0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (3,417 puan) tarafından
Ben birinci siniftayken monomi pastel boyalar vardi iki katli cantali falan onlara çok özenirdim o boyalari kullananlar hep memur cocugu olurdu bende bakkal torunuydum ama benim boyalarım mum boyalardi bak aklima geldi 

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İyıbir aile alkol kullanmayan bir baba evdeki herkezi dövmeyen bir baba 
(3,417 puan) tarafından
Rabbim yuvana dirlik versin cok mutlu ol canım
(2,687 puan) tarafından
Canim burcu ayni yorumu yazmak icin gelmistim
tarafından
Allahım kaderlerimizi yuvamızı mutlu etsin yadem
(2,687 puan) tarafından
Amin bitanem aminnnnnnnn
-Reklam-
+1 oy
(3,401 puan) tarafından

Babası olan çocuklara çok ozenirdim kıskanırdim bu arada babam ben 3 yaşındayken vefat etmis:'(

(3,401 puan) tarafından
Amin amin canım benim
tarafından
Başınız sağ olsun bazı babalarda varken yoklar işte:(
(3,401 puan) tarafından
37 yaşındayım baba yoklugunu daha arıyorum inan
(48,695 puan) tarafından
basiniz sagolsun canim asker geldi mi
(3,401 puan) tarafından
Yom bitanem çok az kaldı inşallah
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
Babam hayatta olmadığı için babası olan cocuklara ozenirdim.Maddi olarak hiç birşeye ozendigimi hatırlamıyorum 
(3,417 puan) tarafından
Başın sagolsun canım rabbim mekanını cennet eylesin
+1 oy
tarafından
Oldu yaa olmaz mı hangi birini sayalim
(119,345 puan) tarafından
en ubutmadini soyle
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Mutlu ailelere, anne, baba, çocuk ilişkilerine 
(3,417 puan) tarafından
Rabbim senin yuvanı mutlu etsin canım o kadar mutlu ol ki gecmışı hatırlama insallah
(7,304 puan) tarafından
Aminnnn aminnnn cümlemizin inşallah
0 oy
(6,012 puan) tarafından

Monami vardı benim ve evet öğretmen çocuğuyum :) 

Babası eczacı olan arkadaşım vardı. Eşantiyon ürünler getirirdi okula ve çok güzel olurdu. Ona imrenirdim. Bir de akülü arabaya. Ortaokula falan geçtiğimde yaygınlaşmıştı, bem küçükken yoktu. Ortaokulda bile keşke olsa demiştim :)

(3,417 puan) tarafından
:) trafik dersinde o araclara binmeye giderdik biz yilda bir falan
(3,105 puan) tarafından
Monami şuan çok pahalı ama evde çocukluğumdan kalma monami pastallerim var oğlum kullansın :D çok bitirdim küçükken monami
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Ya o zmnlar babam dışarda çalışırdı ırak falan çok az gelirdi hep kuzenlerimle aile apartmanında yaşıyorduk rahmetli amcam eve gelirdi sesleri gelirdi çok ozlerdim babamı o zmn. Aradgmda hep ağlardım gel ne olur derdim kurban oldgn ya bak yine aklıma geldi ne günler yaşamışız beee
(4,978 puan) tarafından
güzel mutlu huzurlu bir evimiz vardı o zmnlar imkan kısıtlı ama  ama güzeldi
(3,417 puan) tarafından
O zaman kimse kimsenin kuyusunu kazmiyordu kı aile iliskileri sıkıydı bizde her hafta toplanirdik babaannemlerde bir suru kuzen simdi herkes bir yerde
(4,978 puan) tarafından
Aynen öyle vala
0 oy
tarafından
Annesi babası güzel geçinenlere cok ozenirdim..hiçbir sofradan kavgasız kalkmazdik dua ederdim artık gece olsun sussunlar uyuyalım diye..
(3,417 puan) tarafından
Rabbim senin yuvana dirlik versin canim huzurunuz yuvanizda eksik olmasın
tarafından
Amin inşallah canım cümlemizin inşallah
0 oy
(5,936 puan) tarafından
Bende hep bisiklete özenirdim
(3,105 puan) tarafından
Sen bensin
(3,417 puan) tarafından
Mahallede sırayla binerdik biz bir tur diye kostururduk hep olanların pesinden
0 oy
(625 puan) tarafından

Evet o monami boyalardan bir de ışıklı ayakkabı. Aman şimdi düşününce çok saçma geliyor:) 

(3,417 puan) tarafından
Cocukluk iste ozeniyor insan hep
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Evet ya daha geçen geldi aklıma içimde çok kalmisti üzülürdüm çok ozenirdim ama almazlardi :)
(3,417 puan) tarafından
Bizimkilerde almazdı pahali diye mum boyalarım vardi benim en ucuzundan hic guzel boyamazdi ne sinir olurdum ne özenirdim
(1,125 puan) tarafından
Aslında işte annemler hep der unutur o çocuk diye asla unutulmuyo 25 yaşındayım
(3,417 puan) tarafından
Kiz bende 30 yaşındayım benimde hep aklımda birde seye cok ozenirdim annesine herseyini anlatan kizlara ben anneme birsey soylesem hemen babama yetistiriyordu bende hic bir sıkıntımı anlatamazdim anne kiz iliskimiz hep resmidir o yuzden
0 oy
(3,105 puan) tarafından
Bisikletim olsun çok çok istedim ama kız çocuğu bisiklet sürmez dediler almadılar. 21yasinda ilk maaşım ile hem kız kardeşime hem kendime bisiklet aldım. Ama kendim brakial pleksus olduğum için süremedim çok denedim sonra kendi bisikletimi sattım. Kız kardeşim epey sürdü onunla işe gitti geldi onun için çok mutluyum :)
(3,417 puan) tarafından
Kardesin adına cok mutlu oldum sana da cok gecmis olsun
(3,105 puan) tarafından
Teşekkür ederim cânım  benimki geçmez doğuştan olduğu için kalıcı bişi
0 oy
(688 puan) tarafından
Babasıyla okula gelenlere.. Babam vardı ama yoktu şimdi hiç yok... 
(3,417 puan) tarafından
Bende babamla hic gidemedim 23 nisanda gosteri yapardik ne annem gelirdi ne babam ikiside calisiyordu cok gucume giderdi
(688 puan) tarafından
Hiç bir özel günde kıyafetim olmadı pikniğe bile formayla giderdim koskoca okulda bir tek ben formayla önlükle giderdim ay ne kötü günlerdi
0 oy
(547 puan) tarafından
Sevgisini gösteren bir baba isterdim. Evlendikten sonra kıymete bindik maalesef iş işten geçtikten sonra 
(3,417 puan) tarafından
Bazı babalar sevgisini gosteremiyor iki kez babamin agladigini gordum biri mezuniyetimde digeri evden gelinlikle cikarken kirmizi kusagimi baglarken yuzume bakmadan kacmisti disari benim babamda soguktur serttir
0 oy
tarafından
Bir kaç yorum gördüm bende mutlu ailelere ozenirdim özenle hazırlanmış beslenmeleri olurdu ortuleri falan 
(3,417 puan) tarafından
Genelde annesi evde olanlar olurdu benimde annem hep calisirdi beslenmemi babaannem.hazirlardi hep ben annemle hic okula gitmedim herhalde hic aklima gelmiyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Bana özel yatak odamın olmasını çok isterdim ama olmadı ama oğluma aldım arabalı yatak odası takımı aldım içimde kalmadi:)

(3,417 puan) tarafından
Bunu  bende cok istiyordum boyle yatagim dolabim olsun ogluma yapmak istiyorum simdi bende hevesimi ordan alcam
tarafından
Annen çalışıyormus benim çalışmıyor du okuldan geldiğim de ekmek kızartıp önüme koyardı yağlayıp yerdim
0 oy
tarafından
Oooo o kadar çok şey vardı ama herşeye rağmen mutluydum 
tarafından
Maddi zorluk çok çektik ama sokağa çıkınca herşeyi unutuyordum içime dert etmiyordum
Ama sadece bir bayram gecesi sabaha kadar ağlamıştım kıyafetim yok diye sonra sabaha karşı gidip almıştım
(3,417 puan) tarafından
Simdi Allah var yukarda bu konuda annem dikkat  ederdi alirdi ikiside calisiyordu cunku ama annemle hic anne kiz iliskimiz olmadi arkadaslarim hep sırlarını annelerine anlatırdı ben hic anlatamazdim
tarafından
Bizdede almak istiyorlardi ama para yoktu malesef
(3,417 puan) tarafından
Canım sende evlatlarına alirsın en güzellerini rabbim yuvanda bollugu bereketi eksik etmesin
tarafından
Çok şükür öyle yapıyorum ama kendime yapınca eski heves yok
Eşime diyorum şimdi çok şükür para var ama ben bisey almak istemiyorum
0 oy
(4,195 puan) tarafından

En cok ozendigin neydi biliyomusum. Evde kahvalti yaptirmayan annelerin cocuklari:) anneme yalvarirdim kahvalti yapmim bende kantinden biskuvi alim yiyim kahvalti niyetine diye. Yok annem

İlla yedirirdi. Biskivi alacaksan al ama kahvalti yapilacak yinede derdi gicik olurdum:)) niyeyse kahvalti yapmadan gelen arkadaslara cik ozenirdim

(3,417 puan) tarafından
Ben istahsizdim canım hep babaannem ye ye derdi sabah bir bardak cay iki uc biskuvi okula giderdim universiteye kadar yada hafta sonlari 4 4 luk kahvalti etmisligim yok
0 oy
(813 puan) tarafından
Ben bisiklet süren çocuklara çok özenirdim. Hiç bisikletim olmadı. Çocukluğumu yaşayamadım. Sokağa çıkıp oynayamadım hiç. 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Abime bağlama alınmıştı kursa gidiyodu bende gitar kursuna gitmek istiyodum babama söyledim napican gidince dedi öğrenirsem eğer çoğu yerde sahne alırım dedim babamda olmaz dedi o gitar içimde ukte kalmıştı .

Ama onun dışında bir dediğimi ikiletmedi babam 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 622 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 315 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,254 göst.
+1 oy
16 cevap 426 göst.