0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Herkese günaydın arkadaşlar kaynanam.adanaya gtck bı yakınları vefat etti aynı binada yasyoz eltim korktuğu için yanlız kalamuyo onunlada.ayni.binadayiz kaynanm dedi ben gelene kdar sende kalsn beraber yemek yapın yiyin takılın dedi anne dedim kaynımın sevdigini kocam sevmiyo kocamın seçildiği yemeği kaynım yemiyo dedim kabul etmedim çünkü kızlar eltim 3 aylık hamile yerinden kesinlikle kalkmaz herşey bnm üstüme kalck ztn 2 cocgm War kayinpederimede yemek falan yapcm bide kaynim sabah erken ise gdyo esim o saate yatiyo eltim gelckti erkenden sabahın 7 sinde siz olsaydınız kabul edermiydiniz kaynanmda eltimi gönderdi gorumceme ben gelene kdar orda kal dedi ozman sakın dedi kendini yorma bna dönüp dedi ben gelene kdar hergun evimi çık havalndir babana kahvaltı öğlen yemeği akşam yemeği hazırla dedi ztn hazirlarm ama byle emri vakiden hoşlanmıyorum yolcu ediyorduk gorumcemi kaç kere uyardı eltim için ona iyi bak aklım kalmasın nolursun falan diye ve eltimi kabul etmedim diyede trip atti esim byle seyelri sevmiyo sen bütün gün 2 çocukla ugrascb o hanfendi gbi uzancsk yk byle bir dünya dedi kabul etseydm eşimle aram bzlcakti bu arada eltimin düşük riski flanda yk temizlik yapamuyormus temizlik ürünlerinden tiksiniyormus bulaşık yikiyamuyormus bulaşık deterjanından tiksnyormus ymeekte yapamuyormus yemek yapmaktan tiksnyormus 2 cocgmun nazi bna yetyo bide onun nazını çekemem haksizmiyim

23 Cevaplar

+1 oy
(2,688 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende 2 ay oğurtuyle bulantiyla geçirdim yemegimi filanda yaptım . Yani yardımcı olursun ama eve filan sende kalması gerekmiyor yani eltine çok düşkün hepsi maşallah :)

(1,186 puan) tarafından
Tek korkuyormus
(2,688 puan) tarafından
Mesajımı düzenledim çok anlayamadım ilk başta. Niye korkuyor peki
(1,186 puan) tarafından
Bende kalckmis benim bi üst katımda otryo
(2,688 puan) tarafından
Premses gibi geldi eltiniz
-Reklam-
+1 oy
(897 puan) tarafından
O zaman yemekte yemesin.. İşten kaçmak için bahaneler arıyor bence
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Vay anasını o eltinin yerinde olmak istedim şimdi bak. Annem bile o kayınvalide gibi yapmazdı bana eltin çok şanslı :D
(1,186 puan) tarafından
Kız kaynanam byle biri dlgldi dobraydi bilmiyorum eltime çok boyun egiyi ben oğlumda kanamaliydim beni bırakıp Mardin'e gezmeye gtmsto kayınpederime kaybına eşime yemek ben yapmistm
0 oy
tarafından
Tiksinme olayına bişey diyemiyorum canım ya doğrudur yani, ben de ilk 3 ay neler çektim
(261 puan) tarafından
Aynen ben buz dolabini bile acamiyodum, en az 6. aya kadar sürdü benim bulantilar
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Valla bende hamilym üstelik düşük riskimde vardı aşırı midem bulanıyor ve herşeyden tiksnyrdm ama yapck bişe yok kimseden de yardm beklmdm kalktm her işimi kendim yaptm yeri geldiğinde eşimde yardım etti kimse kimseye bakmak zorunda değil kendinin bilcgi iş 
(2,885 puan) tarafından
Eltin yardım etmismiydi
(1,186 puan) tarafından
Eltim ozman nisanliydi oda kaynanmla gitmisti
(2,885 puan) tarafından
İyi bir elti olsa azda olsa yardım etse bak derimde hiç biride iyi taraflı degl ayrca kaynannn ayrımcılık yapması çok saçma gerçi benmkide yapyr ama
(1,186 puan) tarafından
Bisy dediğimde ise adımı kiskanca cekyo
(2,885 puan) tarafından
Öyle insanlardan uzak durcan
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kaynanaya bak sen eltiler savaşı mı istiyor. Kiminin hamileliği zor geçiyormus bende mide bulantısı yasadım ama bebek besinsiz kalmasın diye ekmek salatalık peynir yedim o dönemlerde ne kadar salça kokusu midemi alt üst etmesede eşimin yemeği de tatlısıda hazırdı kimisi kolaya kaçıyor gibi geliyor bana. Yemekte yiyemez o zaman o 
(1,186 puan) tarafından
Ewet cnm kaynanm.yemek yapyo sobayı yakyo eltim mutfakta koltukta uzanyo makyajını yapyo saçlarını duzlestryo
(1,831 puan) tarafından
Hahahha bak sen kozmetik kokusu rahatsız etmiyor demekki kabul etmediğin iyi olmus kuzum bosver sen takıl istediğin gibi bunlarda birbirlerine düşünce otur izle
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Çocuk nasıl yapmış eltin ?
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Oha be kadına bak yolunu bulmuş :D 
(1,186 puan) tarafından
Bı biz bulamadik
0 oy
(1,297 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın. Kaynanan da bilerek aklım kalır inda filan yapmış seni kızdırmak için hiç sallama. Eltime bakmak sana mı kaldı. Çağırır öz annesini gelir bakar. Ya da bak görünce bakıyor. Aslına bakarsan gorumcen kendi babasına da bakabilirdi onu da sana kakalamis
(1,186 puan) tarafından
Ya kayinpedemim önüne bı tabak yemek koyarm zoruma gtmez Allah rızası için ama.eltime bakamam
(1,297 puan) tarafından
Valla ben böyle yapan birinin kocasına da bakmazsın. Sen eltime bakmak zorunda mısın neyin tribi. Kendi kızı olsa derdin ki kendi kizina bakmadigimdan gocundy.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende çok midem bulanırdı o konuda haksızsın nazlanmak değil bu.Ama kabul etmemektede haklısın neyden korkuyomuş anası bacısı yokmu onlara gitsin sen onu sevmiyosun belli.sevsen kaynananın söylemesine gerek yok sen kıyamaz bakardın.Ama sevmeyince batar iş yapmaması banada.Yani kendi kararın.Ben kaynananın sana emirler yağdırmasına takıldım sen onun evini temizleyip kocasını doyurmak zorunda değilsin söylemesi çok ayıp yemeğe çağırırsın istiyosan okadar.Gitmesin madem .
(1,186 puan) tarafından
Cnm sevmemekle alakası yk örnek veriyim geçen gün bendydi oğlum uyudordu o uyanana kdar markete gidip geleyim dedm bi geldim cock nasıl aglyo biberinu vermesi çok mu zor du yada tasimasi TV'den bişy dahi açsa susardi hiç bir sorumluluk kabul etmiyor evimde yan gelio uzanyo yanına çay biskivi koyuym yiyo iciyo hop uzanyo ayağının altnda bardak tabak oluyo zerre umrunda olmuyo
(1,786 puan) tarafından
O zaman böyle birine hiç bişey verme gelirse kahve yap en fazla o anlar
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eltin nasip bilmiyorum ben 3-4 ay yataktan cikamadim gunde in kere sadece safra çıkardığımi bilirim. Hele yediklerimmideye dusmeden cikardi. Falan filan bulantim da coktu zaten. 

Ama herkese kendi esi baksin kimse kimseye bakmak zorunda degil. Kaynananda o hamile diye demistir. Emeivaki yapmasi da hoş değil tabiki.
(1,186 puan) tarafından
Annesi ablalari bizm şehirde yasyo ozman onlara gdip.baksnlar kendi ailesine nazlanamuyo
tarafından
Aynen olabiliyor mide bulantısı bende doğum yapana kadar kustum hamile iken millet kilo alır zayıfladım vitamin haplarıyla ayakata durdum 15 günde birde annem gelirdi evi toplardi olabiliyor ama ben çoğunlukla kendi başımın çaresine bakmaya çalıştım  annem emekli evde hergun cagirsam hergun gelirdi eziyet etmedim onunda evi var işi var hastaneye gidip serum yedim bir sürü ama eşimle bir şekilde evde yeme içmeyide  halletik kimseye yük olmamaya calistim eşiyle halletsin kimse bakmak zorunda degilki seninde iki çocuğun varmış tatlım
(1,186 puan) tarafından
Bende byleyim cnm
(7,791 puan) tarafından
Bnm ailem kaynanam kimsem yoktu herkes uzaktaydi yataktan cikamazdim esim yapardi her eeyi iyi kotu ekmek arasi yogurt salatalik yerdim yiyebilirsem genelde olmicek kadar yerdim. Kötü bi hamilelik gecirdim ozellikle ilk aylar yatalak gibiydim ama pandemiydi zaten ki pandemi olmasa da kendimiz idare ettik şükür.
Kimse baskasi icin hamile kalmiyo herkes eşiyle halletsin. Şey ederken sana mi sormuslar
0 oy
tarafından
Kocası nerde tatlım akşamları eve gelmiyor mu bu arada haklısın yani 2 çocuk insan zor bakıyor insanlar  birde ona bakmak zorunda değil kızın ailesi gelsin kocası baksın Annesi falan baksın yokmu annesi ayrıca eşi nerde 
(1,186 puan) tarafından
Eşi sabah gdyo.aksam gelyo
tarafından
Eşi yapsın yemegi herşeyi baslarinin caresine baksinlar tatlım herkese biri bakıyor sanki akşam neyine korkuyormus gündüz vakti aile apartmanında
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah rızası için idare ederim ben insanlık ölmedi. 
tarafından
Tatlım öylede eşi varmış evde hamile eltisinin aile apartmanıymis eltisinin eşi yani kayni sabah işe gidip akşam geliyormuş eside bakabilir  hamile karisina bu kadın 2 çocuğumla yazık degilmi birde kayınpeder var zaten kayınpedere bakayım demiş birde elti ile kaynina yemek yapsın baksın sobasini vs yapsın istiyorlar bu kadında yazık 3 eve nasıl yetişecek 2 çocukla
(1,186 puan) tarafından
Ve küçük oğlum yuruyemiyo serebalpalsi felçli onun bakımı ztn 10 çocuga bedel
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Evde bıraksada kayınbabasına baksaya iki çocuğunla sana diyeceğine  hiç.evine çıkma sen evine çağır yemeğe 
0 oy
tarafından
Nasıl becermis tüm ilgileri üstüne almayi
(1,186 puan) tarafından
Wlla bilmiyorum ben şok oluyom
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Korkacak ne varmış ay vallahi piremses gibi bazı kadınlar he biz olamadık böyle :) iyi yapmışsın boşver oldu ben ona hizmet etcem hanımefendi yatacak. Hepimiz hamile olduk tamam yorgunluk halsizlik oluyoda eltin biraz nazlı sanırım. Ben 3 ay mide bulantısı çektim kafamı zor kaldırıyordum ama yemeğimi de temizliğimide yapıyodum boşverrr iyi demişsin 
0 oy
tarafından
Nesine korkuyor anlamadım insan kendi evinde korkar mi
(1,186 puan) tarafından
Korkyo cnm mesal kaynım sabah 7 de ise gdyo ya eltim kaynanamın yanına çıkıp yatyo
tarafından
Saçma yaşı mi küçük bence psikolojik doktora gitsin okusun uflesin yatsın
0 oy
(7,246 puan) tarafından

Yanarım yanarımda eltınin çeyreği olamadım ona yanarım :woot:

(1,186 puan) tarafından
Amnn böylede hayat mı olur niçin ewlenyoz insan azcik kocasına üzülür
(7,246 puan) tarafından
Valla iyi bulmus yolunu dusuk riskim vardi bir kac kez aksam yemegi gonderdi o kadar tuvalet disinda kalkma demesine ragmen yine ben yaptım
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Eşin iyi ki seni yedirmemis onlara. Ne saçma. Sanki yatalak hasta gibi sabahtan akşama gelip sizde durmalik bir durumu yok ki. Gerçekten hasta olur o zaman bakılır. Ama bu öyle bir durum değil. İyi olmuş valla. Bozulan bozulsun takma. Herkes durması gerektiği yeri bilir böylece
0 oy
tarafından
akşama kocası eve gelecek sonuçta gündüz vakti neyden korkuyormuş acaba pamuk prenses 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
0 oy
18 cevap 650 göst.
+1 oy
32 cevap 872 göst.
0 oy
7 cevap 352 göst.

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı