0 oy
594 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (440 puan) tarafından

Hanimlar esimle birlikte olduktan sonra belime yastik koydum ayaklarim havada 20 25 dk bekledim ayaklaninca biraz sperm akti geri akmasi normal dimi gereken zaten geciyodur dimi bugun incir kurune basladim folik asit keci boynuzu pekmezi kullaniyorum bu sekil olurmu hamile kalma ihtimalim var mi boyle sordugumu yanlis anlayanlar olursa simdiden ozur dilerim :)

14 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zaten sprem  geri geliyor 
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yok sen yine de başlığı değiştir kapanır postun. Sorun yok o gideceği kadar gidiyor canım 
(440 puan) tarafından
Tamam canim anladim☺️
0 oy
(935 puan) tarafından

Canım yanLış anLma bunLarı yapmak yeriNe doktora gits3n daha iyi olur 

aLLahim kucağnı tez zamanda doLdursuN  inşaLLah<3

(440 puan) tarafından
Amin canim❤gittim tabiki bende esimde her ikimizde gayet saglikliyiz ama yinede bebegimi z olmuyor bizde her ay farkli yontemler deniyoruz belki yararini goruruz diye
(935 puan) tarafından
Göbegini çektir canım  benim yengeminde olmuyordu daymn karsınn o göbegini cektirdi 2 sene olmamştı onu yaptı 1 ay snra gebe oldu
(440 puan) tarafından
yaa hic bilmiyordum canim tesekkur ederim☺️
(935 puan) tarafından
Hayrlsı çevrende araştr varsa bir de adetinden 1 hafta sonra ilişkiye gir o zamnda tutuyor
(440 puan) tarafından
Tamam canim tskr ederim☺️
0 oy
(181 puan) tarafından
Normal canım birde soğan kürünü dene çevremde kullanan ve bebeği olan adeti düzene giren çok insan var 
(181 puan) tarafından
Dene canım inşallah rabbim yakında kucağına bebiş almak nasip eder
(935 puan) tarafından
Sogan kürü adet söktürücü yani düşük yaptırır canm böyle şeyler allah korusun
(440 puan) tarafından
Amin canim insallah❤❤☺️
(181 puan) tarafından
Canım hamilelikte kullanımını bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem ama çocuk sahibi olmak isteyen bunu deniyor ve hep gördüm işe yaradığını
(935 puan) tarafından
Sogan söktürücü oldugu ićin bnce olmaz cnm
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Giden gidiyor zaten geri kalani illa çıkacak 
(440 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Keçi boynuzu pekmezini eşininde yemesini tavsiye ederim 
(440 puan) tarafından
Esimde yiyor canim pekmez bal ve ceviz tuketiyoruz ikimzde her sabah ve aksam
(2,014 puan) tarafından
Bide benim doktorum adet başlangıcından itibaren say 12. Günden itibaren gün aşırı ilişki olsun demişti bizim öyle tuttu. Ben de polikistik over olduğu için yumurtlama günümü hesaplayamıyodum
(440 puan) tarafından
Aynen canim bende hep oyle yapiyorum
0 oy
(393 puan) tarafından
25 dk cok az en az 1 saat bekle 
tarafından
Daha neler :) sjsjjsj
(440 puan) tarafından
yaa :D
(2,014 puan) tarafından
Yok artık :)
0 oy
(73 puan) tarafından
Hic canini sıkma hayırlı zamanda gelir inşallah bebis.. Bel yastik olayini yap iyi yapiosn gereken gidio zaten fazlasi cikio duşunuda sıcak alma.. Bende hep hayirli zamanda saglikla gelsin diye dua ediordm hep 2 sene sonra nasip oldu şükür.. Olay kafada bitiyor hic takma oluruna bırak ben cok takmistm oyuzden diorm
(440 puan) tarafından
Onceden bende cok fazla kafaya takiyordum simdi bi onlem alalim belki ise yarar diye deniyorum bakalim hayilrisi❤☺️
(73 puan) tarafından
O kadar sknti yaptm ki kendime sirf kafam rahatlasin dusunmeim diye işe girdim fazla rahatlamsm sanrm ikinci ayda nasip oldu.. Hayirlisi olsun inşallah   Allahm nasip etsin saglikla
(440 puan) tarafından
Insallah canim❤☺️
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama ama doktora gitseniz önce ❤️
(440 puan) tarafından
Gittik canim her ikimizde hersey gayet saglikli ama yinede olmuyor bizde cok istiyoruz bi bebisimiz olsun her ay farkli yontemler deniyoruz iste
tarafından
Belini çektirdin mi kuzum
(440 puan) tarafından
Yok canim
tarafından
Bilen biri varsa yaptır kuzum belinde açıklık gibi bişi oluyormuş ondanda bebek olmazmış benim kuzenim çektirdi açıklık varmış diğer ay hamile kalmisti
(440 puan) tarafından
Hic duymamistim boyle birsey canim arastiricam tesekkur ederim❤
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım o şekilde uyursan daha iyi olur benim hep öyle tuttu hic ayaga kalkmadan uyudum onceden tuvalet ihtiyacimi felan hallettim
(440 puan) tarafından
Gecen burda okumustum biri yazmis ki hic dusa girme oyle uyu sabah sonra dus al diye onu deniyim dedim bakalim hem onu denerim hem senin dedigini☺️
(2,127 puan) tarafından
Aynen canım o şekilde uyumak çok etkili zaten otomatik olarak duşunu ertesi güne alcaksın
(440 puan) tarafından
Hic duymamistim daha once canim burda rast gele okudum deniyorum
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Şans her zaman vardır canım bunların hiiiiiç birini yapmasan dahi. 7 sene sonra hamile kalmış biri olarak sana tek tavsiyem bunlarla kafayı bozma. Demesi kolay diyeceksin çok da haklısın fakat inan ki kafaya taktıkça olacağı varsa olmuyor. Kendini mutlu et. Giyin süslen kendin için yap o işi. 
(440 puan) tarafından
Zaten yapiyorum canim hep kafayi dagitmaya calisiyorum takmamaya calisiyorum ama bende bi bebisimin olmasini istiyorum bazen uzuluyorum niye olmuyo diye olmicak biliyorum diyorum sonra deli gibi adet olacakmiyim diye bekliyorum karmakarisik duygular icindeyim valla
(3,213 puan) tarafından
Ne kadar oldu evleneli? Bilmez miyim o duyguları 7 sene yaşadım ben canım.
(440 puan) tarafından
3 yil oluyor canim
(3,213 puan) tarafından
Doktor sorun yok dediyse psikolojik destek alabilirisiniz canım belki rahatlamanız hızlandırır süreci. Rabbim sağlıkla kucağınızı doldursun.
(440 puan) tarafından
Amin canim insallah❤
0 oy
tarafından
Allah kucağını doldursun inşallah tez zamanda
(440 puan) tarafından
Amiinn canim insallahh
0 oy
(851 puan) tarafından
Bir ayda hamilelik düşüncesiyle iliski yasama stres yapma emin ol stres etkiliyo rahat kafayla gecir ayini insallah hayırlısıyla bebisin olur 
(440 puan) tarafından
Insallah canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...