+1 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kaynananızı alttan alır mısınız yoksa her dediğini kafaya takar mısınız 

39 Cevaplar

+1 oy
(4,547 puan) tarafından
Kafama takacagima gerekeni söylerim ona dert olsun bana niye oluyor 
(8,909 puan) tarafından
Aynen :))))
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Hiçte alttan almam lafimida esirgemem ezdirmem kendimi 
(145 puan) tarafından
Peki bunu yaptığında seni kötü gösteriyor mu
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Herkese nasılsam öyleyim ya rahatsız eden bir şey söylerse cevap veririm orda bir de böyle çok ince çizgide laf sokmak var ki en sevdiğim huyum cidden kalp kırmadan laf sokmak çok iyi ahdhhdh 
(15,197 puan) tarafından
Aklında varsa örnek versen de bizde öğrensek bacım. Çok merak ettim. ☺️
(1,824 puan) tarafından
Düğün dernek anca girebildim kuzum. Lohusayken güya bana bakıyordu akşam olunca ay oğlum valla çok acıktım bir şey yiyemedim falan dedi benden bekliyor aklı sıra ki ben sezaryenle doğum yapmıştım bende açım he. Neyse eşim orda tersledi ben sessiz kaldım sonra kaynanamın kaynanasından konu açıp Ah neler etmişler size eski zaman tabi gıkınız da çıkmamış cehalet işte koca veli nimet gibi lohusa halde yemek iş de yapmışsındır Ah ne kötü kaynanalar var ya utanma da mı yoktu acaba kadında kalkıp bir çorba koyamadı heralde falan dedim önce böyle duygusal duygusal bir iki konuştu sonra yüzünde ki o ifadeyi tarif edemem ya :) tabi kızı ve oğlu yanındayken konuşuyorum yalancı bir tip olduğu için. En yakın zamanda bu oldu kuzum Bayadır mesafeliyiz zaten doğumda bir eline fırsat geçti işte o günden beri de gelmedi daha bakalım 3 ay olacak
(15,197 puan) tarafından
Asaadfafgg harika olmuş ya
0 oy
(1,917 puan) tarafından
Alayım dedim o beni altına almaya kalktı. Şimdi horoz gibiyim. Ik dediğine hop diyorum. Asla taviz vermem işime karıştırmam. 
(145 puan) tarafından
Peki böyle yaptığın için seni kötü gösteriyor mu
(1,917 puan) tarafından
Gösteremez. Ne eşim müsade eder ne kapasitesi yeter. Herşey ortada.
0 oy
(13,010 puan) tarafından
Alttan da almam kafaya da takmam veririm cevabını o beni kafaya taksın :)
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Vala hiçbişey yapmam söyler söyler susar duymamam bile
0 oy
tarafından
Kimseyi pek umursamam. O yüzden çoğu kişilerle iyi geçinirim. 
0 oy
tarafından
Kimseyi alttan almam ağzının payını veririm net 
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Alttan da almam kafaya da takmam bişey söylerse cevabını usturuplu şekilde verir sustururum konu kapanır
0 oy
(12,994 puan) tarafından

Kafama takacağım bir şey hiç demedi bu zamana kadar :)

0 oy
(1,892 puan) tarafından
Yerine ve konuya göre bazen görmezden gelir alttan alırım bazen de gerekeni söylerim öyle kafaya takıp kendime dert edemem
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kimseyle muhattap olmamayi tercih ediyorum. Ayni ortamdaysak fazla konusmam sorulana cevap veririm. Hizmetlerini yaparim bitti. Hepsi ayni. 
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Alıyorum o benim büyüğüm sonuçta 
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Ne alttan alacağım ya jenga mı oynuyoruz? 
0 oy
(3,868 puan) tarafından
Bişey demez derse de almam
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Almadım görüşmüyoruz 
tarafından
Kısa ve net
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ben kendımı bıle alttan alamıyorum kaldı kı baskası kım olursa olsun annem babam kardesım bıle bıldıgımı okurum ters bırsey duyarsam ona gore cevabını verir gecerım herkes yerını bilsin kımseyı çekemem zaten sıcak
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kafama takmam o anda söylerim ne gerekiyosa zaten eşimin annesi diye kusura bakmasın benden degerli değil
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne o benim dediğimi anlıyor ne ben onun dediğini anlıyorum şehirlerde farklı bu yüzden hiç bir sıkıntımız yok 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
İnsanlari genelde alttan alırım ama bakarım bu işi sonu yok bitmiyor kendim yeniden bir son yazıp önüme bakarım yazdığım sondaki tutum davranışım kişiye ve o anki olaya göre değişir.12 yıllık evliliğimde aralıksız 9 ,5 yıllık küslük  de bunun örneği.Simdiyi merak edersen sifirdan baslamis gibiyiz birbirimizin huyunu suyunu iyice aldik , birbirimizin gözüne girmek için yarışıyoruz kim gelin kim kaynana belli değil  ☺️ ne kadar sürer bilmiyorum bu arada beni kötülediyse bile haberim yok inan umrumda olmaz hiç el iyisi tarafım yoktur kötü bilsinler ayaklarını denk alırlar yerlerini bilirler kafasında biriyim doğru mu tartışılır ama yapım böyle.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
0 oy
9 cevap 353 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynepysza (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
15 cevap 368 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu

379,627 soru