0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar geçenlerde kaynanam ben eşim çocuklarım avmye gitmiştik neyse 2 aylık kızım var arabadaydi arabayı ben sürüyordum kaynanamda oğluma bakıyordu 2 buçuk yaşında neyse bizde eşimde oturuyorduk kaynanam oğluma bakıyor sandım kadın oğlumu bırakıp tuvalete gitmis yanima geldi dedim oğlum nerde sizle degilmiydi dedi yalan konuussuyo oğlumu bilerek salıyor her yere bende sen iyimisin dedim sen bakıyordun dedim  oyun katına gittik neyse ordada kaynanam ilgilendi.oglumu salmış dedim oğlum nerde oynuyor sen karışma dedi çocuğu ordada kaybetti sonra şey dedi kamaredan buluruz dedim.okadar insan içinde nasıl bulcaz bana diyor sen panik ataksin oğlum 10 yaşında değil kendini bilmez çocuktur gider birinin peşine ben eşime dedim annenle asla ben olmadan oğlumu gondermem

7 Cevaplar

0 oy
(499 puan) tarafından
Kusura bakma ama suç sende sorumsuz olduğunu bildiğin halde neden emanet ediyorsun
(120 puan) tarafından
İlk defa gittik kaynanamla bı yere evde ilgileniyordu  oğlumla dışarda çok farklı buda bana ders oldu
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Ben o yüzden evladımı kimseye güvenip bırakamıyorum hele gezmek için mi asla eşimle gideriz ikimiz ikisine de bakarız 
(120 puan) tarafından
Evet bana da ders oldu gidersem.bile.ben kendim ilgilenirim kaynanama guvenmem
0 oy
(48,690 puan) tarafından
guvenme.bir daha Allah korusun biri alip goturur
(120 puan) tarafından
Evet öyle diyorum kadın anlamıyor beyni kıt
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Birine sen birine esin baksin kaynanan ne alaka sorumsuz bir tip belli ki guvenip arkani donme sakın
0 oy
(887 puan) tarafından
Bu konuda kendi üzerime kimseyi tanımıyorum o kadar pimpiriğim ki eşime bile emanet edemiyorum kendimle götürürüm nereye gidersem kimseye baktırmam güvenemem Allah korusun. Ben doğuma giderken kime güvenip bırakcam onu düşünüyorum şimdiden o derece dikkatliyim
0 oy
tarafından
Bir dahada emanet etme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,152 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 634 göst.