0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (517 puan) tarafından
Bebeğim 13 günlük kanında enfeksiyon çıktı ateşi vardı, burnu akıyordu gözleri akıyordu hemen hastaneye getirdik kanında enfeksiyon çıktı yoğun bakıma aldılar çok koruyun lütfen dua edin yavrumu şimdiden çok özledim günde 1 saat görüş var, pazar günü görüş bile yok süt sağıp  bırakıyorum doktor en az 1 hafta kalır dedi böyle bebeği yoğun bakıma giren var mı ne kadar kaldı hemen iyileşti mi Allah rızası için hepiniz dua edin 

20 Cevaplar

0 oy
(10,529 puan) tarafından
Rabbim sağlık sıhhat versin inşaallah canım en kısa zamanda düzelir sağlığı evinize sapasağlam gelir ınşaallah 
(517 puan) tarafından
Allah razı olsun ınsallah
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
35 haftada doğum yaptim solunum hızlı diye 9 saat kaldı yanıma verdiler enfeksiyon çıktı diye aldılar 6 gün kaldı kuzum seni çok iyi anlıyorum ama emin ol bebeğin için en iyi en iyi tedavi orada olacak annesi .Rabbim tez vakitte çıkartsın evet günde 1 saat görebiliyorsun ama ona da şükür canım.benim. üzülme annesi geçip gidecek bu gunler de 
(517 puan) tarafından
Şimdiden çöktüm resmen kendimi bitmiş gibi hissediyorum Allah razı olsun 6 gün kalıp çıktıktan sonra bebeğiniz tamamen iyileşti mi biz mi mikrop kaptirdik acaba neden oldu hâlâ bilgi vermediler
(5,938 puan) tarafından
Yok kuzum 11 aylik şimdi tamamen 6 gunde geçti. Doğum sırasında kapmış benim oğlum suyu yuttuğu için ama ablam in da 14 günlük oğlu yatti kuvezde  dr çok mu gelen giden oldu bebek enfeksiyon kapmış insanlardan dedi
(517 puan) tarafından
Sağol canım daha bana açıklama yapmadılar tahlil vs yapıyorlar keşke hemen iyileşip ciksa uyurken gözlerini kapadığında bile gözlerini ozluyordum şimdi nasıl dayanırım bilmiyorum
(5,938 puan) tarafından
Sütün çekilir canım benim Bak geçip gidecek bir ömür seninle olacak yavrun hastanedeyseniz mutlaka bilgi isteyin
(517 puan) tarafından
Yarın sabah bilgi vereceklermiş tahliller için
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Benim kızımda da kanında enfeksiyon cıktı 7 gün bekletiyorlar çünkü kan kültürü sonuçlarını bekliyorlar onlarda en geç çıkan sonuçlar. O sonucları beklerkende antibiyotik tedavi uyguluyorlar kuvez de. Korkma annesi 1 hafta sonra allahın izniyle senin kucağına olacak korkulacak birşey yok enfeksiyon zaten antibiyotikle bitiyor. Biraz dayan sabret bebeğin için eğer sen böyle üzülüp ağlarsan bebeğine en iyi yarayan şifa olan sütünü bitirirsin üzüntüden stresten. Onun sana sütüne ihtiyacı var. Sakin ağlama sakın kendini üzme sütün çekilmesin. 1 hafta sonra allahın izniyle kucağında olacak hiç merak etme. Rabbim şifa versin geçmiş olsun canım 
(517 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun keşke hemen iyileşip ciksa yavrum uyurken bile ozluyordum onu simdi nasıl dayanırım bilmiyorum
(2,102 puan) tarafından
Keşke o zaten iyileşmiş oluyor yavrum sadece kan kültürü sonuçlarını bekliyorlar üremeye bakıp çıkarıyorlar. Korkma bebegin orada gayet iyi çok şükür. Evinizde hasta olmasını canı yanmasını mi isterdin yoksa orada hastalıktan temizlenmesini mi. Tabiki düzelmesini isterdin o yüzden kendini hiç strese sokma üzülme sadece dua et bol bol annesi sütun çekilir yoksa onun sana ihtiyacı var. 1 hafta dayan olur mu bebişin için
(517 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok rahatlatıcı konuşuyorsun , anne olmak çok zormuş dünyanın en güzel nimetine çok iyi bakmak gerekiyor inşallah sütüm gitmez emmedikçe azalacak diye korkuyorum
(2,102 puan) tarafından
Allah senden de razi olsun yavrum.
Aynen öyle anne olmak gerçekten zor. Bilirim 7 gün boyunca neler yaşadığımı anlat deseler anlatamam. Seni çok iyi anlıyorum ama sende beni anla bebişin sana ve sütüne ihtiyacı var onun için sabret. Dualar et bak dualar çok çabuk o günü getiriyor sana zaman çabuk geçiyor bol bol dualar et 1 hafta sonra mis gibi sağlıklı şekilde gelecek evine bebişin. Korkma gitmez sadece üzülürsen ağlarsan stres yaparsan gider. Bol bol gogusunu sağ sütünü buzluğa at. Hastaneye götür hergun. Sağarsan bol bol gitmez göğüslerini uyar yani korkma dua et. Bende dua edeceğim. Rabbim bebisini sana en kısa zamanda sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(301 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun inşallah şafii ısminin yüzü suyu hürmetine sağlığına kavuşur inşallah Allah büyük kıyamam yaa
(517 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(751 puan) tarafından
Benimki 40 gün kaldı canım yoğun bakımda  enfeksiyon da vardı kanında. Çok zor bi süreç biliyorum anlıyorum seni Allah yardımcınız olsun inşallah. 
0 oy
(610 puan) tarafından
Allah biran önce kavuşmanızı nasip etsin inşallah 
0 oy
(220 puan) tarafından

• rabbim sifa versin Insallah canim 
0 oy
tarafından
ALLAH yardimcin olsun canim inşallah tez zamanda iylesir yavrun
0 oy
(81 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun duam sizinle 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Yaa insallah sagsalim cikar beraber evinize donersiniz allah yardimcin olsun canim
0 oy
tarafından
çok çok geçmiş olsun canim inşallah hemen iyileşir
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Allah' şifa versin inşallah:'(

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah sifa versin çabucak iyilessin kuzu inşaallah. Büyük kızım 20 günlükken zatürre geçirdi. 10 gün tedavi görmüştü. Damar yolundan . Ama ben yanında kalmıştım. 
0 oy
(220 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bızde 3 aylıkken enfesıyon dan 1 hafta yattık ana ben hrp yanındaydım. 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çıkar inş sen stres yapma sütun etkilenir orda iyi bakarlar erken teshisle Bi sye olmaz korkma inşallah 
0 oy
(843 puan) tarafından
Benmkide bir haftalıkken yattı canm 10gün  kaldı. Aslında sarılıktan yatmıştı. Sonra enfeksiyon var dediler. Sanırım orada bulaştı. Zor zamanlardı ama geçti çok şükür. Sakın üzülüp ağlama şu an sütüne çok ihtiyacı var. Allaha emanet olun geçmiş olsun. 
0 oy
(68 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme sütun gider bol bol sağ ki çoğalsın rabbim yardımcın olsun sabır versin inşallah hemen çıkar sapa sağlam eve gidersiniz
0 oy
(523 puan) tarafından
Evet canim  benim bebegim dogduktan ertesi gunu alindi yogun bakima. 1 hafta mecburi olan sure cunku antibiyotik veriliyor. Ama endiselenme bi haftada bitiyor tabi bizde gidip kendimz emziriyoduk seninki kotu olmus ama endise etme rabbim sifa versin yavruna
0 oy
tarafından

Allah yardımcınız olsun. Insallah en kısa zamanda şifa bulur<3

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 174 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 902 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 706 göst.
9 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 482 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,370 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,928 cevap

34,882 kullanıcı

...