0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (442 puan) tarafından
İnanin biktim 3 buçuk doğdu bebeğim dogdugindn beri ayni muhabbet altı aylik oldu 73OO falan en son on beş gün önce tartldi ki almıştır belki dış çıkartıyor soğuk algınlığı olduk ikimiz de kaynanam durmadan eridi çocuk sütun yaramıyor vs vs diyip duruyor morelim çok bozuk sağlıklı olsun diyorum aldı gine biraz diyorum herhalde alçak boyu uzuyor o kadarda alsın ama zayıf kilo verdi vs vs bi de severken eridin kuzum hasta oldun iyilesemedin mi diyor kalbini kırmak istemedim.için su su yorum ama gına geldi 

17 Cevaplar

0 oy
(405 puan) tarafından
Aynı benim ki. Gelişim geriliği vardı. Ben 41. Haftada doğum yaptım kızımın gelişimi 37. Hafta da kalmıştı 3.010dogdu şimdi 4 bucuk aylık 6 kilo doktor gayet iyi sonuçta hiç kilo almadı anne karnında gelişmedi falan diyor kaynanam da hasstane harane gezdirecem falan diye başımı batini yiyor sürekli randevu al falan diyordu en son aldim dedik. Bugünde aradım randevuyu iptal etmişler doktor zorunlu izne çıkmış başka randevu yok kendi goyurdugun hastane de ki doktorum da aldım tekrar dedim.. bozuldu orası iyiydi diye dedim falan dedi bizim doktor da iyi çok şükür dedim kapattım çokta tin ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onların modeli böyle canım mutlaka geline Bi bahane buluyorlar 6.5 aylık 7300 kilo da çok iyi yani 
0 oy
(2,630 puan) tarafından

Al sen emzir de :getlost:

Bi zahmet karismasin bakiyoz buyutuyorz geceleri basinda bekliyoruz sitem eden onlar bi bitmediler ya

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay canım çok biliyor onlar he de geç insani sinır etmekten başka bir işe yaramıyorlar 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Benimde 3750 dogdu 3.5 oldu simdi 6aylik kilosunu soylemek istemiyorum yine zayif diyolar yine zayif diyolar ben anlamiyorum ki ne istiyolar. Kilo iyi bisey mi saglikli o yeter bana bosver takma sende. 
tarafından
İstiyorlar ki şişko falan olsun obez olmuş umurunda değiller
(2,172 puan) tarafından
Sen emzir benden bu kadar de
0 oy
tarafından
Neden susuyorsun canım benım kaynanam dese en azından off anne baydınız haaa derim alır başka odaya gıderım en sonunda o da sıkılacak terslenınce

Allah yardımcın olsun ama herkese yüz verme başında sıkı tut ki buyuyuncede konuşmasın bu şekılde
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Aman salla ya laf edecekler ya illaki bende 4 aylik hamileyim zaten zayif bir insan degilim gobegim hala eskisi gibi kaynanam hani gobek bak cocuk gelismezse gorursun yok bilmem ne diyip duruor dun gelmis insan bilmior senin hamile oldugunu bilmesem hamile degilsin derim dior milletin yaninda da onun ic karni genis ondan gobegi cikmior dior laf etmek icin yer arior resmen sanki kendileri bu donemlerden gecmedi psikolojimizi anlamiolar resmen
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bu tipler hiç bir zmn bitmez üzme kendini Dr ne diyorsa onu dikkate al cnm
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Boşver sen takma onu. O diyince erimiş olmuyor çocuk
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kızım 11 aylık ve boy uzuyo kg zayfi herkes aynısı diyo yooo ayina göre iyi diyorum herkes aaa küçük kalmış diyo ne yapayım emiyo yemekde yiyo kg iyimi bak veremiyoruz biz diyorum kalıyorlar bosver kafana bile takma 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Sen üzme kendini önemli olan doktorun ne dediği, zayıf olsa zayıf derler kilolu olsa çok kilolu derler herşeye bi kulp takarlar cnm 
0 oy
tarafından
Valla kilolu olsa bu sefer de ben zayıf, uzun bebek seviyorum diyolar. Benimkinden biliyorum :D hiç takma yavrun saglıklı olsun önemli olan o.doktorun söylediği önemli
0 oy
tarafından
Kilosu gözüne girsin
0 oy
tarafından
Valla kır bi kere kırılır belki ağzı üstüne gider. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Doktor ve hemşireler kilosu iyi diyor de kestir at. Benim 4 bucuk aylık oğlum bile çok hareketli. Sütün yarıyor dur ama hareketli olduğu için kilo alıyordur. Diş çıkarıyor olması bile kiloyu etkiler. Ayrıca kilosu gayet iyi
0 oy
(582 puan) tarafından
O senin kalbini kırmamak için susmuyorsa sende susma boşver onun kalbi kırılsın. Ne bu ya yeter  valla bıktım böyle insanlardan emziren kadınsın böyle saçma ***** laflarla senin canını sıkmaya hakkı yok ağzının payını ver. Karşındaki kim olursa olsun bu sekilde konuşamaz.....
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Canım hepsi öyle malesef yaşın kaç kaç çocuğun var bilmiyorum ama eğer yaşın gençse ileriki zamanda içine oturuyo zamanında cevap vermediğin keşle söyleseydim diye daha çok sinirleniyor insan bence yeri gelince söyleki anlasın tavrını herşeye burnunu sokmaması gerektiğini anlasın sen sustukça kendinde sana laf söylemeyi hakkı görür cahiller

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 364 göst.
0 oy
18 cevap 672 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 178 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 369 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu