0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Arkanızdan iş çevirir mi diye hiç düşündünüz mü?

30 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şüphelenirim. Hatta asla güvenmem diyebilirim. Iyi niyetli yaptiği şeylerin bile altinda kesin bir hinlik vardir derim. 
-Reklam-
+1 oy
(86 puan) tarafından
9 yıldır tanışıyoruz 5 yıldır evliyiz daha hiçbir şeyini yakalamadım ama şüphelenirim. Ara ara sosyal medyasını kontrol ederim, telefonuna bakarım ama bu benimle alakalı. Asla kimseye tam tamına güvenmem çünkü birine tamamen güvenmek çılgınlıktır. 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
O kadar içi boş ki kendimden suphelenirim ondan yine şüphelenmem. Ne yaşasa ne yapsa koşa koşa gelir anlatır. 
(2,387 puan) tarafından
Benimki de ishalini anlatır :)
(1,573 puan) tarafından
o bızde kabızlık ya kahretmesin muhabbetimize bakar mısın :D bırde konusur konusur en sın şey der yine girdik boktan muhabbetlere :D ahahahaha
(2,387 puan) tarafından
:) çocuk gibiler
(1,573 puan) tarafından
Ben dıyorum zaten benım 2 cocugum var büyük olan cok fena dıye :D ahahah kızımın bana kocam kadar zararı yok :D
(2,387 puan) tarafından
:)) dimi benimki de öyle akşam bi bardak çayı döktü koltuğa halıya bide diyoki elimden kaydı. Ne elinden kayması oturduğu yerde uyudu döktü çayı bide bişey olmamış gibi kalktı gitti insan bi sileyim diye uğraşır ama nerdeee
0 oy
(166 puan) tarafından
Erkek milleti degilmi şüphelenmemek elde degil
0 oy
(2,168 puan) tarafından
Hiç şüphelenmem Allahtan başka kimseden korktuğunu görmedim yani bi şey yapsa bile gelir söyler o kadar eminim. Telefonunu bile alıp bakmam yani arkadaşlarıyla gezdiği günler olur rahatsız etmemek için aramam bile. Oda tiribe girer merak edip niye aramıyon diye. Sırf o üzülmesin diye arıyorum bazen :D
0 oy
(283 puan) tarafından
Kendimden şüphe ederim onndan etmem valla
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Ben hiç suphelenmedim. Suphelenecegimi de düşünmüyorum. Allah göstermesin 
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Yok canım ben şüphelenmem hiç
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayir hic şüphelenmem iş çevirmez arkamdan gizli kapaklı is yapmaz yalan bile söyleyemez kendini ele verir hemen 
0 oy
(266 puan) tarafından
Evlilik tam anlamıyla güven ister yoksa ömür mu geçer yahu. Kaldı ki benim ki çok şükür o konuda asla saklamaz iş yerinde biri buna askinti olmuş lafla evli olduğunu bile bile gececiydi bende ozaman çalışıyorum sabah işten gelmiş bana güzel kahvaltı hazırlamış. Nefesi durdu napiyorsun aşkım dedi iyiyim dedim kliniğe gidicem hazırlanıyorum felan dedim geldi aşağı gel kahvaltı yapalım dedi indi k sana bişey dicem ama kızma olur mu sakin ol dedi ama anladım hemen  mevzuyu görseniz sesi nasıl titriyor ses yok görüntü var :))) bugün böyle böyle oldu ama ağzının payını verdim aşkım felan dedi :)) komediydi ama kocamı ilk defa  böyle görmüştüm canımın içi. Hiç sanmıyorum ya bu tarz mevzular karakter ve vefa meselesi birazda vicdan ve empati  hatta. Ama. Şimdi hamileyken düşündüm yalan yok acaba beni artık beğenmezse diye ama çok şükür böyle bı durum olmadı rabbim kimseyede gostermesin 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Şüphe her zaman vardır önemli olan sezdirmeden uzaktan süzmek
0 oy
tarafından
Aldatma konusunda babama bile güvenmiyorum ama diğer türlü iş çevirecek biri değil eşim nettir her zaman 
0 oy
(12,721 puan) tarafından
Yok. Zaten ne olsa gelip anlatıyor 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Vala ben bu devirde kimseye güvenmiyorum bacım aldatma konusuysa dediğin suphelenmedim çünkü fırsatı da yok bunu yapacak parası da yok bedavaya metres tutacak değil heralde sosyal medya falan kullsnmiyoruz ikimizde telefonu hep ortada durur baksam bakma demez iş çevirme konusunda aile içi şeyler yapar valla ailesinin içinde ne oluyo ne bitiyo bana demiyo pek bişey ama vardır mutlaka 
0 oy
tarafından
oyle dusunsem kocam olmaainin anlami kalmazdi sanirim
0 oy
(547 puan) tarafından
Tek şüphe duyduğum maddiyat:))) bizim için birikim yapar ama söylemez zor günümüzde koyar ortaya 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Evet çok şüpheciyim o yüzden sürekli kavga ettik ama çok şükür kendimi törpüledim artık daha iyiyiz
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Tepeden tırnağa dalavere. Allah dediğinden başkasına inanmam. 
(263 puan) tarafından
Ahahajajaj
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben eşimle bir şey yaşadığım için değil ama hep çevremde de gördüğüm için söylüyorum bu hayatta hiç kimseye güven olmaz.
0 oy
(3,438 puan) tarafından
Eşim   bensiz asla arkamdan  iş çevirmez   çünkü yapmış  olduğu  her işi  bana danışmadan  asla yapmaz 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 489 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 953 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 335 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 161 göst.