0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........   ......

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bırak istiyorlarsa yapsınlar şimdiki aklım olsa 5 gün 5 gece yapardım :)) 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Gereksiz masraf ve gereksiz yorucu tempolu hic gerek yok bence,kendi tarafinda kına yaparsın eşinin tarafinda istersen yarim saatliğine bindalli giyersin sonra yine gelinlik giyersin ama 2 kına ayriyeten düğün saçma olur ayrıca kına zaten kız tarafına olur 
(56 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyordum canım iste diyorlarki gelinlikle gelmek gerekmis o gün full sabahtan akşama kadar gelinlikle durmam gerekmis degismeden ve gelinliğim cok ağır tüm gün duramam ki diğer türlü olursa cts sokak kinasi pazar sabahtan gelinlik giyicem üç saat filan bu kadar:/
(9,626 puan) tarafından
Zaten kimse seni düşünmemiş ki kendi gösterislerinin peşindeler,ne demek gelinlikle durmak gerekirmiş farz mı sünnet mi yani nolur 1 saat falan bindalliyla dursan
(56 puan) tarafından
Cok haklisin da Anlatamiyorsun canim karşı tarafa
Bilirsin belki gelinligin ne kadar agir oldugunu bir de topuklu ve tesetturluysen o bas ile zulum yani tüm gun
0 oy
(3,225 puan) tarafından
Olur canım bizim burda memleket bir oldugu halde Bi küçük kına Bi büyük kına oluyır 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Aileler istiyorsa e size de masrafı falan yamsıtmayacaksa yap gitsin. Biz yapacaktık istemedi demesinler. Zorlanacaksın belki ama 1 günlük yorgunluklar. Herkesin gönlü olsun boşver
0 oy
(481 puan) tarafından
Benimde öyle oldu kendim düğün salonunda kendi memleketimde bide esimin memleketinde sokak kınası yaptım ama gelinlikle yapmak zorunda kaldım çünkü cuma kendi kinam oldu cumartesi gelin çıktım sabah aksam da öyle kına yaptık 
0 oy
(8,705 puan) tarafından
Kına kız için yapılmaz mı? Ha masrafı çekiyorlarsa o ayrı ama bana göre kına başlı başına saçma:)) düğünün içinde yaptım o da sırf kına olsun dediler diyr

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
0 oy
11 cevap 295 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Acelya_2733 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
21 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Glcnm (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
2 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sinem2222 (21 puan) tarafından soruldu

393,808 soru

11,777,067 cevap

35,796 kullanıcı

...