0 oy
137 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (683 puan) tarafından
Neler yediriyosunuz oglum bazen severek bazen sevmiyor kahvaltı yapmayı hergün farklı bişeyler yapmaya çalışıyorum aslında sizler neler yapıyosunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından
Börek çeşitleri simit poğaça haşlanmış yumurta sucuklu yumurta nadiren peynir  menemen patates kızartması  bunları dönüşümlü yapıyorum 
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Kızım da şuan kabızlık var Bi çok şey yasak poğaça simit hamur işi patates ekmek vs yasak hep o yüzden yumurta yulaf vs yediriyorum hep önceden Bi gün patates Bi gün yumurta haşlaması Bi gün sandviç Bi gün simit poğaça Bi gün yumurta kırıyodum öyle seviyordu 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hergüm aynı bir yaşından beri peynir zeytin yumurta tahim pekmez ekmek salatalık domates 
0 oy
(7,598 puan) tarafından
Kahvaltida gunluk 2 yumurta patates kizartmasi peynir zeytin domates yer baska birsey yemez ekmek yemez
(154 puan) tarafından
Maşallah maşallah kız nazar degicek paylaşma kilosunu
(7,598 puan) tarafından
Tam sildim:)
(154 puan) tarafından
İyi yaptın:dd şakasız göz var haset var Allah. Evlatlarımızı bağışlasın insallah
0 oy
(884 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında sütten başka bildiği yok sütü kesmek zorunda kaldım fazlası zarar çünkü 

Biliyorum patates kızartması çok sağlıklı bişi değil ama haftada bir kezde olsa yapıyorum yiyor sucuklu yumurtaya bayılır omlet Menemen yaparım un çorbasına ekmek doğrar onu yediririm bu şekilde 
0 oy
(18 puan) tarafından
Benim oğlum Salatalık krep pankek patates kızartması ve mihlama dışında hiç bir şeyi sürmez ağzına ben de dönüşümlü olarak her gün birini yapıyorum artık gına geldi kiriyom iki yumurta ye işte ama olurmu asla yemez ne peynir ne zeytin ne domates deli ediyor küçük kardeşi de 21 aylik oda ona özeniyor oda yemiyor artık kahvaltılar bana kabus
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Hergun sadece tereyağında yumurta ve helva yer onun dışında asla ağzına birsey sürmez 
0 oy
(379 puan) tarafından
domates,salata,zeytin,pankek,peynir yemedigi icin karisik tost yapiyorum anlamadan yiyor cogu seyi.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 386 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
23 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cemrenin mamasi (8,318 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 185 göst.

379,543 soru

11,362,009 cevap

34,839 kullanıcı

...