0 oy
666 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
6 7 ay önce evlendik severek eşimle. 

Kaynanam istiyo gözüküp istememiş meğersem.

3 aylık hamileyken söyledi bunu. Aileme gidip gelmemi istemiyor sirf maddi durumları yok diye.

Çocuğa laf ediyordu kanına girdiniz yuvanız olmaz bebe olmasa bitirirdik diyordu.

Şuan 6 aylık hamileyim doğumda annemin yanında kalmasını da istemiyor onu anne bilecekmişim.

Annemin gelip girmesini de istemiyor.

Bebegimin down send olma durumu var ve sanki benden daha çok düşünüyormuş gibi triplere giriyor zamanında laf ettiği bebeğe . 

Zorla doktor doktor gezmemi

istiyor.

Bense ne olur sa olsun Rabbim nefes verdikçe evladımı doğurmak istiyorum. Sonuçta Rabbim büyük ve anne benim. Ama kadın sürekli benim sözüm dinlensin istiyor.

Eşimde bunlara rağmen kızsa da  annemmm diyor ve aşırı anneci. Annem için senden çocuktan geçerim diyor.

Ne yapsam şaşırdım. 

18 Cevaplar

+2 oy
(386 puan) tarafından
al bi anacı daha bu tip erkekler neden evleniyor anasının dizinin dibinde otursunlar kardeşim bu ne ya analarını başlarına çalsınlar ya 
(689 puan) tarafından
Artiladum... alsin baslarinancalsinlar aynen oyle
(386 puan) tarafından
bende teşekkür ettim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öylee ise git ananin yaninda otur neden evlendin o zamn de...
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Valla alınma ama öyle diyen eş defolsun anasının karnına geri girsin o zaman. Orta yolu bulması gerekirken ne demek vazgeçerim 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Anaci erkekler zor bacım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yani kaynananı da seversin Ama annenin gelmesine karışamaz çok saçma. Ama eşinde tam mal afedersin madem annesi için vazgeçebilirmiş neden evlenmiş o zaman? Keşke çocuk için acele etmeseydin eşini biraz daha tanısaydın.. 
0 oy
(866 puan) tarafından
En önemli sorun eşinin sana destek olmaması allah yardimcin olsun .ailenin yeri başkadır eşin baska .birini seçmek zorunda degil.annem icin senden çocuktan vazgeçerim demesi yanlış 
0 oy
(515 puan) tarafından
Kaynanan ne karısıyor senın aılen ıle gorusmene kaynanam yenı gelıne dıodu kı bak ben yengene hıc karısıyor muyum annene gıtme dıo muyum fln dıodu tam o sırada ben dıydum sen kımsın kı bana aıleme gıtme dıcen senın ne hakkın var da benı engellıcen dedım kb ama onlar bnm aılem sana laf dusurmem bıle ben dedım sen seyını yırt ıstersen ben aılemden vazgecmem dedım sıp dıe kestı sesını. Esın de madem vazgececektı nıe evlendı anasına gerı gırsın madem 
0 oy
tarafından
Anneye bağlı olması zor gerçekten 
0 oy
(228 puan) tarafından
Ne annemis be oğlum olsa böyle yetistirmiycem eşini daha çok sevsin saysın bu nedir anne sevgisi e senin anne sevgin yok mu onlar senin annene laf yapıyor hayirdir sınır oldum şimdi. 
0 oy
(689 puan) tarafından
Kiz hepsoni parala ben olssam yaparim  ben napim ama oyle olunca sozun dinleniyor valla soylerim yani soylerim bir soylerse 5 cevap veririm agzini tikiveririm lafi esimede bir gun once vazgec bizden bu lafi soyleyebiliyorsan bizden bi cacik olmaz git annenle yasa de tipis tipis snaa dogru doner akillanir sessiz kalma sakin sessiz kalma. Kaynanam bana hep laf ederken ben o lafini bitirmeden cevabini verirsim simdi gene soyluyor belki ama 10 da bire dustu ezdirme kendini
0 oy
(476 puan) tarafından
Canm benm. İlk evlendim zmnlarl anlatmışsın resmen benm eşimde cok anasına düşkündü aslonda düşkün olması güzel bişey ama sürekli onu lafını dinleyip bni üzmesi zoruma gidiyordu bebegin dogdu 3ay kaynanamda kaldık ve eşimle boşanmaya kadar gelmiştik ama  eşimin sonradan gözü acıldı ama kimsenin lafına bakıpta benimle tartısmıyor bile Suan 4senelik evliyim 2hamileym suan gayet mutluyum insallah senin eşinde değişir canm ama sana Bi tavsiye sakın eşine ailesini kötüleme ozmn ailesine daha düşkün oluyorlar
0 oy
tarafından
Anasıyla  yasasaymis madem ..bu adamdan çocuk bile yapılmaz böyle adamdan baba olmaz.k.bakmada canım..öyle mi diyip çeker giderim yani..umrunda değilse madem kaç kurtar kendini..hazır raziyken..evlenmeden önce anacı olduğu.belli degilmiydi bunlar nasıl degisebiliyo yaa.
0 oy
(980 puan) tarafından

Anası için senden çocuktan geçerim diyecekti de afedersin ne b..k  yemeye evlenmiş oturaymış anasının dizinin dibinde tövbe yarabbim. Allah'ım akıl fikir versin. 

Bu arada evlendin diye ailenden vazgeçmeni istemek hiç kimsenin hakkı değil. Kocan ailesinden nasıl vazgeçmem diyorsa bu senin içinde geçerli cnm.
0 oy
(416 puan) tarafından
Yok artik annem icin senden cocuktan gecerim demek ne ya. Cocuk dogunca goreyim bu lafini. Hamilelikte babalara babalik duygusu düşmüyor pek. En azindan benimki öyleydi yani. Çocuk dogunca en önemlisi cocugu olur
0 oy
(306 puan) tarafından
Onun annesi ana senin anan ana degilmi? 

Neden boyle konusmalarina izin veriyorsunuz ? Cocuk yapmak icin keske acele etmeseydiniz biraz ailesini tanisaydiniz. Boyle bi adamla hayat cok zor gecer. Yerinizde olsam anama saygi duyarsa anasina saygi duyardim. Kaynananizada esinizede Allah akil fikir versin. Bu kadar ezdirmeyin kendinizede ailenizide. 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Geçsin de göreyim o luzumsuz kocan....bunlar kim kopekler annemi istemwyecekler. Basran alistirma herkes yerini bilsin. Cik git annene niye boyun egiyorsun daha simdiden boyleyse...
0 oy
(313 puan) tarafından
Hay senin kocana be o nasıl diyorsa vazgeçerim diye çünkü biliyor sen vazgeçmezsin ondan sende de ki oda benim annem beni o doğurdu nasıl ki senin ki anaysa benim ki de ana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 361 göst.
0 oy
0 cevap 120 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 214 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu