0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Sorum yok sadece biraz içimi dökmek istedim uaşadığım travmadan dolayı evde yanlız kalmaya korkuyodum evlendikten sonra bi kedi sahiplendik herşeyiyle ilgilendik kızım annem diye seviyodum artık onun sayesinde korkumu biraz da olsa aşabilmiştim hamile kaldım bana yanaşmamaya başladı hissetti diye fazla takmadım bunlar önemsiz ama anlatmak istedim evimiz üçüncü katta balkon kapılarını açık bırakıp mutfak kapılarını kapatıyoduk kaçmasın diye bn lavabodayken eşim mutfağa girerken oda arkasından hemen balkona çıkmış kaşla göz arasında aşağı atlamış eşim hemen aşağı indi kaçmış aradı taradı bulamadı ertesi gün alt komlunun bahçesine gelmiş oda tam yakalamak isterken kaçmış eve çıkamaz yani sokakla alakası yok kendi kuyruğundan bile korkuyodu yaşayamaz sokağa alışamaz kahroluyorum iki gündür yokluğuna alışamıyorum bugün yanlızken duşa girerken bile korktum o varkwn korkmuyodum miyavlaması bile rahatlatıyodu naşka kedi sahiplenmek istemiyorum arıyoruz ama bulamıyoruz çok üzülüyorum artık

14 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hamileymişsin kendini üzme, gelir bence sokakta bekleyin biraz mutlaka gelir. Hamilelikte kedi de iyi değil aslında bir enfeksiyon mu ne bulaştırıyordu. Onu bir arastir istersen ev kedisi bile olsa öyleymiş diye duydum. Hersey de bir hayır vardır. 
(2,762 puan) tarafından
Hamilelikte kedi aksine faydalıdır. Toxoplazma gecirmeyenler için tehlikeli ki. O hastalığı  kediden tiksinen insanlar bile geçiriyor. Yediğimiz bitkilerden bile iyi temzilenmemisse geçer :)
(5,406 puan) tarafından
=) öyle birseydi işte. Teselli etmek için dedim =)))
tarafından
Bır de onun testi var zaten evde besleyen bırıysen cogunlukla gecırmıs oluyorsun o vırusu ve test pozıtıfse sıkıntı olmuyor :)
(5,406 puan) tarafından
Yok valla ben beslemiyorum cocuklarima zor bakıyorum =) ben papağan besliyordum bekarken kaçtı o da çok üzülmüştüm eşim o zamanlar nişanlımdu alalim diye çok ısrar etti, yerini  hiçbir kuş dolduramaz dedim. =) bir ara da evliyken muhabbet kuşu bıraktılar bana emanet gidene kadar çıldıracaktim
(85 puan) tarafından
Yok hayır doktorum bi sıkıntı olmadığını bakabileceğimi söyledi kesimin aşısı da tamamdı bi sıkıntı yoktu bu kadar duygularımı belli eden biri değilim ama hamileliğimde daha çok psikolojim alt üst oldu evlat gibiydi bnm için
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Bekarken. Benimde vardı kedim mutfakda bulaşık yıkarken şarkı söylerdim sesime gelirdi eteğimin altında dolandırdi yattığım odanın camını açık bırakirdim sabah uyandığımda baş koltukda oda yatmış oluyordu yavruları oldu hatta ailem nene oldun hediye getircez süt geitcez sana diye şaka yapardı sonra günler geçti gelmedi herkes benim kedim olduğunu biliyordu sordum araştırdım araba çarpmış öldü dediler çok üzüldüm halen unutamadim. Bide kediler nankör derler aslaa kedi nankör değilll sesimden ya sesimden tanırdı 
(5,406 puan) tarafından
Kız sil bunu = ) hamileymiş görüp daha çok üzülür öldü  diye
(85 puan) tarafından
Bizimde öyleydi eşim apartman kapısından içeri girdiğinde hemen kapıya koşardı bilirdi onun geldiğini onun kucağından inmezdi evde yanlız kaldığında biz geldiğimizde hemen koşardı yanımıza geceleri başucumda uyurdu gidince bian boşluk oldu dolmuyoda çok üzülüyorum
(154 puan) tarafından
İnşallah bulursunuz insallahhh ama çok üzme. Kendini gebesin yazık etme kendine
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Üçüncü kat balkon diyorsun öldüyse belki de eşin dememiş olabilir üzülme diye
(321 puan) tarafından
Ama komsularin balkona gelmis komsulari gorunce tekrar kacmis ya
(3,108 puan) tarafından
Aaa o zaman dışarıya çık seslen kiz gelir illâ
(85 puan) tarafından
Yok gelmiş hemen sabahında yanına başka kedi gelmiş kaçmışlar
(85 puan) tarafından
Sesleniyorum sürekli bakıyorum aşağı orlarda mı diye ama yok uzaklaşmasından da korkuyorum
0 oy
(321 puan) tarafından
3 kattan nasil atladi acaba ikinci kattan hadi neysede 
(85 puan) tarafından
Zemin katla beraber 3.kat
(1,824 puan) tarafından
Benim kedi 5 ten atlıyor bacılar ya bunlar değişik 1. Kattan düşse ölme ihtimali yüksek ama yüksek kattan atlayınca ayarlıyor sıpalar :) korkmayın siz aramaya devam edin kumuna gelir o
0 oy
(925 puan) tarafından
Kum kabını dışarı koyun bahçeye gelşr mutlaka
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Canım kumunu dışarı kapının önüne koy, ayrıca sakatlandıysa gelemeyebilir, bide dışarıyı bilmeyen kedi bir yere pısıp duruyo
0 oy
tarafından
Müge anlinin pati buldularina msj at
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Cok zor bisey bizim de iki kedimiz kayboldu. Koyde oldugumuz icin ya baska kediler ya da yabani bisey öldürdü ama insan uzuluyo merak ediyo. Annemle babam her yeri dolasirdi belki buluruz diye
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kumunu apartman girişine bırakın gelir kokusuna canım etrafa da mama koyun en azından yaklaşır gören olur bir yere saklanmıştır alışık değilse korkar çıkamaz merak etme sen içini ferah tut 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Kirli kumunu yattığı yatağı falan evinizin önüne çevresine falan koyun bu yöntemle bulunan çok kedi olmuş. Çok zor bir şey sizi çok iyi anlıyorum 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kedinin tuvaletini dışarı koy canım kendi kokusuna gelir bi şekilde ayrıca instagram kullanıyosan belirli sayfalar var mesaj at kayıp olduğuna dair elbet bi gören çıkar 
0 oy
(145 puan) tarafından
Tuvaletini yaptığı kumdan dışarıya serpebilirsin, yediği mamalardan dışarıya dökebilirsin saçarak, ve oynadığı sesli bir oyuncağı varsa onu sallayabilirsin sesi de tanıyorlar 
0 oy
(7,431 puan) tarafından
Benimde kuşum kacmıştı hamileyken üzülmüştüm baya 
0 oy
(651 puan) tarafından
Bir hayvana bu kadar bağlanmak sağlıksız bir durumdur kaldı ki psikolojide o hayvanı travmatik bir durum yaşadığınız, ya da kaybettiğiniz ya da ayrıldığıniz neyse birinin yerine koymus olduğunuzu söylüyor siz de annem kızım diye severdim diyosunuz cocigunuz yoksa muhtemelen aneniz yerine koymuş olabilirsiniz bilemiyorum 
(651 puan) tarafından
Psikolojide şöyle bir durum da var anne ile sorunu genelde kedi temsil eder ama şöyle kedi fobisi anne ile olan bir sorunu temsil ediyor mesela benim kedi fobim vardır kedi ile beni korkutan bana herşeyi yaptırabilir ölümden beter bir korku beraberinde tiksiniyorum bir evde kedi varsa ne girerim ne o evden yerim içerim tiksiniyorum halbuki temiz bir hayvandir beslemek sünnettir biliyorum hemen linclemeyin benimki de bazı travmalar sonucu bu hale geldim neyse herkes kendinin doktordur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 618 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Hiranur° (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 443 göst.