0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar bebeğim emerken eliyle diğer memenin ucuyla oynamak istiyor ve bu beni aşırı rahatsız ediyor psikolojimi bozdu resmen yapma dememden de anlamıyor nasıl vazgectirebilirim 18 aylik

17 Cevaplar

+1 oy
(3,882 puan) tarafından
Ayy aynıydınkızım o his benı bıtırıyodu emzirmeyı kesene kadar bıtmedı
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Psikolojini niye bozdu canım anlamadım yapma demenden anlamaz coxuk kapat açma 
(33 puan) tarafından
Çok aşırı rahatsız oluyorum engelde olamıyorum elini zorla oraya götürüyor
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Evet gıcık edici bi olay oğlumu sütten kestim memenin ucuyla oynayarak uyumak istiyordu, şimdi unuttu ama arada atıyor elini yine kızıyorum artk.

Elini al kendi burnuna yada yüzüne koy benim oğlum şimdide burnuma alıştı onu unutturmaya çalışıyorum 
(33 puan) tarafından
Bı deniyim cnm sağol yorumun icin
0 oy
(105 puan) tarafından
Allah'ım yalnız değilmisim 15 aylık benimki de aynısını yapıyor ve inanılmaz kriz geliyor çok rahatsızlık verici Bir durum gerçekten de kızıyorum ama anlamıyor anlasa da yapıyor yine 
0 oy
(478 puan) tarafından
Benim oğlumda elini sürekli ağzıma koyuyor parmağını ağzıma sokmak istiyor dışardan bakınca e ne var bunda diyebilir insan ama sürekli her emmede böyle olunca insan sinir oluyor gerçekten ben kafamı çeviriyorum neyseki kolay çözümü ama siz açmamayı deneyin ağlasa da bir kaç gün belki unutur onun yerine yanağınıza falan götürün elini 
0 oy
tarafından
Benimki 20 aylık ve hala yapıyor .bazen ucundan tavana dek çekiyor kapatıyorum komple bidaha yapma diyorum çekmiyor ama oynuyor .kapatsam öbürünü açıp duruyor.gunduz emmezdi bide gelip gelip çekiştirerek açma huyu başladı.sutten kesmeye niyetliyim bir aya kadar ama emerek uyuyuyor bide .napacami bilmiyorum:((yoruldum bittim :/
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim kız da yapmaya başladı bu ara ben de çok rahatsız oluyorum o göğsümi  kıyafetle kapatıyorum sikistiriyorum iyice.
0 oy
tarafından
Hepimiz geçtik o yollardan ☺️ sütten kestim memeyi unuttu hareket de yok oldu. 
0 oy
(738 puan) tarafından
Benim oğlumda geceleri emerken uyurken yapıyordu uyku sersemi bende çok sinir oluyordum neyseki emiş isimsiz bitti gecelericok rahatım 
0 oy
tarafından
Kulak nerde göz nerde yaparak oyun yapsaniz . Bir de avuc icine opseniz surekli size avuc icini opturur oraya uzatmaz umarim
0 oy
(873 puan) tarafından
O çok faydalı bi hareket biliyo musun süt oluşumunu devam ettiriyor senin tenine dokunması keşke benimki de emmeye devam edip oynasaydı 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Hiç tepki verme bişey yokmuş gibi davran unutur öyle 
0 oy
(710 puan) tarafından
Benim oğlumda onu yapıyordu şuan 22 aylık hala yapıyor. Tek memeyi emerken diğerini elimle kapatıyorum zorla açıyor ağlıyor debelenip duruyor. Bende aşırı rahatsız oluyorum. Elimden geldiğince engel oluyorum. 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Niye istemiyosun ki bebeğin hakkı o oynasın kız nolcak kopmaz ya onun işte seviyor sevgi var aranızda sna guvenmese yapmaz seviyor ve annesinin üzülmeyecgni onu sevdiğini belirtiyor işte konuşamaz ki napsin derdini neyle.anlatsin vurarak mı asla aşk onun duyduğu his deme annesi az DHA sabır inşallah ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bende aynı şeyi yaşıyorum zaten emzirmek eziyet.ben goguslerine yanlışlıkla dokumulsa bile cinnet geçiren insanım nefret ederim.benimde oğlum bunu yapıyor

Gündüz izin vermiyorum ama gece gene yapıp beni cinnetle uykudan uyandiriyor
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eline ilgisini çekecek oyuncak kitap vb resimli bişe verin onu tutmaya alistirin başka bişe yapamazsiniz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 834 göst.
0 oy
37 cevap 1,827 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Ozglernn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 568 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde bodur (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 347 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (931 puan) tarafından soruldu