0 oy
703 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (902 puan) tarafından
Kaç gündür rahatsızdım . Kayinpederden bana bulaştı korona oldum c.tesi günü akşam fenalastim oksijenim 50lere düştü. Oğlumu anneme bıraktık hastaneye gittik hemen oksijen 40lara düşmüş kan gazi yükselmiş ...hemen 2.basamak yoğun bakıma aldilar giderken o kadar ağladım ki :( Eşim arkada kaldı öylece .eşim çaresiz kaldı.tam 13 gün geçmeyen 13 gün yoğun bakımda kaldım oksijen tedavisi cihazlar solunum sıkıntım. Tüm bunlarin üstüne korona da olunca ateşim de 39.9 a çıktı .işte bugün normal servise aldilar ne zaman çıkarım ne olur bilmiyorum..bugün odaya geçince eşim telefonumu getirdi .kendini de yakti refakatci olarak yazdirdi k3ndini.o negatif ins kapmaz :(( odamin camida tam mezarlığa bakıyor...ailem oğlum evde perişan esim benimle hepsi üzgün ağlıyo. 2kez oğlumdan ayrıldım .evlat cok zor .cook canım yaniyo .bensiz büyüyo oğlum:'( ya annesiz kalırsa diye çok üzülüyorum korkuyorum boynu bükük kalırsa:'(( nolur dua edin geçsin bu oksijen düşüklüğü kan gazi yüksekliği:((

31 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin kardeşim 
(902 puan) tarafından
Amin nerde varsa insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzulme cnm moralini yuksek tutmaya calis kendin icin degil o minik kuzu icin calis . Pencereden disarida bakmamaya calis
(902 puan) tarafından
Zaten onun ve ailem için çabalıyorum:(
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Gece gece ağlattın beni :( 

Ama Rabbim seni ağlamasın Rabbim evladını sana senide ona bağışlasın

Şifa versin inşallah Rabbim ❤️

(902 puan) tarafından
Ağlama canım. Nerde varsa insallah herkesin sınavı farklı işte şükür edip devam ediyorum .inşallah bunlar günahlarıma kefaret olur
0 oy
(48,508 puan) tarafından
geçmiş olsun canim insallah tekrarlamaz ogluna kavusursun
(902 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah. Rabbim hiç kimseyi ayirmasin sevdiklerinden
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin sana ve tüm hastalara. İnşallah yavruna kavuşursun da bi kucaklarsin sarilirsin evlat bambaşka
(902 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Rabbim inş biran evvel atlatırsın rabbim hiç bir çocugun boynunu bükük koymasn inş
(902 puan) tarafından
Aminnn .Allah sevdiklerimizi korusun
0 oy
(35 puan) tarafından
Allah'ın izniyle çıakrsın inşallah canım.. rabbim şifanı versin seni ailene eşine çocuklarına bağışlasın iyi düşün hep..

Şu aklıma takıldı sen covidden yatıyosun demi yanlış anlamadım refakatçi nasıl alıyolar onu anlamadım
(902 puan) tarafından
Allah razı olsun.mayistwn beri bende kan gazi yüksekliği var bide oksijen  düşüyo acile bu yüzden geldim kovit dönemi olduğu için tomografi falanda istediler hepsi bi arada olunca yoğun bakıma alındım orda herşey yasak zaten. Normwl odaya alındım yoğun bakım hastası olduğum için sonda vs var yardıma ihtiyacım.olur die 1refakatci birakiyolar
(35 puan) tarafından
Anladm canm alalh şifanı versn geçmiş olsun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah sifabi versin canim, elhamdulillah nornal.servise gectiysen bide refakatci aldilarsa yanina sonuclarin gayet iyiue gitmis demektir. Nolur moralini bozup tekrardan bunyeni zayiflatma. Buda imtihandir gecer, Allah sagligini geri versin, evladina kavustursun
(902 puan) tarafından
Amin canım. Ama ben hiç sağlıklı bi insan olmadım o yüzden alisigim bu durumlara ama ailem eşim çok kötü oluyo şimdide oğlum eklendi onu özlemek canımı yakıyo yoksa tüm acılara dayanırım .Rabbim güç vermiş derdimin yanında çok şükür
(6,978 puan) tarafından
Aynen canim, tez zamanda kavusasin
0 oy
tarafından
Allah ım el Şafi ismiyle şifalar ihsan eylesin sana canım inşallah tez vakitte kavuşursun ailene   
(902 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah o.ghnlerde gelir
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine sifa versin canim 
(902 puan) tarafından
Aminn nerde varsa insallah
0 oy
(976 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin tez zamanda. Allah bir daha yaşatmasın. Moralini yüksek tut. İyiye gittiysen iyileşeceksin inşallah. Dua et bol bol. Burada manisada, doğum yaptığım şehir hastanesi de mezarlığa bakıyordu. Neden öyle bir şey yapmışlar anlamadım. 
(902 puan) tarafından
Allah razi olsun ..Burdan alıp direk oraya koycaz msjnı veriyolar galiba :) bunların yaptığı şeyleri anlamak çok güç zaten
(976 puan) tarafından
Ben de çok komik bulmuştum, hatta resmini çekip paylaşmıştım watsapta :-D
0 oy
tarafından
Rabbim yardm etsin maskesiz durma cam surekli acik olsun
(902 puan) tarafından
Odamiz kapali klima aciyoruz biri gelince maske takiyor7m diğer türlü nefes alamiyorum daralıyorum:(
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle 5cnm tez vakitte yavruna sevdiklerine kavustursun insallah
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Geçer canım Rabbimin izniyle moralini yüksek tutmaya çalış çocuğun için başka seyler düşün dua et rabbine herşey onun elinde 
0 oy
(889 puan) tarafından

Rabbim şifa versin seni ve çocuklarını eşini birbirinize bağışlasın inşallah<3

0 oy
(549 puan) tarafından
Cok gecms olsn. En kısa zamanda ıyı olucaksın ❤️ 
0 oy
tarafından
Bak iste servise gecmisin demek ki iyisin cok daha iyi olacaksin canim hic kotu seyleri aklina getirme Allah yaninda olsun.
0 oy
(265 puan) tarafından

Canim benimm Allah şifanı versin lütfen moralimi yuksek tut bebeğin için yüksek tut ki çabuk iyileş <3

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbimin şifası senin üstüne olsun 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 173 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,854 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 902 göst.