+1 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar ben 4gundur çok kötüyüm ya idrar yolu enfeksiyonu var ve ishal var afedersiniz gün içinde hep tuvaletteyim çıktığım an 2dakika sonrası tekrar giriyorum sürekli böyle daha önce de enfeksiyon oluyodu ama böylesini ilk kez yaşadım çok farklı bide bi kuzenim söyledi şuan salgın var herkes idrar yolu enfeksiyonundan hastanede dedi oğluna şuan hastanedeymis idrar enfeksiyonu ve ishalmisoda ben daha hastaneye gitmedim eşim çalışıyor gece geliyor bi kızım var 3 yaşında çıkamıyorum biyere 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşırı sıcaklardan sussuz kaliyor vücut.... sık idrara çıkmaya yetmeyen çiş mesanede kalınca enfeksiyon oluyor. Sıcaklar da malum ishal yapabiliyor. 
(157 puan) tarafından
Oyle vallahi çok kötü bisey ya insan duramıyor sürekli tuvaletteyim
tarafından
Geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Valla çocuklarda da var ishal falan salgin cideen çok kötü çocuğa tuvalet eğitimi vereyim dedim ishal olmuş doktorda salgın var dedi suyu falan hep hazır içiyoruz sizede geçmiş olsun
(157 puan) tarafından
Sağolun teşekkürler size de çok geçmiş olsun inşallah bi an önce geçer gerçekten çok kötü bi hastalık ya ben duramıyorum çocuklar nasıl dayansin kızıma da dikkat ediyorum geçmesin diye bakalım inşallah oda yaşamaz
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Enfeksiyon yoktu bende ama salgına yakalandım. O kadar kötüydü ki artık yerimden kalkamıyordum 3kere serum takıldım 2 kere acillık oldum. Yerimdem kalkıp oğluma kahvalti bile hazırlayamiyordum dizlerim titriyordu. 
(157 puan) tarafından
Vallahi canım şuan bende öyleyim sürekli tuvaletteyim bisey yiyip icemiyorum zaten zayıfım iyice tansiyonum da düştü mide bulantısı biyandan ishal biyandan enfeksiyon biyandan çok kötüyüm gecer dedim 4gun dayandım ilk güne göre daha da kötü oldum artık eşim gece işten gelince direk hastaneye gidecek serum bana şart baya bi sıvı kaybım oldu zaten yediğim bisey yok olan da gidiyo çok kötüyüm:(
(157 puan) tarafından
Şuan bende kızıma zar zor yemek yedirebiliyorum benim kızım biraz mizmiz tabağını zorla bitirtiyorum ama şu bi kaç gündür hiç ugrasamadim bile yemediği kalıyordu onunda oda aç çocuk:(
(1,670 puan) tarafından
Benimki küçük 1 buçuk yaşında kendimi hiç bı şekilde yataktan kaldıramıyordum hastanede tansiyonum düştü bı serum daha taktılar. Bida eşime dedim anneme bırakır misin bem bı şekilde yatakta geçiriyorum ama oğluma zorlanıyorum bida neyseki anneme geldim düzeldim çok şükür. Çok geçmiş olsun.
(157 puan) tarafından
Allahtan ailelerimiz var benimde annem bana çok yakın hatta aynı binadayiz çok kötü durumda olunca sagolsunlar bakıyorlar kızıma
(1,670 puan) tarafından
2 saatlik yol. Ben Bilecik'teyim annem gebzede. Rabbim basimizdan eksik etmesin.
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Salgin ne zamn yokki salgin hep var
(157 puan) tarafından
Orası da doğru her yıl bi bisey çıkıyor kıyamet mi yaklaşıyor nedir o salgın bitiyo bu salgın basliyo coronadan önce hiç böyle şeyler yoktu o yıldan sonra sürekli bireyler oluyor
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet bizde yeni atlattık herkes oleymis.   
(157 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bende atlatırım 4gundur çekiyorum bakalım ne zaman bitcek
0 oy
tarafından
Malesef heryer hastalık zor bela atlattık hastalığı 
(157 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bende atlatırım bi an önce çok zorlanıyorum umarım kızıma bulasmaz
0 oy
tarafından
Evet geçen bende hastanedeyken iki bayan gelmişti bebeğini emziriyordu bebeklerinde idrar yolu enfeksiyonu varmış salgın var dikkat et demişti bana da
(157 puan) tarafından
Valla çok kötü bi hastalikmis ben zor dayanıyorum bebekleri düşünemiyorum Allahim şifa versin herkese öncelikle evlatlarimiza
tarafından
Amin canım nasıl bulaşıyor acaba bu salgın

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 460 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 270 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
24 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu

379,190 soru

11,350,869 cevap

34,820 kullanıcı

...