0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar aktarmalı uçak 2 defa binicem uçağa ve ilk defa :)))) çok korkuyorum biandan da bineneler aydınlatırmısınız

20 Cevaplar

+1 oy
(105 puan) tarafından
Çok keyifli benimde yükseklk korkum vardı ama bindim 2 kez çok güzel 
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kız korkucak ne var havalı havalı gidiyorsun işte :))
(44 puan) tarafından
Ya düşerse diye korkuyorum
tarafından
Bence bir uçagin düşme ihtimali, otobüsün kaza yapma ihtimalinden daha düşük
(997 puan) tarafından
Otobüsün kaza yapma ihtimali mi :D günde kaç tane otobüs kaza yapiyor :D kız uçak kazası imkansız gibi birşey
tarafından
E tamam bende bunu diyorum zaten
Uçak düşerse diye korkuyormuş post sahibi. . Otobüsle gitse kaza ihtimali daha yüksek diyorum . Farklı olarak ne söylemişim??
(997 puan) tarafından
Eneeee ben uçağın düşme ihtimalini karşılaştırma yapıyorsun sandım :D otobüsün kaza yapma olasılığını söylediğini düşünemedim :D
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Kalkışta biraz heyecan oluyor ister istemez bende sonrasında birşey yok uçan otobüs gibi işte :)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
korkcak hic bisi yok biniyon hooop ucuveriyon ☺️
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Hamileyken binmistim hem de ilkti ama korkulcak bir sey yokmus rahatlik:))
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Yok cnm korkma cok rahat ve kolaylık hemde keyifli ben 2 kere bindim bebegım olmasına rağmen asırı rahat ettik çok sevdi oglum
0 oy
tarafından
Korkacak biesey yok iniş kalkış sırasında camdan dışarı bakma yeterli yoksa fena baş ağrısı olur 3 4 gün boyunca 
0 oy
(887 puan) tarafından
benimkide de hep aktarmalı oluyor korkucak bisey yok çok rahat 2.uçagi beklemek biraz yorucu oluyor işte ama korkucak hiç bişey yok merak etme 
0 oy
(319 puan) tarafından
Uçak kalkmaya yakın sakız cigne basınç kulağını ağırlaştırmasın ye yani surekli :) asagi da bakma çok ben ilk bindiğimde 3 buçuk aylık çocuğumla bindim korku ile ama sıfır endişe oluyor sonradan 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla çok rahat oh mis gibi gidiyorsun
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Kendim daha önce bindim de haftaya pazar ilk kez oğlumla bineceğim bende ondan korkuyorum kuzum ya çocukla nasıl olur o konuda da beni rahatlatın size zahmet :)

(2,351 puan) tarafından
Eğer yer olursa ve yanın dolu olursa senı üçlü boş koltuga alıyorlar mınnos hostesler   ... Baktın kimse demıyor sen rıca et hemen sana yer ayırırlar genelde erkekler daha merhametli oluyor
(4,171 puan) tarafından
Yanımda eşimde olacak kuzum bakalım çok saol ☺️❤️
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Sene de en az ıkı kere bınıyorum. İlk çok korktum araba gıbı o hız sesı olacak işte herseyı duyacagım falan hıııııc bırsey olmuyor kalkarken . Tumsekten gecersın ya öyle oluyor   .... Sonra evde oturuyorsun sessız sedasız. Tabı hangı uçak ona da baglı uyku çöküyor bır tam daldım dalıcam derken hoooop gelmıssın   .... Sanaa şu kadar soylım bır vın bagımlılık yapacak  .
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Aşırı derecede yükseklik ve kapalı alan korkum var bi kere binmem gerekti dışarıyı düşünmeden otobüste gidiyor gibi düşündüm başka şeylerle ilgilendim Allahtan çabuk bitti yada bana öyle geldi
0 oy
tarafından
Hiç kaza riskini düşünme karayolu çok daha tehlikeli ve kaza oranın çok daha yüksek zaten alisirsin :)
0 oy
(654 puan) tarafından
Okurken de bindim hamileyken de bindim bebeğimle de bindim korkulacak bişey yok
0 oy
(279 puan) tarafından
Ben ilk defa 2021 yılında bindim inerken ve çıkarken biraz sarsılıyon binmeden hep düşünürdüm aniden mi kalkıyor diye korkardım kademeli kalkıyor korkma esin yanındaysa  elini tut kalkınca alışıyor insan .Bende hep aktarmalı gidiyorum.siirt dalaman.
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Hiç bişey olmuyor kız sadece basınç kulakları tıkıyor sakız cigne
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Yükseklik korkum olduğu halde iki kez bindim.Kalkarken için tuhaf oluyor ama çok eğlenceli :)))) 
0 oy
(409 puan) tarafından
Benceçok keyifli ya uçak yolculuğu keyif almaya bak canım o zaman ya araba çarparsa diye sokağa da çıkmayalım bikere binsen o korkun geçer rahat ol
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Ben ilk bindigimde hamileydim diğerlerinde kizimla gittij geldik cok şükür hic sorun yasamadim canim ilk kalkarken birde inerken sarsıyor kalkarkrn benim basim hafif dönmüştü sakız cigneye bilirsin kulaklarin etkilenmesin diye gerisi de tadini çıkar bukutlari izle:)) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 158 göst.
15 Mart 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 967 göst.