0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,015 puan) tarafından
Kızlar uyanmadan uyursa uyandırmaya gerek var mı sizce 4 saate kadar ac uyuyabilir mi izin vermeli miyim. Uykusunda meme almıyor çünkü

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benım doktorum ilk 40 gun uyandır emzır sonra uyuyorsa 4-5 aaat uyandırma demıstı hos kızımın 1 yasına kadar hıc 4-5 saat uyudugunu gormedım :D uyuyosa ellemeee

(2,015 puan) tarafından
Tamam doktor onaylı bir şey duyduğuma göre rahat edebilirim sanırım artık çünkü acaba uyanıyor da duymuyorsam diye kaygı ediyordum
tarafından
Aynen cocugun 40tan sonra uyku duzenı otururmus o yuzden uyudugu kadar uyusun hatta uykusunda besleyebılırsen besle demıstı ama dedım ya kızım kolikti ve 15 dakıkada bır uyanıyordu :D
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Daha çok küçük ya benimki 4 aylık anca bıraktım uyandığı zaman veriyorum.O da zaten otomatik en fazla 4 saat duruyor :) 
(2,015 puan) tarafından
Ya bazen uyanıyor 2 3 saatte bir bazen dokunmasam 5 saat uyuduğu oluyor çok zor uyanıyor ağlatmam gerekiyor uyanması için çok zor oluyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Öncesinde ve sonrasinda iyi beslnmisse bence uyandrma ven 1 aydan sonra anca o aglarsa emzirirdim
(2,015 puan) tarafından
Bazen uyanınca ağlamıyor ac ac elini yiyor mizirdaniyor yorgun olunca duyamıyorum sesini strese giriyorum bende ne yapsam bilemedim
0 oy
(6,201 puan) tarafından
Bırak alıştırma kendisi ne zaman kalkarsa o zaman emsin zaten acıkınca kalkıyorlar sen sürekli kaldirirsan alışır ilerleyen zamanda zorluk yasarsin
(2,015 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum da bazen uyanınca ağlayarak tepki vermiyor kendi kendine çabalıyor elini falan yiyor düşük seste mizirdaniyor hemen duyup kalkamadigimi düşünüyorum bazen
 Acaba ac ac duruyor mu lyle diye endişe ediyorum
0 oy
(745 puan) tarafından
Uyumadan önce emiyor o uyanana kadar ellemiyorum uyanmazsa 4 saat felan emzirmedigim oluyor ama genelde uyanıyor zaten 
(2,015 puan) tarafından
Benimde öyle gibi su an ama bir iki kere 5 6 saat uyanmadan durduğu için alarm kurmadigim gecelerde acaba duyamadım mi sesini ac ac kaldı mi öyle diye endişe duyuyorum
(745 puan) tarafından
Çok acikirsa uyumaz ki zaten canım uyanır mutlaka çok ağlar
(2,015 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım teşekkür ederim
0 oy
(15,049 puan) tarafından
Dostum ben nerdeyse 2 3 haftalıkkenden beri gece kendi ağlayınca emziriyorum. İlk cocugumda doktora sormuştum bunu. O zaman 53 gunluktu. Artık alarm kurmana gerek yok. O acıkınca kendi uyanır demişti. Ben bunda baktım sarılık olmayacak gibi alarm kurmayı bıraktım. 
(15,049 puan) tarafından
57 günlük şuan
(2,015 puan) tarafından
Bebekleeimizin günleri aynı ben de baktim kendi uyanıyor beni de uyandırıyor alarm kurmayi bıraktım ama tam bir düzenimiz yok sanırım o yüzden emin olamıyorum uyanır mi uyanmaz mi diye kendi haline bırakacağım en doğrusu bi gibi
(15,049 puan) tarafından
Bırak bırak dostum. Ben de ilkinde telaşla doktora sormuştum. 5 saat uyuyup kalmışım. Bişey olur mu diye. O söylemişti. Bu sefer daha rahatım
(2,015 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağlıkla büyüsünler ınşaallah:)
(15,049 puan) tarafından
Âmin dostum cunlemizin yavrusu inşallah
0 oy
(438 puan) tarafından
Canım bu zamanların tadını çıkar benimki 5 saat bile uyuyordu geceleri. Şimdi 7 aylık bazen 2 bazen 3 saatte uyanıyor. Ben o zamanlar hiç sıkıntı yaşamadı acıkınca uyanıyordu
(2,015 puan) tarafından
Haklisiniz sanırım zaten gün içinde ne kadar isterse veriyorum gece 1 2 saat fazladan dursa bir zararı olmaz sanırım
0 oy
(5,755 puan) tarafından
Benim bebeğim almıyor, uyandıramıyorum da ama uyanınca çok emiyor. 3-4 saat uyuyor bazen. Doktor eğer uyandığında yeteri kadar besleniyorsa dert etme demişti. 35 günlük benim bebeğim de
(2,015 puan) tarafından
Aynen benimki de uykusunda almıyor uyandırmak da çok zor oluyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 394 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 369 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gunani (13,824 puan) tarafından soruldu