0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar oncekı posta gelen cevaplar ıcın cok tesekkur ederim oncelıkle hepinize. Sorumu duzenleyemedıgım ıcın post actım esimi cocuk konusunda zorlamıyorum genelde bazılarınız bunu yazmıs ama bu tarz bısey yok kızdıgım nokta bu zaten. Oglumuz 7 yasına gırdıgınden berı kardes ıstıyor ve bızde hep konusurduk 7 yada 8 yasında bır tane daha olur dıye oglumuz da isteyince ortak kararla cocuk fikrini denemeye basladık. ben 2 yıldır aslında ıstıyordum kendı ıcımde ama baskı olamasın dıye dile bıle getirmedim cocuk zorla yapılacak bısey degıl zaten. Suan bu kadar kızmamın sebebı esıme de bu kandırmak yerıne benı ıstemıyorum dese bende her ay oldu mu diye umut etmek yerine kabullenirim. Tekrar cok tesekkur ederim cevaplarınız ıcın bunu acıklama geregı duydum cunku sanırım herkes benım baskı sonucu hamile kalmaya calısyorım sanmıs keske oyle olsaydı adam haklı der susardım ama o kendısı de ıstedı ortak kararla basladık daha sonra ıc dunyası da bellı kı. vazgecmıs. Gece cok ustune gıdınce itiraf etti oglumuza cok duskun fazla duskun hatta ustune baska cocuk sevemem dıye korkuyorum diyor bu yuzden boyle yapmıs yanı evet kandırmış benı ama tek sebeb bu mu bilemiyorum. Ve kırıcı bı durum acıkcası kandırılmak 

6 Cevaplar

0 oy
(2,672 puan) tarafından
Keşke kandirmasaymis. Samimi bir şekilde soyleseymis.
(4 puan) tarafından
Evet uzuldugum kızdıgım tek sey bu beraber ortak bir karar alıyorsunuz karsı taraf cayıyor bundan ama sıze yalan konusuyor kac defa hastaneye farklı doltorlara gıttım bende bir sorun var mı diye dıyabet hastasıyım bundan mı diye alttan muayene kadar can acıtan bısey yoktur her kadın bılır dogum da bıle yaptırmak istemiyorum dedıgım seyı 3 defa yaptırdım bu bebek ıcın biliyor ama safa yatıyor bıde her ay bebek cıkmayınca uzuluyor havası veriyor kendıne tek sınır oldugum konu bu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet seni kandırmış özür dileyerek yazıyorum ki her türlü hissedersin o anı yani 
(4 puan) tarafından
Valla bu zamana kadar hep saygı duymuştum ıtıraf ettikten sonra ona da dedim gerı cekılme yontemı ıle korunduk bu zamana kadar bı kaza olmadı ama ınsallah benı kandırdığı ıcın olur o kaza da gorur gununu.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Tahminler doğru çıktı sana güzelce anlatabilirdi kandırmak yerine ama neyse kapatın konuyu ilerde oda ister belki 
(4 puan) tarafından
Evet kapattım zaten istemeyini zorlayacak değilim ama kırıldım kandırıldıgım ıcın
0 oy
(892 puan) tarafından
Sende başka bir yol bırakmamışssın ki ama.. İstemeye istemeye zorlamışsın o da snei kırmamak adına bu davranışta bulunmuş bir çocuğunuz var zaten çok da sıkıntı edilecek Bi durum değil bu durum. 
(4 puan) tarafından
Hanımefendi yazılanı okuyor musunuz acaba zorlamadım dedım detaylıca 2 soruda da anlattım 7 8 yasına gırınce oglum yapıcaz demıstık ortak oglum isteyince de denemeye karar verdik hatta konuyu bile o actı sonra kendı ıc dunyası da o vazgecmıs bana demeden yanı yazılanı okuyup yorum yapın lutfen
0 oy
(2,131 puan) tarafından
Ay o nasıl bi zihniyet ya. Ama benim eşimde oğlumdan başkasının sevmem ben derdi. Kavga ederdik biz aileme gitcem derdim karnındakiyle git oğlumu vermem derdi. 35 günlük kızım var dün eşim yemek yerken ben kızıda vermem gitceksen git diyo :D hahah kızım da kızım deyip duruyo. Yani hiç öyle olmuyo valla eşin çocukca saçma sapan bir düşüncede
(4 puan) tarafından
Valla bakın anlamıssınız hislerimi olunca sevecekti bende bılıyorum ama istemiyorsa zorlamam asla hala birileri ısrarla yazılanı okumayıp zorlamıssın yazıyor sınır oluyorum:)
(2,131 puan) tarafından
Boşver hiç cvp bile verme. Ben burda bi soru paylaştım oğlum memeden kesmiştim geri emmeye başladı tekrar nasıl kescem dedim. Geri niye başlattın diyolar bana ben onu sormuşum gibi. Cvp bile vermedim tenezül etmedim sende kendini yorma boşa algıları kapalı bazılarının
(4 puan) tarafından
İlla suclayacak bısey bulmaları lazım cunku ki stres atsınlar
(2,131 puan) tarafından
Valla cvp verip onlara fırsat bile verme :D
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Canim benim eşimde kızına çok düşkün ben çocuk düşünmüyordum eşim istiyordu korkularım vardı açıkçası doğum dünya vs kızım isteyip durmaya başladı herkesin kardeşi var benim yok öyle düşündüm ve kızım 9 yaşında 19 haftalık hamileyim arası bı asır gibi oldu şuan pişmanım keşke daha önce dusunseydin kızıma haksızlık ettim diye  eşinde ister çocuğu kendini yanlız hissedecek babasinida etkiler illaki
(4 puan) tarafından
Oglum cok ıstıyor zaten hergun soyluyor nerdeyse tablette vıdeo izliyor bunun kardesı var benım nıye yok falan zaten dedıgım gıbı bunun ustune yapma kararı aldık hatta ilk o dedı yapalım Bıtane daha dıye ama kendı kendıne vazgecmıs beyefendi bakalım artık kısmet nasipte varsa olur zaten bu kadar naif yorum yaptıgınız ıcın teşekkür ederim bazıları detaylıca yazdıgım halde sacma sacma seyler yazıyor
(4,554 puan) tarafından
Maalesef insanlar acımasız olabiliyor yapı meselasi hakkınızda hayırlısı neyse o olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 407 göst.
0 oy
10 cevap 490 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 493 göst.
5 Mart 2020 Kültür-Sanat kategorisinde LMihrace (7,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 356 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu