0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
Post açmıştım bılen bılır esımle teyzesı yüzünden tartıştık annesi kavgamıza müdahale edip oğlunu gazladı kaç gündür konuşmuyoruz esım sımdı asagı da kaynanamda o teyzesi gelmiş eşim oğlumla kaynanamın fotosunu atmış benle hıc foto paylaşmıyordu aılemlede paylaşmam diyordu ben şok oldum mesajda tartıştık dedım madem annen müdahale edıyor kavgamıza bende babama anlatcam oda şey dedi baban senin sıkıntılı olduğunu bılıyor ınanmaz diye devam ettık tartışmaya soyşıcem senin yanında Arıcam gel dedim ara babanı arasın beni babanın evine gıt dedı napayım o gelince arayammı babamı yoksa sakınlesek mi daha önce boşanma aşamasına geldik kaynanam yüzünden 

13 Cevaplar

+3 oy
(12,502 puan) tarafından
Olayı niye bu kadar büyütüp herkese duyursunuz 

Bak eğer giderim babam gile geri dönmem diyorsan bunu göze alacaksan ara ha yok blöf yapmak için diyorsan girme bu toplara durup dururken kimsenin huzurunu da kaçırmayın 
(3,844 puan) tarafından
Sıkı durrrr artılıyorummm
(12,502 puan) tarafından
Ahahaha tişikkirlr:)
-Reklam-
+2 oy
(8,934 puan) tarafından
Ya çocuk musunuz siz babama şikayet edeceğim annene soyleyecegim kendiniz buyuyememisiniz ne diye evlenip çocuk yaparsınız 
0 oy
(301 puan) tarafından
Yardımcı olur musunuzz
0 oy
tarafından
Sen biraz abartıyorsun 
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Kadın atmak zorunda değil ki seninle fotograf  bence sen kaynanana in hem teyzenden hem kaynanandan hesap sor anne böyle neden yapıyor sunuz bana ben size naptın ne kabahatim oldu vs de konuşun anlaşın eşinle aranı neden bozcan cocugun da var
(2,002 puan) tarafından
Eşi atıyo fotoyu yanlış değilsem.
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Aslında sorun ne kaynanan ne teyzesi biliyorsun değil mi aranızdaki problem her neyse babanla değil eşinle açık açık konuşmaya bak bence ama tartışmadan sakinlikle zaten bu sakinlik onu daha çok tedirgin eder ve yumusarsiniz ve birbirinizi anlamaya başlarsınız 

Genelde sorun başkaları olunca aslında evlilikte bir misilleme bir inatlasmanin kılık değiştirmiş halı ile karşılaşıyoruz bazı durumlar var tabi anneci tipler (kadin erkek farketmez)ama onların haricindeki diğer evliliklerde genelde sataşmak için oynanilan kozlar,karşı tarafın bam teline basmak için yapılan hamleler vs ile karşılaşıyoruz.
0 oy
(13,208 puan) tarafından
Peki babanı aradığında ne olacak eğer tekrar o evde kalırsan yol yere yüz göz olurlar eşinle 
0 oy
tarafından
Boşanmayı kafaya koyduysan ara bence. Yoksa gereksiz çocuk gibi 
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Bütün postlarını okudum, sen biraz takıntılısın bence canım ya
0 oy
(242 puan) tarafından
Abartiyosun ya psikolojini bozarsın böyle yapmaya devam edersen önceki postlarini da okudum mesele ne olursa olsun erkekler ailelerini atmıyor ki atmasinlar da zaten bırak adam rahat rahat görüşsün ailesiyle ne var bunda 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
  Evlilik ego savaşına çevirmeyin    yazıktır  bir yuva kolay kurulmuyor  ama saniye içimde  bozulabılıyor   eşin de hatalı sende hatalısın   evlilik 2 kişiyle olur sülale girdi mi işin içine    huzur olmaz çatışma olur sakınce düşün  esınle güzel güzel konuş bence
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Resmen sizinki huzur bozmak için bahane olmuş ne var paylaşmışsa offooo sanki elin kadını ile paylaşmış ula teyzesi o sen küssün diye oda mı küscek hade gari biraz kendinizi bilin evde ayanız kaysa etrafa yaymayın ne kadar ayıp yaptığınız eşinizin yerinde olsam babanızı ben arardım 
0 oy
(40 puan) tarafından
herkes seni ayıplamış ama bence haklısın. seni dışlayıp tüm aile gezmeye gidiyorlar. onun üstüne bir sürü hakaret işitiyorsun. kavga çözüm değil, kaynanan dalıyor. sessizlik çözüm değil, ikiniz de günlerce susuyorsunuz. bence yarın falan eşinle beraber sadece siz ikiniz bir yere gidin oturun konuşun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 463 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 633 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraysu (2,739 puan) tarafından soruldu

382,882 soru

11,461,425 cevap

35,049 kullanıcı

...