0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar benim eşim A'dan Z'ye bütün ihtiyaçlarımızı alır. Ben ekstradan para istersem vermez. Önceden verirdi Allah var hakkını yemiyim ama kredi borcumuz olduğundan beri vermiyor. Evin ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra çok acil durum yoksa direk krediye yatırıyor bi ay fazla veriyor mesela. Bazen bu durum beni sıkıyor sevdiğim hoşuma giden bişey olunca alamiyorum aka bi yandan da borcumuz bitiyor

35 Cevaplar

+3 oy
(42 puan) tarafından
Canım bence gelecek olan yorumlara bakıp da hiç canınık sıkma, şimdi başlayacaklar ben olsam o adamı paralarım ne demek istediğim zaman para vermemek vs neredeyse boşanmaya götürecekler işi :) önemli olan şey ihtiyaçlarını alıyor seni kimseye muhtaç etmiyorsa, borcunu ödeyip yüzünüzü eğdirmiyorsa, sana kuruş vermeyip millete dağıtmıyorsa hiiç kafaya takma şu an geçici bir dönem neticede allahın izniyle borcunuz bitince o zaman eminim ki istediğin gibi olacak her şey. 
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Maaşını avucuma sayar aksine ben ona harçlık veririm :))))
tarafından
Sen mi ben mi bilip bilmeden dün gelip ithamlarda bulundun
(8,908 puan) tarafından
Bi kez daha bana satasirsan admine sikayet edecegim seni artik o gereğini yapar engel mi alirsin komple mi banlanirsin orasını bilemem bu son uyarim
tarafından
Git et sen tek mi birda yorum yapma hakkına sahipsin
(8,908 puan) tarafından
Hadi bakalım 2 admine bildirdim artik onlar gereğini yapar sana şimdi uzak dur benden
tarafından
Hadi bakalım bundan sonra sende bi yoruma iftira at bakim atabiliyomusun
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Hesap kitap bende olduğu için sorun olmuyor canım yani sizin durumda borç varsa bitirmek istiyordur zordur bilirim ama istediğin olursa da söylersin lazım diye
0 oy
tarafından
Banka kartı bende bütün parayı oraya atar 
0 oy
(149 puan) tarafından
Hm eşimin kartları da bende maaşı ben cekerm borçlara bı sigarasını alsam yeter jxjsjsj tütün içer istemez para aldığıma karışmaz gereksiz yere de olsa laf demez ilk evlendigimizde direk kendi verdi kartlarını 
0 oy
(356 puan) tarafından
Verir Allah razı olsun maaşı çeker eve getirir kendisi ihtiyacı olduğu zaman alır gerisini bana bırakır 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ne kadar istesem verir :) . Arada  elli yüz bırakır bir ihtiyaç olur der 
0 oy
(6,214 puan) tarafından
Canım Bir de şöyle düşün Adam en azından evin ihtiyaçlarını görüp Gerisini de sana harçlık vermemezlik yapmıyor yani alıp da bir kenara atmıyor veya kendi harcamıyor sizin Geleceğiniz için biz yatırıyor öyle düşün yani hemen canını sıkma borcunuz bitene kadar da bazı beğendiğin şeyleri de almayı ver
0 oy
(383 puan) tarafından
Valla canım her şeyi dört dörtlük alınca ben bile kendime harçlık veremiyorum ki kocam versin.maas geldiği gibi gidiyor eşim de benden istese ben de ona veremem mesela 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ee eşin bunu bir amaç için yapıyor nirmalde öyle olmadığını kendin de söylüyorsun demekki biran önce kapansın diye uğraşıyor adam ☺️
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Vermemek için sebebi varmş evvelden verıyormuş cok görmemek lazım.Bızımkı asla vermezdı herseyı alıyorm neye lazm olcakkı kafasındaydı cocuktan sonra ayıktım sımdı o vermesede ısterım 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kartlar bende istediğimi alıyorum o yüzden sıkıntı yok 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Maas karti bende zaten:) 

Öyle para vermesini veya istemeyi yapamam gelirimiz iyi oldugu icin maas karti ban ait

Euro maaşınıda alir ödemeler bitince kalan hesaba atarız
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Ben kendim çalışıyorum o yüzden hiç istemedim ama istesem şu an bile verir ama sizde durum farklı her ihtiyacınızı alıyormuş amacıda kötü değilmiş adam sizin için çalışıyor ve belliki borcu kendine dert edinmiş bitsin diye uğraşıyor bence bu gayet güzel bir şey 
0 oy
tarafından
Maaş günü gelince verir geri kalan parayla evin ihtiyacını faturaları öder kredi borcumuz çok şükür az kaldı öyle yani geri kalan parayı sorgulamam 
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Ne alırsa  icinden harçlığını alır gerisini eve bırakır  Allab razı  olsun beni bunaltmaz ne varsa harcar eve
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani 50 100 vermez mi ben isterim bankadan para çekerken banada çek diye yada o çıkarıp verir hep öyleydi yani 
0 oy
tarafından
Herşeyi a den z ye alır çok şükür evimde herşey tıka basa ama ben istemediğim halde 1 gün var 1 gün yok 100 lira veya 200 lira verir. Yani aşağı da pek inmem cüzdanında dursun hastalık olur birşey olur yetişemem yanında kalsın der eşim Allah onu başımdan eksik etmesin 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
İhtiyaçlarımızı karsilar maaş aldığı günde getirir bu ekmek parası buda senin paran harcligin canım. Bir şey isterse al diye verir
0 oy
(634 puan) tarafından
Ne bende var ne eşimde var ikimizde kayın babamın eline bkiyoz

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 432 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
75 cevap 961 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 907 göst.