0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar ben elimden geldigi kadar öğlen 12de yiyip akşam sekizden sonra bırakmaya clsyom yemeyi ama sporu erken yapmak istiyom oydu buydu derken evin işi gitmiyo spor kaliyo.sporu ac karna yapmayı da cesaret edemiyom dokunur diye napsam bilemıyorum. 12 den önce de yesem diyet bozulcak.siz naptınız uyguluyor musunuz uygulanan var mi

3 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bnce akşam 8 çok geç 6 dan sonra hiçbirşey yeme bence 
(670 puan) tarafından
Bi komşum yapmıştı 5 kilo verdim dedi ama nasıl yapıldığını bilmiyorm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem çok faydasını gördü. Saat 10 gibi başlıyor 5te bitiriyor sonra da kessen agzına lokma götürmez su içer bol bol. 105ten 82 kiloya indi. Bende doğumdan sonra başlıcam
tarafından
Annem ben o saate kadar ne istersem yedim ama tabi ki abartmadan dedi. Ama son yemeğimi 5te yedim daha da lokma sürmedim agzıma dedi. Suyu bol içmiş. Hamileyken 16 saat açlık fazla olmaz mı canım? Bence hamilelikten böyle diyetlerden çok düşük karbonhidrat yüksek protein diyeti bol yeşillikli hemde iyi olur. Doktora da sorabilirsin o daha iyi bilir canım bu benim şahsi düşüncem
(723 puan) tarafından
Dogru söylüyon uygun olmayablr evet açlık fazla ya herşeyden az az yiyerek hamur işini keserek çok kilo alımı engelleneblr hamilelikte.bende 12 de kahvaltı yaptım 7de akşam yemeği yiyip kapatcam bakalım kuzum başlıcam.annen spor yapiyo muydu bu arada
(723 puan) tarafından
Ilerleyen zamanlarda öne çekmeyi dsnyom bende kahvlstiyi falan alistira alıştıra yapcam
tarafından
Yok hiç spor yapmadı sadece ev işi falan onun dışında yaptığı bişey yok. Ama dediğim gibi Bi de seker hastasıydı annem. Beslenmesini düzenleyince kilo verdi. Senin herhangi saglık sorunun yoksa bu diyetin yanında bir de spor yaparsan gercekten cok faydasını görürsn
(723 puan) tarafından
Allaha şükür bi sağlık problemim yok şuan ama ilerleyen saatlerde açlık cidden sormuyo şuan falan öyle. Spor yapcaksak gündüz erken saatlerde yapmam lazım
0 oy
(723 puan) tarafından
Post yuksri çıkdı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asikar (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

379,663 soru

11,365,111 cevap

34,842 kullanıcı

...