0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (656 puan) tarafından
Hanımlar merhaba 7 yaşında oğlum var çok götürdük psikologlara rehabilitasyona net tanı koymuyorlar ama atipik otizmden şüpheleniyoruz ve internetten Çok araştırdım otizmde diyet uygulayanlar ve bunu işe yaradığını söyleyenler var bu diyeti uygulayanlar var mı herhangi bir olumlu sonuç alabilen var mı varsa yazarsanız çok mutlu olurum.

4 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Canım bu aşıların bile neden olduğuna dair geçende bı doktorun makalesini okumuştum. Beyin fonksiyonlarını etkiliyor diye.bi kafadan hacamat yaptır o asi yerlerine bı sülük tedavisi uygulattir bi umut Allah'ın izniyle düzelme olur inşallah.
(656 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım şifa bulmana çok sevindim:)
(2,762 puan) tarafından
Abla ben 15 senedir bu şekilde ilaçsız yaşıyorum sizde bu nimetten faydalanın.
(656 puan) tarafından
Aynen ben de ilk defa hacamatı duydum haftaya psikiyatriye gidiyoruz bu konuyu danışacağım açıkçası biraz korkuyorum yaptırmaya ama aşının otizmle ilgili olduğunun ben de kanaatindeyim
(1,360 puan) tarafından
Hangi aşıdan bahsediyorsunuz kızlar covid aşısı falan mı
(656 puan) tarafından
Yok canım bebeklik çağı aşıları covid aşıları başlı başına tabii ki tehlikeli
-Reklam-
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Oglunuzda ne gibi belirtiler var konuşması mi geride çok mu hiperaktiv sizi mj dinlemiyor yani kısaca ne gibi sıkıntılari var benim oglumunda dil gelişimi geride 4 yaşında dili 2 yaşla uyumlu doktor banada otizm değil atipik otizm değil diyo defalarca götürdüm ama benim oğlum benim oğlum eskisine göre hiperaktifligi azalmış yerinde durmazdi eskiden şimdi daha iyj dur diyince anliyo daha sakin
(736 puan) tarafından
Senin dedigin belirtiler tam anlamiyla otizim belirtileri degil canim benim cocugumda suan 5 yasina gircek 1 yildir konusmasi icin dil terapistine geliyoruz yani ilerleme var ama tabiki ama bu hareketli olmasi vs otizim olan bir durum degil .otistik cocuklar takintili inat bazi seyleri asiriya kacacak derecede yapan bilerek yada bilmeyerek  surekli tekrarlayan davranislari olan cocuklar senin cocugunda bence  hiperaktiviteye bagli seni dinlememesi cunku cok cocuk goruyorum okulda bin bir cesit oyuzden azda olsa tecrube oldu
(656 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim yavrunuzada şifa versin
(656 puan) tarafından
Evet doğru diyorsun canım hiperaktivite yakın ama takıntıları çok fazla marka logoları isimlere takıntısı ve 5 yaşlarında saatlerce aynı kelimeyi tekrar ederdi, bir telefondan reklam açardı o reklamı dakikalarca Başa sarardı. Hala da tekerlekleri döndürüp bakıyor.
(736 puan) tarafından
Ozman tabiki otizim düşünüle bilir rabbim sifa versin
(656 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ben burda eski bir post görüm yorum yapmıştım çıksın diye bak bir doktor tamamen diyet uygulayıp çok olumlu ilerleme kaydetmiş otizmle ilgili postlara bakarsan bulursun 
(656 puan) tarafından
Evet görüyorum gerçekten eğer bir faydası olursa tabii ki de uygularım zor olacak ama sütten ve ekmekten kesmek ama çocuğumun sağlığı için her şeyi yaparım
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim çocukta otizm Konya ya tedaviye götürdük Allah hepsine şifalar versin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 204 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,185 soru

11,411,458 cevap

34,953 kullanıcı

...