0 oy
674 göst.
Aile kategorisinde (213 puan) tarafından
Kaynananiz istediği zamn sizde kaliyomu kızlar..önceden sorardı.   Şu 1 senedir hiç sormuyo artık.. te gene geldi.... offffffff...  varlığı sinir sebebi yaaaaa

17 Cevaplar

+5 oy
(2,474 puan) tarafından
Bende olsam sinir olurdum sonuçta bitek oğlu yaşamıyor bu evde bende varım jerkezin bir özeli var gelsin ama geliyorum diye bir haber etsin saat geç oldu yatiyomuaunuz diye arasın yani belki biz romantik bir akşam geciricez yada havalar sıcak şortla askiliyla televizyon izleyecegim sırf oğluyla evlendim diye zirp pisrt çat kapı rahatsız edilmeye mecbur uyum 
-Reklam-
+3 oy
(665 puan) tarafından
Canım sakin ol eşinin annesi sonuçta ne olursa olsun oda evlat büyütmüş sevmeyebilirsin ama saygılı davran 
(250 puan) tarafından
Bunun için on tane de post atmış bide
(665 puan) tarafından
Ay gördüm ahshdx :D
(12,732 puan) tarafından
Seninle aynı bakış açısında olan çok az kadın var +
(665 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum bazılarida var gerçekten saygıyı hak etmiyor ama dediğim gibi b.kta olsa bı anne yani
(4,518 puan) tarafından
Haklisiniz saygi farkli birsey ama bu kadinin yaptigi saygisizligi ne yapacagiz oglumun evi olmasi istedigim saatte kapiyi vurup iceri girme hakkini bna vermez herkezin ozel yasam alani var
+1 oy
(1,947 puan) tarafından
Ayyyy şu oğlumun evi muhabbetine acayip sinir oluyorum. Belki müsait değilsiniz bu kadar basit. Tabimi arayıp sorması lazım. Sizde bi ailesiniz
(213 puan) tarafından
Helal işte suanki ruh halimi anlayan biri
(1,947 puan) tarafından
Ay tabi canım saat kaç olmuş yani. Bu saatte zaten gelinmez ki habersiz gelmiş
(213 puan) tarafından
Oğlusuna soyluyo kocama...bni takan yokki...
+1 oy
(1,573 puan) tarafından
İyi senınde anne babanın evi o zaman onlarda gelsin cümbür cemaat kalın oyle habersiz gelme etme sevmem haber verin dozunu bılsın basım gozum ustune herkes kendı ailemde olsa istemem ben yalnızlık sakinlik seviyorum evımde o yuzden haberli gelmeliler oyle de yaparlar
(213 puan) tarafından
Sebep hiç yok
Teyze kızları bni uyarmıştı aslındailk doğumda  bi kere kalırsa hep kalır dediler bisey olmaz kal deme dediler ben dinlemedim.
Ama ozmn tam tanımıyodum kendisini.
İlk doğuma bir ay kala kalmaya başladı
Ozmndan beri işte...
(213 puan) tarafından
Hayatta diyemez korkusundanda değil kiyamiyo anaciiina....amaaan cekiyom bnde napcam...bu artık hep böyle gidicek
(1,573 puan) tarafından
Yapı meselesi tatlım ya benımde annem kayınvalıdem kaldı yanımda dogumda sık sık sagolsunlar ama dedıgım gıbı ozel bır sebeptir bebekle ben toparlanınca herkes eskı duzenı e döndu yanı bence kaynanan bahane arıyormuştu bulmus
(1,573 puan) tarafından
Diyemez dıye bırsey mı var canım biraz osve cilve yap ama seninle planlarım vardı benım falan de damardan gir bence bir sure sonra esınde sıkılır bu durumdan sana hak verır
(213 puan) tarafından
Heh şunu bileydin ..aynen valla öyle
+1 oy
(48,735 puan) tarafından
gelmeden arar musait misin diye gunduz gelir.oturur gider 
+1 oy
(470 puan) tarafından
Düşüncesiz terbiyesiz Bi kaynana işte Allah sabır versin 
0 oy
(738 puan) tarafından
Kayınvalidem habersiz gelmez .ama gelirsede başım gözüm üstüne . Çünkü onunda oglunun evi . Ha bu alışkanlık haline geldiyse onu bilemem
(213 puan) tarafından
Alışkanlık oldu aynen....başka memlekette olsa tmm da..  kaç sokak ötede
(738 puan) tarafından
Yani haklısın bir bakimdan . O an müsait olmayabilirsin hasta olmuş olabilirsin ev dağınık olabilir kocaman akli başında kadın kendisi akıl etmesi lazım . Oğlunun evi diyede abartmamasi lazım
0 oy
(384 puan) tarafından
Benimde bir oğlum böyle postları okudukça korkar oluyor insan oğlunun evine gitmeye bile 
(1,947 puan) tarafından
Sadece oğlunuzun evi olmayacak ki insan bi müsait mi diye sorar
(213 puan) tarafından
Ne oğlunun evi ne kızın evi orası bi aile evi diiimi ama...sorar insan....bnmde oğlum var.. Allah nasip ederde o günleri görürsem şu gorduklerimin hiç birini yapmicam gelinime
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Ayy cok kötü  valla benimki alt kattan üst  kata bile çıkmıyo  cok şanslıyım 
(213 puan) tarafından
Biz öyle olsak oooo
(2,756 puan) tarafından
Allah yardımcın  olsun biraz düşünceli  olsa sicak rahat edenezler derde hic akli yok sanırım
0 oy
tarafından
Yani oğlunun evi tabiki gelebilir 

Not:oğluyla aramızi bozmadiktan sonra istedigi zaman istedigi saatte gelebilir 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kocanin varliginin sebebi o kadin farkindasin dimi baciko :)
(213 puan) tarafından
Evet bebisim ama evlenince bi salsinlar be canım  :)
Bnmde oğluşum var kaynana nasıl olunur herkese gostericem:)
Ahdettim yeminle
O günleri gorursem
(7,208 puan) tarafından
Varlık sebebi olunca nazaketsizliği yanında getirmesi gerekmiyor herhalde bir arayıp kızım müsait misin diye sorması zor bir sey olmamalı
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Giyeydin geceliğini öyle karsilasaydin müsait değildik keşke arasaydin dersen bidaha gelmez o saatte tabiki gelsin ama 11 de kimsenin evine pat diye gidilmez
(213 puan) tarafından
Aklıma geldi de :) hepte tatilini d3nk getiriyo
0 oy
(1,955 puan) tarafından

Kaynanası gelmeyenler ne kadar rahat atip tutuyor iyi gelincilik oynuyor :D 3 gün habersiz gelsin onlara bakalım o çok saygılı halleri devam ediyor mu. Ne tripler ya şaka gibi :D

(213 puan) tarafından
Valla iyi dedinbacim  :)
Oğlunun evi diye bisey yok aile evi burası
Eltim en iyisini yapmış kaynanama kusmekle diyorum yaaa ohhhhh
(1,955 puan) tarafından
Bende kabul etmem eşim zaten hiç etmez yani. Kafasına göre bir kere gelmedi gelemez.
(3,905 puan) tarafından
Aynen ya oğlunun evı diye dingonun ahırı gıbı gırıp cıkacak heralde.iğlinin ivi iğlinin ivi
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bizim de anne lerimiz bir kaynana bizi yengelerimiz de annelerimizi böyle bir şey derse kabul eder miyiz acaba yaptığın çok yanlış kaynana olacaksın Zamanı gelince oğlunda kalmak isteyeceksin gelinin seni almayacak inşallah
(7,208 puan) tarafından
Niye boş demagoji yapıyorsunuz nerede olursa olsun kim olursa olsun saat 11.00'de kimsenin evine habersiz gidilmez Bir de bu sürekli sürekli yapılmaz ayıp nezaket kuralları diye bir şey var kaynana olunca bunlar Yok olmuyor.
(213 puan) tarafından
Valla şekerim ben boyke kaynana olmicam.  Ne izinsiz ne habersiz hiç bisey yapmam..benmde oğlum var..o günleri görürsem ahdettim böyle olmicam karismicam laf etmicem ..kısacası ne gördüysem hiç birini yapmicam    
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Kayinbabam evde olmadığı zaman bile bize baban evde yok demez çünkü kal diye ısrar edeceğimizi bilir. 1 kere sabah doktora gideceğiz diye kalmıştı bizde, o da yine bizim zorumuzla
(213 puan) tarafından
Kendini bilen insan başka iste
0 oy
tarafından
Sağolsun ablam 5 gün kaldı aynı gün görümcem geldi 5 gün kaldi o daha gitmeden diğeri yarın gelecek ikisi birlikte 5 gün sonra gidecek. İkinciye hamileyim doğunca iki çocukla zaten eşimle ev arkadaşı olacaz bari karın sismeden biraz tadını çıkaralım istedim onlar gidene kadar karnım burnuma geldi. Bir kaynım daha var kimse evine gidelim demez bir kere gitmislikleri yok 3 yıldır evliyim 3 yıldır bende kalırlar cumbur cemaat. 
tarafından
Kaynana üstte oturuyor yeme içme orda ama çoluk çocuğu başıma bırakma oluyor. Hal hoyle olunca yemek temizlik hicnirsey yapamiyorum gece yatmalari bende.
(1,573 puan) tarafından
uuuu sen baya bataktasın canım benım Allah yardımcın olsun ya valla zor boyle
(213 puan) tarafından
Tbi canm işlerine gelmiyo
tarafından
Battı balık yan gider ben diplere gidiyorum. Ayak yolu pansiyon haline geldik. Bugün ağızlarıni açsan valla Allah razı olsun demez kimse mecbur gözüyle bile bakarlar.
tarafından
Taşınmayı çok istiyorum Coooooook. Herşeyi bir kenra bıraktim sadece buna odaklandım taşınıp kurtulmak hayatımın amacı bu olmuş. Hayallerim mutluluğum hepsi buna bağlı. Üç yıldır evliyim nefes alamıyorum taşınınca ohhh diye nefes alacm
0 oy
(4,518 puan) tarafından
Teeee benim kaynanam birlikte yasamayi dusunuyormus da benim haberim yokmus esim evlenmeden once annesinin huyunu bildigi icin artik evleniyorum oyle zirt pirt estikce kapiyi vurup gelemezsiniz artik ben ayri bir aile oluyorum deyip kestirmis atmis cesaret edememis ama hergun arayip esimi manipule eder esimde annesine cok duskundur ama bu konuda taviz vermiyor cunku annesinin huyunu biliyor 3 gün ayni evde kalsak bosanma asamasina gelecegimizi biliyor
(213 puan) tarafından
Vaavvv oda hepten neymiş...valla işi sıkı tutcan saldımmi gidiyo.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 390 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,136 göst.
23 Şubat 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...