0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kizlar eşimle yürüyüşteydik sahilde burda kadınlar genç yaşlı makyajlı heryerleri açık bende tesettürlüyüm herkese saygım sonsuzdur özgür bir ülkede yaşıyoruz eşimle yürürken ben bebek arabası sürüyordum eşimle konuşuyorduk baktım yaşlı teyze bana diyorki bakarmısın bende efendim dedim sesini yükselterek bana carpacaktin ikidir dedi zaten çok kalabalıktı ama ben eminim çarpmadım hayır dedim sizemi çarptım baktım diyor kocana dalmissin konuşuyorsun çocuğuna yazık bussuru şey eşim beni tuttu dedi bu kırık takma gel gel bende cevap vermedim ama çok üzüldüm daha öncede tesettürlüyüm diye ters ters baktıkları oluyordu ama çok üzüldüm eşime karşıda kendimi kötü hissettim kendimi savunamadim 

7 Cevaplar

0 oy
(48,690 puan) tarafından
bazi teyzeler catacak yer arıyor 
(58 puan) tarafından
Gerçekten öyle zaten din düşmanlari görsen ezqn okunmasına bile rahatsız olan tipler var Allah'a havale ediyorum
(48,690 puan) tarafından
var canım hele yeni nesil dinden imandan abdestten duadan haberleri yok sinav okul arkadas diye diye cocuklara ogretmiyorlar
(6,512 puan) tarafından
Ne yapsınlar yaşlanınca ekşın arıyorlar kocalarının başının etini yemek kesmiyor heralde snsnsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy bunda be var kız laf8ni soksaydn 
(58 puan) tarafından
Canm çok kalabalıktı ne olduğunu anlamadım bile ben çarptım sanıyordum megersem carpmamisim ama birdahikinr kavga edicem direk
0 oy
tarafından
Foça da sahile gittim ogullarimi suya soktum bende kapaliyim birtane orta yaşlı kadın vardı bikinili gözünü dikti bana öyle bakıyor öyle bakıyor ki hani bana nerdeyse böyle buraya gelmeye utanmadinmi dercesine bakıyor 

Bende ona baktım o baktı ben baktım kim pes edecek diye diye baktım o pes etti bişi de demedi deseydi atlayacaktim ustune
tarafından
Aşkım ikiside çok güzel ama kesinlikle hafta içi git ve ben yeni Foça yi daha sakin buldum eski Foça da mukkeml ama çok kalabalik
tarafından
Estetik dersen eski Foça sakinlik dersen yeni Foça
tarafından
Yeni focada ikili şezlong ve şemsiye 200 TL verdik gün boyu tabi biseylerde icmistik
(3,451 puan) tarafından
Teşekkürler bilgiler için :)
tarafından
Rica canim iyi eylenceler keşke bende geri gelebilsem bayıldım oralara
0 oy
(2,182 puan) tarafından
Ne boş boş konuşuyorsun moruk deseydin sanane kocadan çocuğumdan deseydin 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Canı sıkılıyor herhalde o teyzenin 
0 oy
(1,003 puan) tarafından