0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
46 kiloyum 158 boy. Kendimi bildim bileli zayıfım. En fazla 48 e çıkarım aadece hamileyken 65 olmuştum. Kilo almak istiyorum. Eşim de bu aralar sayıklıyor biraz kilo alsan diye. Beni her gören ne kadar zayıfsın,üflesem ucarsin bilmem ne. Çok moralim bozuluyor. Ben kimsenin kilosuna, boyuna hiçbir şeye laf etmem. Kilolu insana nasıl şişmansin,kilolusun vs. deyince üzülüyorsa zayıf insana da aynı sekilde dokunuyor. Ağzımda aft şeklinde yaralar cikar hep yani istesem de zaman zaman yiyemiyorum zaten. Ama insanlar bunu bilmez niye bu kadar kötü ya insanoğlu 

9 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Aslında çok zayıf degilsin bende öyleyim bende 158 boy 46 kiloyum tabi 50 kg olsam daha iyi olcak gibi ama olmuyor ne yapayım zorlamiyorum artık akışına birakdim
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
1.68 ve 64 kıloyum doktorum sureklı zayıfla dıyor dıyabet hastasıyım cunku keske valla yerınde olsam herkesın derdi farklı ıste
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Bende 1.57yim 48 kiloyu gordugum oldu dogumdan sonra tabi vucut tipide onemli ama ben oyle cok cok zayif olmqdim aslinda. Suratim cokuyo sadece kilo verince herkes cok zayif zannediyo. Keske bende suan 50 falan olsam :woot:

0 oy
tarafından
150 yim 43 kiloyum bomba aktivite var onu kullanıyorum ise yaradı genelde 41 40 duruyordum yavaş yavaş alıyorum 50 olmak istiyorum 
(640 puan) tarafından
Bomba aktivite ne
0 oy
(301 puan) tarafından
Bizim aile kiz kardeslerimde hep zayıf 45 kilolarda baya stres yapmıştı kilo almak için sürekli biseyler deniyordular fayda etmiyordu eşimin berber arkadasi var her ay yanına gidip tras oluyor son gittiğinde çocuğa bişey olmuş kilo almış zayıftı falan dedi baya şaşırmıştı arattirip sordurdum benim kardeslerimde kilo almak  istiyor diye Irak'ta eczaneden kilo almak için hap varmış oda birinden duymuş almış kullanmış öyle birseydi ki 1 ayda 10 kilo aldırdı bende eşime söyle getirte biliyorsa denesinler dedim çünkü kız kardeşim düşün piskolok ilacı sırf kilo aldırıyor diye kullanmaya başlamıştı okadar takiyordu annemlere gittiğimde verdim hapı kardeşime iki hafta sonra gittim gerçekten çok şaşırdım baya yanakları falan şişmişti çok guzellesmisti ama herşeyin yan etkisi var o habinda vardı vücudunda çatlama oldu ve ayrıca çok hazımsızlık yapıyordu bende 1 hafta kullandım benim kilom yine iyiydi 52 kilo kullandım 56 oldum ama bir hafta sonra öyle şişkinlik hazımsızlık yaşadım ki kardeşlerimin umrunda değil kilo almak için kullandılar yani 
(640 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cok teşekkür ederim canim da iyice araştırmak lazım. Kilo değil de ödem yapip vücutta şişkinlik yapiyor anladığım kadarıyla ama ilacın adı buysa bi araştıracam. Ilacin prospektusunu indirdim. Bu ilac kolesterol düşürücü vücuttaki yağ oranini düzenleyen bj ilacmis ve bir anda bıraktığınızda vücuttaki kolestrolu de artırıyormus. Sizin dediğiniz şişkinlik, kabızlık vs. yan etkileriymis. Doktor kontrolü disinda kesinlikle kullanılmamalıdır diyor. Turkiyedeki adi PRATIN. Bence siz de kullandiysaniz şişkinlik ve hazimsizliginiz devam ediyorsa kolestrolunuze bi baktirin ne okur ne olmaz.
(301 puan) tarafından
Bı tane daha var arapça yazili onu yazamadım ben kullanmadım sadece 1 hafta kullandım zaten çokta kilo istemiyordum kardeşlerimi görünce kilo alasim geldi 56 yetti yani zaten şuan hamileyim bırakmıştım bı kaç ay kız kardeslerimin umrunda değil çok ciddi bı yan etkisi olmadığı sürece onlar kilo almak için kullanırlar yani ama ben yeni evliyken kendimi düşünüyorum 47 kiloydum millet hep zayıfsin derlerdi eşimde kilo almamı istiyordu hiç alamazdim o piskolojiyke insan kullanıyor işte çok şükür bende 52 53 kg doğal yoldan doğumdan sonra kaldı
(640 puan) tarafından
Aynen ya hep çok zayıfsın bilmem ne insanın canı sıkılıyor. Evet canım Arapça yazılıydı görsellerde ama ben yine doktora sorup kullancam demir değerim düşük hem onlara baktırır hem sorarım. Sen bana ikisinin ismini de tam öğrenip atabilir misin? Özelden de olur fark etmez
(7,972 puan) tarafından
İlacı birakdiktan sonra geri verdiniz mi kiloları
(301 puan) tarafından
Kız kardeşim doktora göstermişti arapça yazılı olanı tavsiye etmemişti size yazdığım olana pek bı etkisi yok demişti bende kilo gitmedi ama kız kardeslerim verdi onlar çok herşeyi takıyorlar annemle tartissalar bile yemek yemezler herşeyi sorun ediyirmar diye verdiler diye düşünüyorum
0 oy
(301 puan) tarafından

image

@minnos_1 burdan atabildim dediğim gibi doktor onermemisti yani

0 oy
tarafından
40 kiloyum çözüm bulursan yaz 52 le doğuma gittim 
0 oy
(3,704 puan) tarafından
O kadar şaşkınımki yazdığın tüm rakamlar benimkinin aynısı. Bacım fat secret yükle. 55eçıkardıbeni 2buçuk ayda
(640 puan) tarafından
Uygulama mi fat secret
(3,704 puan) tarafından
Evet. Play store dan yükle.
(640 puan) tarafından
Canim yediklerimi  nasıl ekliyoruz, fotoğraf mi çekip yüklüyoruz? Çözemedim ben ya
(3,704 puan) tarafından
Yükledikten sonraki bilgilerini giriyorsun kilo almak mı Ya da vermek mi istediğini yazıyorsun Daha sonra sana günlük alman gereken kalori miktarı veriliyor. Biraz kurcalarsan Eğer görürsün orada günlük Yediğin her şeyi yazıyorsun adet kase porsiyon Hepsi yazıyor. Belirlenen kalori miktarını tamamlaman yeterli Tabii ki daha fazlasını da yiyebilirsin ama şöyle bir şey var çok fazla yemek yemek kilo almak demek değil ne kadar yediğin değil ne yediğin önemli
0 oy
(97 puan) tarafından

Keske ben de zayiflasam benim kilolari sana vereyim :) evlendigimde 48 kiloydum evlendikten sonra 10 kilo aldim 56 ile hamile kaldim 69 la doguma girdim su an 58-60 arasi mekik dokuyorum kilo neyse de gobek cok canimi sıkıyor 

(640 puan) tarafından
Ver kız alırım ben :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
4 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,418 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 483 göst.
28 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...