0 oy
784 göst.
Diğer kategorisinde (2,388 puan) tarafından
kızlar hayırlı geceler 

kuzenim birisi ile tanışmış sosyal medyadan orda konusurken birşey yokmuş ama bugün buluşmuşlar çocugun dişleri kırıkmış gülünce gözüküyomuş kuzenimde çocuktan ayrılmış bu akşam diyor dişleri yok ne yapayım bende dedim benim adamın dişleri varda ne oluyor iç güzellik sonuçta sana değer veriyormu üstüne titriyomu sen ona bak ama ne dediysek kabul etmedi ay yarabbim ya

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke hersin dişi kırık olsaydı

Gönülleri güzel olmadıktan sonra dişin bir önemi yok malesef 

Benim ablamın annemin dişleri inci gibi beni düşman görüyorlar nasıl aglatiriz nasıl zarar veririz onun derdindeler birgün yavrum için ağlıyorum annemi aradım anne dedim ben çok üzülüyorum sen bu akılla çok yaşaman dedi bana ölün giden dert sahibi olun dedi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dişçiye gider yaptırır. Asıl insanın içi güzel olsun gürünüşe aldanmasın 
0 oy
tarafından
Benimde Bi arkadaşım evlendi kocasının dişleri paslanmış resmen okadar ki sapsarı adam bigün bile diş fırçası vurmamış yani ama kız onunla evlendi dişleri bahane etmedi. Sevgide hiç bir zaman bahane aranmaz. Seviyorsa herşeye kabul etcen kusur aramican
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Ben olsam önce bi dişleri neden kırılmış diye sorgulardım. Kavgada da kırılabilir kazada da. Bunun üzerine giderse eğer farklı bir hikaye çıkar ve adama aşık bile olabilir bence. 
0 oy
(1,641 puan) tarafından
Yani dış görünüş önemli ama ayrılacak kadar değil mesela benimde diş takıntım var sarılık hiç sevmem sarı olursa ayrılırdım bende olsam birinin titizliği dişinden belli olur bence direk ayrılırdım ama eksik kusur için ayrılmazdım
0 oy
(4,121 puan) tarafından
Bence. Normal demek ki sevmıyormus sevse gözune ble gelmezdi iyi yapmıs 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kimse kimseyi o şekilde kabul etmek zorunda değil toplum içine çıkıyosun bi kızla tanışıcaksın yaptır dişini bi insan neden öyle gezerki bende olsam kabul etmem. Bu kuzeninin değil karşıdakinin düşünmesi gereken bişey zorlamayın kızı

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 542 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 400 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde sweetlady (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 459 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
65 cevap 866 göst.