0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
9 gün oldu kakasını tutuyor altında yapmıyor sadece beze yapmak istiyor kabız oldu bu durumu yaşayıp çözüm bulan varmı ?

5 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kabız olmuş annesi o kadar süre hiç yapmadiysa kabız olmuştur 
(208 puan) tarafından
Kabız oldu ama bez taknca yapıyor
(2,393 puan) tarafından
Aaa o zamn bezi istemiyor hiç, acaba kakasini hiç yaptı mı lazimlik yada tuvalete korkmuş olabilir çünkü kakadan çok korkuyorlar benim oğlum kakasini ilk yaptığında çok korkmuştu ahhahaha kakana bakkkk çok komikkk guluyooo bu kakaaaa demiştim bide çok küçük baban kocaman yapiyo biliyor musun dedim kahkaha attı korktu ise guldur bu şekilde
(208 puan) tarafından
Kakasını tuvalete hiç yapmadı altına yaptı yada beze yaptı zatn kabız olduğu için küçük küçük yapıyor aldım tuvalete attım bak kaka şimdi gidicek hadi bay bay yapalım dedim bay bay yaptık ama gene nafile
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim kızım da yapmıyordu hadi kakani yap baybay diyelim dedim 15 dk bir WC götürdüm kakanida yap ıkınma gibi yaptım. Birkere yaptı bay bay dedik beraber şimdi kendisi diyor hadi anne kakaya baybay diyelim. 
(208 puan) tarafından
Kaç günde yaptı peki
(382 puan) tarafından
Dediğin gibi kakasını beze yapıyordu sadece sonra bezi istemedi çiş yapiyordu sadece kaka yapmiyor du 3  gün kabiz oldu bu süreçtr yemeklerini sadece tereyağı ve zeytinyağı ile yaptım sadece öyle olunca istemsizce yaptı görünce daha yapmaya başladı bir kere oyun oynarken daldı kaka sini yaptı  gösterdim dedim kakan cisin gelince bana şöyle hemen yoksa böyle olur pis olur popon biraz kızım titiz olunca kolay oldu çok şükür düzeldi şimdi gunder bir kere yapiyor
0 oy
tarafından
Benim de iki gün yapmadı ama ben hiç bir şekilde bez bağlamadim canım sürekli zeytinyağı verdim kayisi armut yedi altına bile yapmak istemedi kıyametler kopardı en son baktim olacak gibi değil burda post açtım sagolsun bir arkadaş bana dedi ki bir bezini lazimliğinin üstüne koy öyle oturt öyle denedim yaptı çok şükür yaptıktan sonra da gösterdim korkmasın diye 
(208 puan) tarafından
Bende koyup denedim ama gene yapmadı smdi babası park getirdi kakam var diyormuş ama yapmıyor bezde yok ciste hiç sorun yok Cok şükür hatta disardayken bile eve kadar çişini tutup evde yapıyor kakasina bir cozum bulamadm yokmudur söyle şurubu fln bu işin ki versem tutamyip tuvalete yapsa
tarafından
Duphalac var canım. Ama doktora sormadan kullanma.
Sağlık ocağı doktoruna bir sor istersen
(208 puan) tarafından
Onu biliyorm yaa ama bizde hiç işe yaramadı
tarafından
Şurup sormuşsun o yüzden yazdim
0 oy
(60 puan) tarafından
Ödül verebilirsin kakasini yapinca benim oglumda delikten  korkuyodu o yüzden tutuyomus kakasini once fayansa yapmasina izin verdim sonra yavas yavas tuvalete yaklastirdim alisti. Yapincada stikır veriyodum tuvaletin kapisina yapistiriyodu kakaya baybay yapalim hadi suyu sen dök evine gitsin kakan diyodum oyuna cevirdik oyle alisti simdi kendi gidip yapiyo. Sadece silmek icin cagiriyo beni
(208 puan) tarafından
Ahh yapsa ne ödüller veririm diyorz kakanı yap seni parka goturcm yada şunu bunu alcaz ama yok bunu teyzemde dedi bana faysta yaptır fln kendi bezinden bile koydm bak buna yap oturup diye ama yapmadı
(60 puan) tarafından
Uzun süredir tutugu icin afedersin kaka sertlesiyo yapmaya calissa bile poposunu acitir varsa poposuna az bisi zeytin yagi sür 1 tatli kasi da iciriver kakasini kolay yapar Allah yardimcin olsun sabir gerektiren bi surectesiniz.
(208 puan) tarafından
İciriyorm cnm 1 haftadır yaa fitil bile verdik yani nasıl tutuyor anlamıyorm
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bizde kaka tuyordyk kabızlık sorunumuz oluyordu doktora gittik erken tuvalet eğitimi önerdi kakayi sevdirmek gerekiyormuş kakaya cici kaka bak gülüyor hadi yapalım oda mutlu olsun diyorduk alıştı kabızlık sorunuda gecti
(208 puan) tarafından
Erken tuvalet eğitimi derken nasıl yani
(4,548 puan) tarafından
1bucuk yaşına girmeden öğretmek zorunda kaldık canim yani kabızlık sorunumuz vardi
(208 puan) tarafından
Öğrendiyse iyi benimki 30aylik daha önce denedim hep altına yaptı doktor daha erken zorlama hazır değil dedi
(4,548 puan) tarafından
Canim hazır hisettiklerinde zaten bezi çıkarıp atıyorlar bizimki mecburiyetinde zorlsmamak gerekiyor korkabiliyor benim ki kolay oldu komşu çocuğu sayesinde o tuvalet eğitiminde goruyordu benim kızda görünce istiyordu öyle yapmak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu

380,266 soru

11,385,110 cevap

34,884 kullanıcı

...