0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Size vasıfsız diyen bir sevgili ? Yani evlenmek üzere olduğunuz erkek arkadaşiniz? Ne düşünürdünüz? Ben dışardan nasıl göründüğünü söyleyeyim işte lise mezunu dandik bir üniversite okumuş birisin vs vs diyen biri yani erkek arkadaşıniz bunu söylese ne yapardınız nasıl bir tepki verirdiniz ? Üstelik girdiğin sınavları küçümseyici konuşan işte barajı bile aşamadin kaç puan aldın sanki hâlâ hayal peşindesin vs diye konuşan sonra da ben seni bu ülkenin gerçeklerine hazırlıyorum yanlış anladın torpilin yok diye sınav şaibeli olsa da ispatin yok diye vs geveleyen . Ben benimle neden evlenmek istiyorsun diye sorduğumda ise sevdiğim için ve senin beni sevdiğin için diyen evleneceğin kadın da ne gibi kriterler arıyorsun diye sorduğumda ise kriteri olmadığını söyleyen sevgi kâfi diyen cahil insanlarda evleniyor öyle olsa kimse evlenmezdi diye konuşan beni dışardaki insanlara nasıl tanitirdin diye sorduğumda da bunu bana kimse sormaz diye söyleyen ben senin için vasıfsız biriyim yani dediğimde ise sen kendini nasıl görüyorsan öylesindir diyen işte sen beni nasıl tanitirdin sen söyle diye konuşmadan kaçınan bir adam üstelik benden üstünlüğü yok üniversite mezunu ama bir işçi,avukat olsan seni insanlara avukat olarak tanitirim ama değilsin diyen sonrada yetenek başka vasıf başka diye söyleyen kimbilir mesleğini ne zaman yapabilirsin diye vs konuşan yani hep morali bozmaya yönelik. İnsan evlenmeyi düşündüğü bir kadına neden bunları söyler neden böyle davranışta bulunur ki anlamam siz ne düşünüyorsunuz? Öyle ki özür dilemesi bile ona çok zor geliyor lafını etmesem özür nedir bilmez. Ben küçümsemedim seni diyor birde yanlış anlamışım. Vasıf meslek demekmiş benim yokmuş.

42 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Koşarak uzaklas lütfen arkana bile bakma. Hayatın zehir zindan olur
-Reklam-
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Başını çok vurursun duvarlara. 
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Hepsine gerek yok sadece vasıfsız derse eski sevgilim olur sen git sana göre vasıflı olan birini bul. Çünkü bu özelliklerinle sende benim için vasıfsızsın derdim 
0 oy
tarafından
Senin mi meslek sahibi olmanı istemiyor bağıra bağıra diyor ama sen halen evlenilir mi diyorsun bırak gitsin seni senin olduğun gibi kabul eden arkanda dağ gibi duran bi esin olmalı emin ol bu adam seni evden çıkarmaz evde otur dizini kır der öyle bi yapısı var
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Seni küçümseyenle  değil seni yuceltenle ol . Yol yakınken vazgeç 
0 oy
(713 puan) tarafından
Hayatta isim olmazdı. Evlenmeden böyleyse evlenince ne olacak kimbilir
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Canim ayni evin icinde sevgiden once SAYGI gelir. Once insan olarak sonra kadin olarak sonra da sevdigi kadin olarak saygı 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Yürür tabi... 

Bir sen kalmaz ortada her bir parçan ayrı bir yere dağılır paramparça olursun.Bagimli benliğini kaybetmiş yürüyen yemek yiyen nefes alan bir ruh gibi devam eder hayatın..

Karar senin ya ne istediğini bilen kendi değerini bilen bir kadın olarak hayatına devam edersin ya kaybolanlar arasına katılirsin ya da en kötüsü  guclu kadin rolune girer savaşırsın baştan bellidir kaybedeceğin ama denersin bir sürü emek çaba giden genclik ile başa döner hersey  emeklerine kendine giden yillara acır arafta kalırsın.
0 oy
(812 puan) tarafından
Vala bacım sn şöyle dym sakın bu benle evlenir duzelır huyu Boyle yoksa bni seviyor deyıp evlenirsen sonrada buraya cok mutsuzum dye post açma seven insan sevdgne kıyamaz her koşulda onun yanında olur kırmaz parçalamaz yol yakınken vazgeç derim ama içimden bi ses burdaki kmseyi dinlemiceksin diyor 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Sakın evlenme bunla sakın. Resmen kendini beğenmiş kibirli biri bu. 1 ay olmadan pişman olursun. Eve gelir kadınlığına laf eder. Çocuğunuz olur anneliğine laf eder. Hep kalbini kırar. Yok yakınken dön hatadan
0 oy
tarafından
İlerde düzelir diye düşünüp başını yakma canım seven insan sevdiğini incitmemek için 10 dusunur 1 konuşur senin ne alçak yanin var ki onun o sözlerine rağmen onunla evlencen salla kiz at başından 
0 oy
(3,104 puan) tarafından
Valla şimdiden bunları diyorsa hayatından çıkarmalısın. Evlenince daha da ileri gider Allâh muhafaza. 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Siz çok güzel tanımlamışsiniz nisanlinizi.Burdakilerden farklı bı yorum beklemeyin.Bu adamla evlenmeye kararliysaniz "Titreyin mücrim gibi baktıkça istikbalinize "diyorum...
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Koşarak uzaklaş 
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Manipülenin daniskası. 

İki gün sonra yataktaki kadınlığına, mutfaktaki çabana, susup alttan almalarına, olunca çocuğuna ettiğin anneliğini bile nankörlük edecek. Ah bacım 12 yıllık evlilik tecrübemdir bu, geri dur. Bizim buralarda**t ağızlı derler böylelerine. 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Seni simdiden ezip kucumsuyorsa zaten bir sure sonra sevgide kalmiyacak
0 oy
(4,314 puan) tarafından
Beni yanlış anlama da çok büyük bir çoğunluğunu doğru
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Böyle heves kaçıran içindeki çocuğu öldürmek isteyen kişilerden nefret ediyorum
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Şaka gibi kendisi ne halta yarıyormuş pardon kız sen hele bi onun ağzının payını vermeden bırak ben sana diyeceğimi. Biliyorum manyak mısın nasıl kendini bu kadar ezdirdin sen kimsin be ukala ne halt oldunda bu dünyaya geldin geleli yaa kusura bakmada sen 1 sen senden 100 tane var hem ayrıca tipine bak de yani senden güzelse de karakterlerimiz bile örtüşmüyor senin gibi mendeburu daha açıklama bile yapamayanı kim ne yapsın de gönder gitsin.
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Narsist insani nefes alış verişinden tanırım.. kesinlikle narsist biri.. şimdiden psikolojik siddete baslamis böyle biriyle asla mutlu olamazsın ve asla değişmez bak sana abla tavsiyesi....  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 224 göst.
0 oy
23 cevap 589 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,474 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...