0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Oğlum 4.5 yaşında 2 haftadır anaokuluna gidiyor ben çalışıyorum ben yokkende kayınvalidem bakıyordu yani bi anda benden ayrılmadı. Okula  gitmek istemiyor, seni özlüyorum falan diyor ama zaten çalıştığım için günün çopumda benden ayrı. Özellikle sabah kalkarken çok zorlanıyor akşam 9 da yatıyor, gitmiyeceğim diye ağlamaklı uyanıyor. Öğretmeni çok iyi sürekli aktüvite halindeler video atıyor okulda mutlu aslında ama gece yatarken ve sabah kalkerken gitmeyeceğim diyor vijdan azabı çekiyorum. Okula gitmek zorunlu falan diyorum. Aşağı yukarı ne kadar sürede alışır kabullenir??

3 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından

1 ayı buldu senı ozluyorum sıkılıyorum cok kalıyoruz orda kımseyı tanımıyorum ya ogretmen kızarsa bana vs vs turlu bahaneler gozunu acar acmaz karnım arıyor falan demeler okula gıden kadar boyle ıcerı gırdıgı an unutuyordu benı oyuncaklar etkınlıkler gayet guzel eglenıp adapte oluyordu nazı banaydı 1 aya duzeldı sımdıde okul nıye tatıl dıye uzuluyor :D

(1,629 puan) tarafından
Ay benim oğlumu yazdın :) geçen eltimin kızı öğretmenimin boğazı ağrıyor okul tatildi dedi . O gece 2 de boğazım ağrıyor dedi su iç geçer dedim sonra bu sefer midem bulamıyor dedi uyu geçer dedim sabah kalktı karnım ağrıyor dedi parol içirdim baktı kaçış çok nazlana nazlana gitti :) bide peynir falan sevmiyor bana zorla peynir veriyolar diye halbüki öğretmeni zorlamıyorum peyniri çoğu sevmiyor zaten dedi :) 1 aya alışırsa iyi :)
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sırf sabah kalması zor olacak diye öğlenci yazdırdım 10 na anca kalkıyor beyefendi ilkokul 3 e kadar öğlenci olacak bizimki 
(1,629 puan) tarafından
Benimki anaokulu normalde gece 12 de yatıp öğlen 11-12 de kalkardı şuan uyku düzeni iyi akşam 9 da bayılıyor :) ama sabah yinede kalkamıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.