0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eskiye takılıp kaldım ama o yaşadıklarımı unutamıyorum çok kötü şeyler yaşadım bunu nasıl asicam evime yansıyor bunu yaşayanlarda aynı ev içinde olduğum eşim ve yüz yüze baktığım ailesi ve ben onların yaptıklarını unutamıyorum aklıma geldikçe sinirlenip eşimle tartışıyoruz eskiye takılma bitti gitti unut diyor eşim ama beni bula hale getirenler sizlersiniz diyorum unuttur diyorum ama pekte çaba sarfetmiyor

10 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun 

tarafından
Amin canım sagol
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
En azından bunun fakindasin bu bile bir adım 
tarafından
Öyle ama inan çok kötüyüm sinir krizi geçiriyorum artık kendimi kaybediyorum
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Tek iyi yönüm bu galiba bende onlar yüzünden çektim ama şimdi kin tutamıyorum evet aklıma gelince haklıyım biliyorum ama bi tartışma konusu yapmamaya çalış eşinle iyiysen boşver insanı yıpratsa da oda onun ailesi yapacak bisey yok aranızı germe o günleri Allah bi da yaşatmasin diyelim
(8,965 puan) tarafından
Şimdi gaz verir gibi bisey demek istemem .ama sonuna kadarrr haklisinnn
tarafından
Yok kuzum  haklı odluvmu biliyorum ama elimden bsy gelmiyor sadece biraz anlayış bekledim o kdr
(8,965 puan) tarafından
Inşaallah diğer konularda bu huya sahip değildir...
tarafından
Biraz umursamaz canım beni takmaz dinlemez
(8,965 puan) tarafından
Ozaman Allah sabır versin sana
0 oy
tarafından
Unutulmaz bide hala ailesini tuttukça insan daha dellenir bende öyleyim ölsem de unutmam babası yanım da ölse donup bakmam korona oldum cadı kaynanam 20 yıldır calismiyodu ben korona olduğum gün ise girdi yalan dan 2 yemek yolladı oda eşimin zoru ile şimdi kendi korona oldu yemeğini yolladım sırf vicdan azabı çekmiyim diye ama bittiler gozum de sıfırlar sıfır
tarafından
Bendede öyle hiç icim atmiyor ama eşimde kim hakliysa onun yanında olsun
0 oy
tarafından
Profesyonel destek almanı da diye ederim canım insan bazı şeyleri tek başına aşamıyor sen kendi içinde affetmen lazım kimsenin kendini affettirmesini bekleme ben affettim de üstünde yük olarak taşıma ve kimseyi umursama hayatına bu kadar dahil etme hayat senin tercihler senin insanları hayatına dahil etmek ya da etmemek senin elinde bunu başarmak evet çok zor evet çok yıpratıcı hep bi destek bekliyor insan ama o destek hiç bir zaman gelmiyor o yüzden kendi kendinin dermanı olacaksın bu hayatta 
tarafından
Gitmek istedim ama eşimin de gitmesini istiyorum o kabul etmediği için bende gitmedim tek ihtiyacım eşimin kim hakliysa onu savunmasi
tarafından
Önce sen git canım eşini ikna etmenin tavsiyesinide doktor verir sonra eşle terapiye başlarsınız insan önce kendine gu zel bakmalı ben bunu ancak dert sahibi oluñca anladım kimse gec kalmasın kendinize güzel bakin
tarafından
Kendimden haberim yok gerçekten bunaldm
0 oy
tarafından
Bunu yaparak kimseyi uzmuyosun esin ve kendinden başka bende çok yaptım evliliğim bitme aşamasına geldi baktım ki olmuo kimseyi takmadım ha esimde saolsun çok yanımda durdu 
tarafından
Esim yanımda olmadı benim kendi hatasını hiç kabul etmedi ailesi bana küfür ederken evden atarken sustu benim arkamda durmadigi için belkide unutamiyorum
tarafından
Ovvv onlar bambaşka bisey tabiki çok ağır
tarafından
Kesinlikle unutamam diyorum kendi kendime
0 oy
tarafından
Zaman ilerledikçe insan kafama boşuna takmışım diyor canım sen şimdiden takmamaya çalış inan değmez 
tarafından
Canım eşimde yaptı onunda suçu var en çok o zoruma gidiyor bari affetirmeye çalışsa ne güzel olurdi onların yaptıklarına karşı savunsaydi çoktan unuturdn
0 oy
tarafından
Kendini mutlu etmek için tonlarca sebebin varken gidipte geçmişe takılıp kendini mutsuz edecek şeyleri hatırlayıp kendini yıpratman gereksiz. Geçmişe takılı kalırsan bir adım ileri atamazsın. Olduğun yerde sayarsın. Kendini üzdüğünle kalır
tarafından
Geleceğimde bugunumde yarinimda  bsy yokki neye gülüm devinim her an stres kavga kimse umursamıyor eşim desem benle oturup sohbet etmez başka düşünecek bsym yokki
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Sana yemin  ederim bi an bu postu  ben mi açtım acaba dedim. 5 senedir böyleyiz biz de. Yarın psikiyatriye gideceğim. Lohusa depreyonu yaşadım bir de üstüne. Uzman yardımı almam gerektiğine inanıyorum artık.
tarafından
Hele o lohusa halimi hatırlamak bile istemiyorum çok kötüydü anlatamam neler yasadm ahhh ahh fazlada olmadı altı ay önce lohusa halimle dayak yediğini hamile halimle dayak yediğini bilirim şimdi herşey düzelmiş olabilir ama ben çok etkilendm duzelmiyorum daha doğrusu onların düzelmesi lazım gidicektm bende ama çocuktan gidemiyorum
0 oy
(18 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilmiyorum canım ama ben de eskiye saplantılı kendi gününden mutluluğundan hatta zamanından çalan biriydim. Sonra bir baktım ki günden güne değişiyorum çirkinleşiyorum içim karanlığa gömülüyor günümü yaşıyamıyorum sürekli   Suçlayıp suçlayıp duruyorum öfkemi atamıyorum ve değişen hiçbir şey olmuyor. Bir zaman sonra iyiye güzele de güzellikle cevap veremez oluyorum. O zaman durdum işte ve herkesi her şeyi affedip Allah’a havale ettim. Karma denen bi şey var gerçekten insanlar bi şekilde yaşattıklarını yaşıyor. Affedince kendini de daha bi sevmeye başlıyorsun daha mutlu oluyorsun ben zor olsa da bunu yaptım sünger çektim sen de yapmalısın onlar için değil ama kendin için
tarafından
Affedemem asla unutmakta mümkün değil ama bunu normal biseymis gibi karşılamak istiyorum sadece. Eşimin destegine ihtiyacım var her yardım istememde beni sahada kötü etti yalavrdigmi bilirim çok kötü günlerdi şuan o olaylar olmayabilir ama bende bana bunu yapanların bana dah güzel günler yaşatıp onları hatirlamak istiyorum malesef yapmıyorlar en başta da esim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 279 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Leila4343 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 493 göst.
5 Mart 2020 Kültür-Sanat kategorisinde LMihrace (7,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 356 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 383 göst.