0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (63 puan) tarafından
Bebeğim 2.5 aylıkken ablası kucağında düşürdü fayansa hemen acil tomografi derken kafatasinda çatlak olmuş maalesef şu an 11 aylık ama hiç kapanmıyor doktor Kasım ayına tekrar tomografi verdi eğer bunda da sorun çıkmazsa daha getirme zamanla düzelir dedi ama benim canım sıkılıyor Bi an önce kapansın istiyorum varmi başına gelen

5 Cevaplar

0 oy
(3,887 puan) tarafından
Bi fikrim yok geçmiş olsun canm benim oğlumda dun banyoda düştü hiç ağlamadı sayılır inşallah bisey yoktur kafasında 3 yasinda
(63 puan) tarafından
Olsa bu saate kadar olurdu herhalde canım bisey olmaz insalalh
(3,887 puan) tarafından
Senin bebeğin de nasıl belirti vardı düştükten sonra
-Reklam-
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Canım bingildak kapana kadar korkma. Bingildaktan sonra olsaydı sıkıntıydi. 
(63 puan) tarafından
Neredeyse 10 ay geçti canım Bi çatlak bu kadar surede kapanmazmiydi çok üzülüyorum
(2,761 puan) tarafından
Kuzum kapanmaz çünkü şuan kafatası ve beyin gelişim halinde. Kafatası eğer kemik hemen iyileşme ve gelişme sürecini tamamlasa asıl sıkıntı o zaman başlar. Kemikler şuan kaynamazlar. Ne zaman bıngıldak kapandı kemikler kaynamaya başlar. Sevinmen bile lazım şuan. Beyin aktif çalışıyor hala. Gelişim güzel ilerliyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşının başına geldi 2aylıkken falan ama onların kemikleri gelişiyo ya esnek kapanabilir yani. onlarda ozaman konttole gidiyodular sürekli ama doktor iyi diyodu sonra noldu bilmem iyileşmiştir heralde
(63 puan) tarafından
İnşallah kapansada rahatlasam Bi an önce
0 oy
(6,243 puan) tarafından
İpeğin kızının vardı sanırım görürse yazar
(63 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Yeğenimde de olmuştu canım aynı şekilde doktor bebeklerde zamanla kendiliğinden düzelir demiş şimdi liseye başlıyor maşallah her hangi bir sorunu yok 
(63 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 144 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 360 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy