlayacağına kalıp yapsaydı parayı verip. 

Ne kızıyorum ya o senin bekarlık sorumluluğundu evlenmeden çözseydin madem öyle 
0 oy
tarafından
İşte bukadar duygusal olmayacaksın insanlara gerçekleri söylemeyin ce kendilerini bişey sanıyorlar içine atacağına dışına at patlasın sadece sen yanma
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sen ona bi tane güzel bi evlat vermişsin ikincisi yolda. Eşisin onun her şeyi ile ilgileniyorsun. Yemeği bulaşığı çamaşırı vs... Evin yükü sende. Ne biliyim buna rağmen lanet okuyosa ne desem bilemedim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 376 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 764 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 408 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 167 göst.