0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (868 puan) tarafından

Kızlar Siverek'e tayinimiz çıktı 3 gün oldu taşınalı oğlum gündüzleri sürekli ağlıyo babasını istiyo bende durmak istemiyo odaları gezip babasını arayarak ağlıyo ben yeni evime alışamadım çok gerginim bilmiyorum niye böyle oldu İstanbul'u özlüyorum çok hevesliydim buraya gelirken bi olumsuzluk da yaşamadım ama hiç mutlu değilim niye böyle oldu anlamadım bi tavsiye bi akıl veri :(

4 Cevaplar

0 oy
(224 puan) tarafından
Çünkü yeni bir ortama girdin çok normal bebek de alışkın değil alışınca oda artık sıkılmaz
(868 puan) tarafından
Çok ağlıyo canım ya akşam babası gelene kadar ağlıyo başıma ağrılar giriyo belkide o yüzden alışamıyorum yeni eve :(
(224 puan) tarafından
Evet çocuk seni geriyor kaç yaşında
(868 puan) tarafından
1,5 yaş civarı. İstanbul da sakin bi çocuktu taşıdığımızdan beri agresif davranmaya başladı bana karşı. Babasına karşı gayet mutlu sevecen bana devamlı ağlak :(
(224 puan) tarafından
Hala hala süt veriyor musun cnm
-Reklam-
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Oğlunla birlikte yeniliğe direniyorsunuz anlaşılan.inan bana sen alışıp rahatlayınca minnoş da rahat edecek rahat bırak kendini al oğlunu dışarı çıkar  al bir şişme havuz bugün tatil yapalım de balkonda oynayın hadi piknik yapalım de yanına birkaç parça atıştırmalık kucuk bir hasır al yesil çim gördüğün yerr otur etraftaki şartları degerlendirin  onun yüzündeki gülümseme sanada iyi gelir minnoş uyuduysa yarin sabah sen onu kalk uyandır ne kadar güzel bir gün değil mi bugün kahvati da acaba ne yesek gibi iletisim halinde kalmaya çalış vs sanada iyi gelecek bunlar yaptığın role inanacaksın sende gevseyeceksin hayırlı olsun yeni eviniz bu arada.
(868 puan) tarafından
Evet ben yeniliklere hiç açık biri değilimdir tadını bilmediğim yemeği bile yemem o yüzden çok zorlanıyorum ve sanırım bu oğlumu da etkiliyo akşama kadar ağlıyo sağol canım mutlaka denicem tavsiyelerini
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Canım ortama mekana alısmak ıcın evde oturup durmayın cocugu al cıkın gezın 
(868 puan) tarafından
Doğrusu pek dışarı çıkmadık sitemizdeki çocuklar gece 12 ye kadar dışarda sanırım oğlumu çıkarmak banada iyi gelecek
(1,573 puan) tarafından
keısnlıkle ıyı gelır dısardan ıcerı gırınce burası artık benım evım dıye daha cabuk benımsıyor ınsan
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Sen mutlu olmayınca çocukta mutsuz anne görüyor 

Enerjini yükseltmeye bak 
(868 puan) tarafından
Galiba öyle canım ben stres oldukça o da dozunu arttırıyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 437 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 312 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 669 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 323 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı