0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar 3.gundeyiz kabız ve kakası geldiği zamanda üstüne yapıyor sert biraz kakası lazimliga yapalım diyorum ama yok diyor kalkıyor bir de gece bez işini napicam bana akıl verin

3 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çıkartıysan artık bağlama yatağa bişey ser alt açma öetülerinden serdim ben mesela. Kaka tutma olayı da çok sık oluyor çocuklarda korkuyolar çünkü. Boş bol su meyve suyu hatta zetrin yağı içir. Bikaç kere tuvalete atıp da sifonu çekip alkışla törenle bay bau yaparak gönderirseniz çok hoşuna gidiyor. Ödüllendirebilirsin ayrıca
(860 puan) tarafından
Yapıyorum meyve armut şeftali veriyorum günde zeytinyağı gece de baglamadim bu gece sütte vermedim ama kabız galiba az az yapıyor oda üzerine
(1,292 puan) tarafından
Tuttuğu için az az yapıyor eninde sonunda oes edecek. Korkusunu yenecek
(860 puan) tarafından
İnşallah ya üzülüyorum böyle olunca
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Biz de kaka dan çektik Bi 15 gün falan bizimki de üç günde falan yapıyordu çok korkuyordu.. Ben şöyle çözdüm takip ettim af edersin kaka yapacağı zaman çocuk kötü kötü kokuyor zaten üç gündür yapmadığı için kötü gaz çıkarıyor ikinci asıl işaret de şu aşırı huzursuz oluyır panik yapıyor anladım ki kakası geldi ben kaka için klozete oturuyorum aparat aldım çişe lazımlığa kolay oluyır hala daha korkuyor ama yine de tuvalete yapıyor şükür gece de bez bağlama ilk başlarda ben gece 3 kere kaldırdım sonra ikiye düştü şimdi Bi kere kaldırıyorum tamam yattıktan 1 saat sonra kaldır muhakkak.. Gece bez bağlasan kafa karışıklığına yol açarsın ilerleme yavaş ve zor olur halledersin sanıldığı kadar zor değil tuvalet eğitimi 
(860 puan) tarafından
Değil evet bu gece baglamadim kaldırıcam birazdan gece yine kalkarım sadece kabızlık ve kaka tutma bizi yoruyor
(891 puan) tarafından
Biz de aynıydık ya dediğim gibi kötü koku ve çok aşırı panik ve stresli okuyor takip et bir de aşağı yukarı aynı saatlerde kaka yapıyorlar.
(860 puan) tarafından
İnşallah düzelir dua edin bana
(891 puan) tarafından
Düzelecek annesi ama öyle ama böyle rahat ol
(860 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benim 1 ay oldu hla kakasını ogretemedm yaa çişini yapıyor ama kakasını tutuyor 
(860 puan) tarafından
Kabız oluyor mu
(1,375 puan) tarafından
Evet oldu doktora gitti şurup verdi
(144 puan) tarafından
Yendiniz mi acaba kaka tutma sorununu benim oğlum aylardır o şekilde kakasını hep tutuyor asla tuvalete yapmıyor tutmaktan da aşırı kabız oluyor kreşe gidiyor ve sorum teşkil ediyor bu durumda bizde çok şurup kullandik ettik okadar tutuyor ki anlam veremiyorum ya
(1,375 puan) tarafından
Maaslf hla öyle 1 ay oldu kakasni tutuyor ve ağlıyor tuvalete yapmak istemiyor sizin kaç ay oldu
(144 puan) tarafından
Bizim üç dört ay oldu sanırım çok Dr. Götürdüm hep şurup verip gönderdiler . Pskologa randevu aldım yarın oraya başlıyoruz en son çare bu kaldı artık

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...