+1 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
Merhaba kizlar bir ay oldu taşındım yeni evim çatı katı malesef ama.mecbur ne yapalım normal sıcak havada bile catliyoruz evde aşırı sıcakta bide siz düşünün sıcak yetmiyormuş gibi bide sabaha kadar sivrisinek sorunu yaşıyoruz, iki kutu kolanyağ bitti her gece kolonyağ banyosu yapıyoruz resmen, Trendyoldan prize takmalı bişey aldım sinekler için yorumlara bakıp aldandım hiç bir halta yaramadı 170 TL verdim bide minnacık şeye limona karanfil falan batiriyorum olmuyor su bardağına sirke koyuyorum yinede fayda etmiyor bı çözüm söyleyin lütfen, **** hastalığına yakalandım 3 ay onunla uğraştım tam yeni yeni o geçti derken sivrisinek ile mücadele veriyorum şimdi. :((

17 Cevaplar

+1 oy
(1,949 puan) tarafından
Canm ben gece uyumadan prize raid takiyorum o dediğinden taktigimdan beri şükür kurtuldum cocuklarm mışıl mışıl uyuyo onu takımca kapı açık olmalı canm uzaklastiriyo çünkü 
(438 puan) tarafından
Aynen raid oda beyaz bişey ben faydasını görmedim yaa hem içindeki ilacı da bitti nasıl bulabilirim ona göre ilaç ben şimdi?? Her gece açık zatenye pencereler sıcaktan durulmuyor ki :(
-Reklam-
+1 oy
(1,504 puan) tarafından

Vallahi canım bir tane havlu ıslatıyorum vura vura öldürüyorum:D

(438 puan) tarafından
Ben uyanıkken gelmiyorlar uyuyunca isirdiklari için iş işten geçmiş oluyor:(
0 oy
(465 puan) tarafından
Biz kokusuz sinek ilacı aldık canım senin durumunu bilemem tabi ama biz odamızın kapısını penceresini sürekli kapalı tutuyoruz havalandirma amaçlı öğlen sıcağında açıyorum sonra akşam üstü kapatıyorum yatmadan 1 saat önce falan da ilacı sıkıyoruz yine kapı kapalı sonra süpürüyorum çünkü karasinek var ise onlar sadece bayılıp geri ayılıyor yatarken de klimayı açıyoruz odamızın kapısı yine kapalı bu döngü hergun böyle bende de malesef 
(438 puan) tarafından
Burası çatı katı olduğu için kapalı tutamıyorum ve şuan işlerim bitti uzanıyorum koltukta ve dlei gibi terliyorum :( off ne yapıcam yaa bu yaz çok berbat geçti
0 oy
(2,706 puan) tarafından
İlaç al sivri sinek için evini spreyle açtığın kapıya sioreyle perdeyede hergun ilaclaysn ben 
(438 puan) tarafından
Nerden alabilirimki acaba bide kızlarımla aynı odada uyuyoruz bir zararı olurmuki onlara
(2,706 puan) tarafından
Yok kız sivrilere sık duvara perdeye kapı açık kalsik ben çocuklar uyurken bile odalarına sikiyirum
(438 puan) tarafından
Nerden alıyorsun bide ne kadar fiyatı
(2,706 puan) tarafından
Süper kııltos ismi kapağı sarı kutusu mavi çok iyi sinek ve sivri sinek için eşim aliyir fiyatı 85 TL gibi  Trendyol da 54tl
(438 puan) tarafından
Uygunmuş bir bakayım bakalım ya 170 TL prize takmalı bişey aldım trendyoldan hiç bir işe yaramadı buna bakıyim şimdi dur bakam
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Sineklikle tabiki. 
(1,250 puan) tarafından
Kızına stilex krem var onu yazdır sağlık ocağına ondan sur hem kaşıntıyı geciriyo hemde çabucak iyileştiriyo ben sinek isirirsa hemen sürerim alerjisi var kizimin
(4,225 puan) tarafından
Valla şöyle dağ a.yılarını nerden buluyorsunuz bazen şaşıyorum. Benim eşim de uykuya düşkündür ama böyle kayıtsız kalacağı bir durum asla düşünemiyorum
(438 puan) tarafından
Kaşıntı kremi var canı bitmek üzere şu sineklere bı çözüm bulunsa daha iyi :(
(438 puan) tarafından
:D :D bulduk bir yerlerden ne yapalım:D
(4,225 puan) tarafından
İnan komik değil. Bir babanın kızının canının yanmasına bu kadar kayıtsız kalması komik değil.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benim tüm camlarda sineklik tül var 
(438 puan) tarafından
Burda hiç birinde yok :(
(1,250 puan) tarafından
Ben nalbuldan tül aldım bide soğuk silikonla kendim yapıştırdım baya ucuza geliyo öyle yapabilirsin
(438 puan) tarafından
Yapıştırmali sineklikler varmış ondan bri bakayım bakalım kiracı oluncada bişey yapılmıyor evlere
0 oy
(317 puan) tarafından
Hiçbir şeyde fayda etmiyor o kadarını söyleyeyim Biz sineklik taktırdık şu yapışkanlı olanlardan kiracı olduğundan dolayı daha sonra yatmadan 2 saat önce ilaç sıkıyorum şu sivrisinek ilaçlar olur ya Kapı pencereyi komple kapatıyorum bir saat öyle kalıyor tekrar kapı pencere açıyorum koku geçsin diye koku da geçince öyle yatıyorum sinek olmuyor açıkçası
(438 puan) tarafından
U y u Z hastalığı geçirdim daha yeni üç aydır onunla mücadele ediyordum zaten o bitti bunlar başladı bide çatı katı olunca sıcak bir yandan sinekler bir yandan mahfolduk ailecek
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Camlara sineklik taktir en garanti çözümü 
(438 puan) tarafından
Yeni taindim bir dünya cam var iki tane balkon var hangine takacam kiracıyım bide :(
(8,908 puan) tarafından
Şu a101 de satılan yapışkanlı sineklikler var onlardan alabilirsin 10 20 TL bisey internettede var
(438 puan) tarafından
Varmı a101 de evimin hemen altında var a101 oraya baksam bulabilirmiyimki
(8,908 puan) tarafından
En son 2 hafta önce vardı şuan bilmiyorum kalmış midir
(438 puan) tarafından
Heee daha iki gün önce gittim yoktuya öyle bir şeyler kalirmi hiç:(
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Vallahi hep gelip beni buluyorlar kulağımın dibinde vizildiyor uykudan uyandırıyor bulunca affetmiyorum kolanya kokusunu sevmiyorlar 
(438 puan) tarafından
Sesleri bile insanı sinir etmeye yetiyor zaten bende kolonyagini ağzını açık bırakıyorum sabaha kadar vücuduma sürüyorum ama baya dirençliler bu pis şeyler
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Raid likidli olanlardan kullan çok güzel kafan rahat bütün marketlerde satılıyor yedek ürünleri biz iki adet aldık priz girişli şiddetle tavsiye ediyorum evet 1 ayı bulmuyor pek dayanıklığı ama çok işe yarıyor 

(438 puan) tarafından
Bende trendyolyan dediğin şeyden aldım içinde yağ gibi bişey var işte bı faydasını göremedim ben onunya
(438 puan) tarafından
İçindeki yağı da bitti zaten a101de falan varmıdır yedeginden acaba
(2,699 puan) tarafından
Sanmam oralarda yok büyük marketlere bakman lazım ama tabi oralarada gelebilir biliyon marka şeyler pek gelmiyor nime A101e falan
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Bütün kapı camlara sineklik taktırdık anca o fayda etti.. ev sahibi yaptırmıyorsa bimden yapışkanlı sineklik lerden alıver canım ben kiradaki evlere onlardan takardım
(438 puan) tarafından
Eşime attım fotosunu Tahtakaleye falan varmıdır bundan diye vardır dedi bakacak bugün bakalım
0 oy
tarafından
Kahve yak canim bı kabin icerisinde
(438 puan) tarafından
Bilmiyordum bunu deneyelim bakalım
tarafından
Kesin çözüm canim:)
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Vücuda sıkılan spreylerden alın birde
(438 puan) tarafından
Ona da bakıyim bakalım hiç düşünmemiştim onu
(2,387 puan) tarafından
Zero bite diye bi marka kullanıyorum çok iyi
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Eczaneden almıştım çocuklara kendimiz e de kullanıyorum çok iyi trednyoşda pahalı Migros varsa sizin orada almanı tavsiye ederim 

image

(438 puan) tarafından
Migros yakın evin orda bir yerde hele şükür.. bir bakıyim bakalım fiyatına uygunsa alırım hemen
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Ben tablet esem mat kullanıyorum canım ayrıca uyanan sinek ilacı sıkıyorum tüm odalara ve sin kov kullaniyorum 

Hepsini aynı anda yapmadığım da oluyor tabiki ama biz koy yerindeyiz kara sinek için sinek ilacını mecbur sıkıyorum öyle olunca sivri sinekte kalmıyor  
(438 puan) tarafından
Onada bir bakıyim canım sağolasınya mahfolduk evlerde
(11,249 puan) tarafından
Doğrudur canım bizde disarda oturduğumuz hemen yiyor sinkov iyi oluyor şoktan almıştım off yazıyordu yanlış hatirlamiyorsam
0 oy
(547 puan) tarafından
Kuru kahve yak oda işe yarıyor 
(438 puan) tarafından
Hiç duymamıştım nasıl yapılıyor bir bakıyim bakalım teşekkür ederim:))
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Sineklik taktik ama ona rağmen tek tük nerden giriyolarsa giriyolar. 1 tanesi bile yetiyo insanı sinir etmeye. Klima açtığımız zaman kaciyolar ama isiramiyolar o zaman. Tek çözüm klima bence 
(438 puan) tarafından
Klima var korkuyorum açmaya haberlerde izleidm birinin üzerine patlamış klima ölmüş adam o haberden sonra açamadım bidaha :(
(15,183 puan) tarafından
Allah seni kız trafik kazasından daha düşük ihtimal ☺️ aç gitsin Allah korusun bişey olmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
2 cevap 52 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

379,464 soru