0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından

Kızlar hele gelin neler yapıyorsunuz. Benim bebeler uyudu her biri bir yere düştü. Yerlerden çocuk topladım yataklarına yatırdım. Bakım saati yapıyorum. Kocam gelecek birazdan çünkü:D 

Siz ne yapıyorsunuz gelin sohbet edelim 

4 Cevaplar

0 oy
(6,339 puan) tarafından
Bayılıyorum ben ama oğlum henüz bayilmadi
(58 puan) tarafından
Ah bu bebeler.
Canları sağolsun ne diyelim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çay içiyoruz. Bebeler uyudu. Kitap okumayı düşünüyorum. 
(58 puan) tarafından
Bende şu bakımımı bitireyim de okuyacam. Ama Wattpad den okuyorum ben.
Watyy okuyan bir anneyim :D
tarafından
Hiç sevmiyorum orayı.. Kağıda kitaba dokunmadan yapamam, pdf bile okuyamıyorum bu sebeple.
(58 puan) tarafından
Aslında çok güzel kitaplar var. Ben wattpad de yazılan birkaç kitap satın bile aldım
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Kızımın makarna aşkı tuttu gece gece yemek yiyo bnde otruyorum öyle 
(58 puan) tarafından
Kız bende mi yesem diyorum da sonrada hayır Zeynep kilo aldın zaten yememen lazım diye kızıyorum kendime
(2,213 puan) tarafından
Kilo varsa yeme :D yoksa ye gitsin kız
(58 puan) tarafından
Kız 2 buçuk ay önce doğum yaptım.
Ama bu doğumdan sonra aşırı aldım ya berbat hissediyorum kendimi
(2,213 puan) tarafından
Bnde ikinci doğsan sonra aldım ya hamileyken almadım emzirirken aldım şaka gibi
0 oy
(142 puan) tarafından
Bnm kızda yattı biraz önce bnde uzanmisim sıcakta  bizim burdada elektrik gitti 
(58 puan) tarafından
Karanlıktan nefret ediyorum fobim var. Elektrik gittiği an nefesim kesiliyor. Eşim evde olursa hemen yanıma oturur elimi tutar burdayım diye. Eğer işte olursa da elektrik gitti diye haber ederim telefonla görüntülü arar hemen. Kapatma telefonu gelene kadar bana bak benimle konuş der
(142 puan) tarafından
Ay rabbim yardımcın olsun cnm yok çok şükür eşim yok evde öyle sıkıntı yapmıyorum ama bazen insan telaslaniyor
(58 puan) tarafından
Kız birde inme iniyor resmen bana. Elektrik gittiği an o karanlıkta kalayım olduğum yerde kilitleniyor um. Ne adım atabiliyorum ne nefes alabiliyorum. En son elektrik gittiğinde mutfakta kahve yapıyordum eşimle kendime. Nasıl gitti kaşık elimde cezve ocakta kaldı olduğum yerde kilitlendim nefes falan gitti bende.
Eşim geldi hemen korkma burdayım dedi su içirdi odaya götürdü oturttu yanıma oturdu kendisi de.
Benimle konuştu ama ne konuştu bilmiyorum. Uyumuşum dizinde. Gözümü bir açtım elektrik gelmiş eşimin dizinde uyumuşum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 246 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 401 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.