0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
Bugun üçüncü gün ve bu üç gün içerisinde sadece 2 kez tuvalete çişini yaptı. Hep altına kaçırdı. Tuvalete oturtunca yapmıyo yapmak istemiyo. Oyunlar oynatıyorum şarkılar söylüyorum ödüllendiriyorum. Yine de inat ediyo. Alışır mı dersiniz... 

6 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Bizde şuan tuvalet eğitimindeyz benimki 2 gün çişini lazimliga yapmaya başladı bir kez yaptıktan sonra artık oraya yapması gerektiğini anlattım ayrıca altına yapıp ıslatınca rahatsız oldu baya o da etkili oldu birde ben sürekli şarkı falan söyledim tuvalet eğitimiyle alakalı çizgi filmler var onlarda etkili oldu bence 
(2,387 puan) tarafından
Bizde hiç biri etkili olmuyo ya yaparken yada yaptıktan sonra söylüyor. Asla tuvalete yapmak istemiyo
(442 puan) tarafından
Yaparken gördüğün anda tuvalete oturt o da etkili oluyor bence öğrenir pes etmemek gerekiyor bizde daha kaka yapmadık
(2,387 puan) tarafından
Pes etmeye niyetim yok da işte yıpratıyolar. Benim bu ortanca bunla ilgilenirken küçüğüm de ağlıyo büyüğün derdi zaten hiç bitmiyo
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Alışır alışır :)) oğlmda öyleydi asla lazmlik tuvalet istemiyordu zaman gectikce alisti gidip kendisi yapmaya basladi :) kizim da daha farklidi 4 5 ay öğretememiştim çok zorlanmıştm ama her işin bası sabırmış kuzuumm :)))
(2,387 puan) tarafından
Evet ama sinir oluyorum oraya buraya işedikçe
0 oy
(13 puan) tarafından
Bizimde öyleydi lazımlık varya ona hiç oturtamadım zaten hep altına kaçırdı gündüz uykularında da bağlamıyordum geceleri uyku su derin olduğun da bağlıyordm ki anlamasn diyee böyle böyle altına yaparak alıştı 1 hafta içinde öğrendik yani gece kaçırmalarıda bitti sonra hiç bağlamadm ama çok sinirli zorlu süreçti de 

Büyük tuvaletini hiç yaptıramadm 1 2 yaptı kendisinn midesi bulandı kusuyordu onu yaparken hep bez baglatti 3 buçuk yaşına kadar büyük tuvaletine bez bağladım geldiğini anlıyordu anne bez diyordu çok uğraştım bezi unutturamadm neyseki sünnet oldu 2 3 ay önce de onunla birlikte büyük tuvalete alıştı şükür 
(2,387 puan) tarafından
Ben gece de bağlamıyorum. Yatağa alez seriyorum dün gece yapmamıştı ama bu gece yapmış. Gözümde artık o kadar büyümeye başladı ki sanki hiç alışmayacakmış gibi
0 oy
tarafından
Ben benimki hic soylemicek sandım ama şükür 1 haftadır soyluyo bir aydan fazla eğitim veriyorum cok şükür söylüyor arada kaçırıyor gecelerude bez bagliyorum
(2,387 puan) tarafından
Benimki de alışsa bi sanki alışmayacakmış gibi geliyo ya
0 oy
(7,408 puan) tarafından
Benim kızım 13.gunde tamamen söylemeye başladı canim
(2,387 puan) tarafından
Ben biraz erkenciyim galiba bugun daha üçüncü gün
(7,408 puan) tarafından
Canım bezi çıkarttım bidaha takmadım.1 hafta hep altına yaptı sonra lazimliga denk geldikçe sevinmeye başladı. Bi süre sonra ne zaman yapacak anlıyorsun.  1Haftadan1sonra kaçırma azaldı 13.gun tamamen söyledi. Ama kakasını Bi kaç ay altına yaptı hiç söylemedi onu onda biraz geç alıştık. Sende sabır et daha 3 gün olmuş
(2,387 puan) tarafından
Bende hiç takmıyorum bez gece de dahil. İllaki alışacak da işte gözümde büyüyo
0 oy
(1,739 puan) tarafından
İnşallah alışır cnm benim oğlum 2 günde alisti cise ama kakayi tuvalete yapmak istemiyo 1 haftadır uğraşıyorum kaka hep altına kiloda yapiyo 
(2,387 puan) tarafından
Valla ne bileyim az önce belki 15 dakika oturduk tuvalette inat ediyo yapmıyo ya
(1,739 puan) tarafından
Kaç yaşında canm belki de hiç hazır degildir
(2,387 puan) tarafından
31 aylık
(1,739 puan) tarafından
Küçük de değil aslında benim oğlum da 34 aylık cnm bi süre daha dene bakalım inşallah alisir
(2,387 puan) tarafından
Denicm ya pes etmem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
13 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,102 göst.
13 Haziran 2019 Diğer kategorisinde rhm (642 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu

378,823 soru

11,339,179 cevap

34,803 kullanıcı

...