0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
Kızlar özellikle hamilelikten sonra o kadar çok terliyorum ki gece duş alıyorum sabah kötü kokuyorum terden.Değişen hormonlardan galiba.Ne yapmam gerekiyor . Aynısı başına gelen var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Ayy doğumdan sonra ben de düzelemedim 

Soğukta bile cıp Cıp terliyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normalde terlerim ama ter kokmam ama Dogm yaptktn sonra bjkac ay bende oyle oldum duş aliyordm terlyodm koksuda cabasi ama snrdan duzldi 
0 oy
tarafından
Şu üç gündür kızımda bende şu gibniyiz aşırı sicak
0 oy
(4,266 puan) tarafından
Dogum sonrasi 1 ay asiri terledim. Gece 3 pijama degistirirdim. Terim kokardi da. Sonra azaldi o yogun ter. Ama hala eskiye gore cok terliyorum kokuyorum da. Emzirme surecinde oldugumdan sanirim.
0 oy
tarafından
Hormonlar yazın dahada farklı çalışıyor ter bezleri hızlı çalışıyor bende çok terlerim terlediğim anda banyo yaparım deodorant sıkarım ama benden sana tavsiye cilt şapı kullan özellikle koltuk altın terliyorsa ben bir dönem düzenli kullandım terliyordm ama daha az terlemeye başladım koku olmuyordu 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Yer kokudu yok ama bildiğin boncuk boncuk terliyorum ben sıcak hava buhar olcax 
0 oy
(2,095 puan) tarafından
Normalde kolay kolay terlemem ve terim asla kokmazdı. Doğumdan sonra berbat bir hâl aldı. İkinci ayımdayım hala berbat terliyoeum. Günde iki üç kez duş alıyorum. Çok zor bi durum. Ay yapış yapış ve sürekli kaşıntı halindeyim.
0 oy
(11,399 puan) tarafından
15 ay oldu benimde hiç böyle terlemezdim acaba bi kan değerlerimize mi baktırmak lazım 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bugünlerde hava çok sıcak nem çok sürekli terliyoruz sabah akşam banyo yapıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşegül (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu

381,240 soru

11,413,441 cevap

34,959 kullanıcı

...