0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar telefon alacaz dedik dolandırıldık 15 bin

Tatile gidecektik otobüs saat 9.45 te idi sonra mesaj geldi erteldi diye bu saat oldi halen bekliyoruz otogarda 8 aylık kızımla mescitte uzanmışz heves kalmadı eşim de beni teselli ediyor ama hep benim şanssızlığım kendimi uğursuz hissediyorum,:(

5 Cevaplar

0 oy
(8,707 puan) tarafından
Bende sürekli kazı kazan kazıyorum hiç çıkmıyor ya :) çok şanssızım :) 
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Şans diye bişey yoktur hele uğur diye bişey hiç yoktur canım. Kader ve kaza vardır. Hayır ve şer. Allah seni neyden koruyo bilemezsin başına gelen her şer sandığın aslında bir hayırdır. Giden para iste hanenizden çıkacaktır bi şekilde ki çıkmıştır bazen cana geleceğine mala gelir canın sağ kalır öyle düşün. Şükret dua et 
0 oy
(625 puan) tarafından
Nasıl dolandırıldınız 
tarafından
Adam telefon getirecem diye pesin verdik 15 bin sonra ulaşamadık adama Irak'tan getirecekti gitti yani
(3,060 puan) tarafından
Midyat 'a pirinç almaya giderken evdeki bulgurdan olmuşsunuz o zaman buna şanssızlık denmiyor ama.
(625 puan) tarafından
Kıızzz ırak ta telefon hıc gelırmı hadi onu bosver o kadar para gelmeden verilir mı
0 oy
(4,616 puan) tarafından

Herşeyde bı hayır vardır canim öyle düşün.. bendede sapns yok denizde balık olsam vapur çarpacak :D

0 oy
(2,006 puan) tarafından
Canım nasıl dolandırıliyorsunuz, hani böyle şeyler alırken telefon gibi , ben giderim böyle tanımış büyük mağazalardan alırim , Media Markt,vatan yada telefon firmasınin kendi magzasindan yani gidipte ara yerlerden alirsaniz tabikide sıkıntı çıkar ,birde tatile mi gideceğim gene aynı bilindik firmalarla çalışırım bence şanstan ziyade sizin seçimleriz ile alakalı bir durum aslında, haa olurda oluyor bazen insan başına geliyor ama önce eşeğini sağlam kazığa bağlayın sonra olursa da kader yani 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 597 göst.
13 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yonca23 (440 puan) tarafından soruldu

384,647 soru

11,506,494 cevap

35,159 kullanıcı

...