0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Tam 1 haftadır bıktım artık hicmi geçmez yaa diz kapağının arkası biraz şiş ve ağrıyor alt baldırıma kadar vuruyor çekiliyor gibi kantaron yağı ağrı kesici merhem soğuk su hic fayda etmiyor bir iki egzersiz yaptım diye bu hale geldi ne iyi gelir başka ve yarın ilk önce sağlık ocağı gideecm anlarmı acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Ağrılar egzersiz yaptığın için mi oldu sorun varmiydi bir yeremi captiniz sis demişsiniz 
(271 puan) tarafından
Maalesef kuzum bak şimdi bidaha aradım randevu yok başka zaman tekrar arayın diyo
(4,547 puan) tarafından
Mhrs indir canım ordan daha rahat oluyor
(271 puan) tarafından
Indiriyim canım bakayim bi acaba varis olabilir mi yaa çünkü alt baldirima vuruyor damarlarım sıkılıyor gibi keletleniyor gibi
(4,547 puan) tarafından
Olabilir canim oda ağrı yapar
(271 puan) tarafından
Varisse eğer kac güne kendini belli eder ki tam olarak ne zaman ortaya çıkar artık damarlar
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
saglık ocagı degıl cıkmısken acilden giriş yaptır ortopedi bır gorsun röntgen vs ıster bakar 
(271 puan) tarafından
Gittim aradım kuzum randevu yok bende birkere randevusuz Gittim dün belki bakarlar ağrım çok dedim maalesef bakamdilar gün içinde 182 ara takip et dedi bende randevu alana kadar sağlık ocağına görüneyim dedim
0 oy
tarafından
Siyah turp bulabilirsen o çok iyi geliyor rahmetli babanneme yapardi babam. pis kokuyor ama idare edecen.turpu rendeleyip bacağına ağrıyan yere koyardı sonra bı bezle sarardı gece boyu bekletirdi.
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Sağlık ocağı anlamayabilir, imkanınız varsa ortopediye gidin bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 94 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...