0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından
Magnezyum kullanıyorum. Günde 2 maden. Suyu içiyorum. Bacak arama yastık koyuyorum. Kramp girmiyor. Kemiklerim ağrıyor. 37+1 haftalık olduk. Sizinde böyle olduğunda neler yapiyodunuz?

6 Cevaplar

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Yürümek bazen iyi geliyordu doğumdan sonra da bir süre devam etti ya kiğrenç bir şey cidden 
(246 puan) tarafından
Yürümeye de yürüyemiyorsun ki kuzum. Kalkamıyorum bildiğin baya kötü :( sağ bacağım iptal çok zorlaniyorum
(14,019 puan) tarafından
Senin ki baya ilerlemiş o zaman ya doktorunla bi konuş yine bakalım ne diyecek
(246 puan) tarafından
Haftada bi gitmeye başladım doktora şimdi pazartesi de gidicem. Gittigimde bunun normal olduğunu magnezyum kullanmaya devam etmem gerektiğini ve şuan da normal doğuma müsait olduğumdan bu ağrıların normal olduğunu söylüyor :(
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ayy çok kötü bişi ya ayaklarını duvara daya uzat istersen canim bana iyi geliyordu soğuk soğuk belki sana da iyi gelir inşallah 
0 oy
(517 puan) tarafından
Bende de vardı allah yardımcın olsun soğuk su tutmak biraz iyi geliyordu bana
0 oy
(426 puan) tarafından
Senin zamanın yaklaşmış canım çok şükür. Bu anlattıklarının aynısı 16.haftada bende başladı kafayı yemek üzereyim. Uyuyamıyorum bu yüzden sersem gibi dolanıyorum sürekli :(
0 oy
tarafından
Bnm normalde vardı hamılelıkte çok fazla olmuştu artık eşime dıyodum masaj yapıyordu biraz sıkarak yumruk yapıp vuruyodu orta şiddette olck lekilde benim öyle gecıyodu
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hamile olsam da olmasamda oluyor. Hamilelikte daha çok oluyor.  Olduğu zaman ya yürürüm ya da duş alırım iyi gelir bazen. Ama genelde yatakta şekilden şekile girerim sonra bi bakmışım uyumuşum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,496 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,881 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu

378,213 soru

11,319,905 cevap

34,765 kullanıcı

...