0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Bekarliktan beri kullanıyorum bu ilaçları takıntı ve kaygı bozukluğu var bende oğluma hamile kalınca kestik ama doğum sonra çok kötü oldum şimdi kararsızım oğluma kardeş yapsam mi ama bu ilaçlar engel hastalığım engel oğlumu kardessiz birakirsam ilerde pişman olur muyum acaba 

3 Cevaplar

+2 oy
(2,223 puan) tarafından
Psikolojik olarak iyileşmeden asla çocuk yapma 
(178 puan) tarafından
Kafam karıştı hanginizi dinlemeliyim psikiyatri takıntı hastalığı mutlaka tedavi edilmeli diyor siz hemşire hanım tam tersini söylüyorsunuz
(1,785 puan) tarafından
Hayır edilmemeli demiyorum ama baş etme yöntemleri bulunabilir her tedavi ilaçla olmuyor belki de psikiyatri değil de psikolog desteği alabilirsiniz tedavi olarak
(178 puan) tarafından
Onu da aldim Bi süre ama devamlı alamadim oğlum çok yaramaz 80 mg prozac 75 mg anafranil kullaniyorum
(2,223 puan) tarafından
Öyle ama herkes aynı güç ve dirayette olamıyor çocuk sahibi olmak herkesin hakkı elbette ama iyilesmeden onu çok zorlar. İlk anne olduğumda sağlıklı olduğum halde lohusa zamanımda korkular sardı beynimi ya çocuğa bir şey olursa diye her annede olduğu gibi. Bu düzeyde biri için daha zorlayıcı olur. Kendisi zor zamanlar geçirirse çocuğuna ve ailesine çok faydali olamaz görüşündeyim
(178 puan) tarafından
Aynen dediğiniz gibi çok zorlayıcı oldu tekrar çocuk istemeye korkar oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm bende çok takıntılı bı insanım ama kendimi ferah tutmaya çalışıyorum ilaçlar insanı maffediyor bence ilaca güvenme fazla kendi kendini iyileştirmeye çalış psikologa falan git
(178 puan) tarafından
İlaç kullandın mı canım sen? Psikoloğa gittim çokta fayda gördüm ama oğlum çok hareketli durmuyor
0 oy
(574 puan) tarafından
Bir çocuğun kardeşten daha çok sağlıklı anneye ihtiyacı vardır bence çocuğunuz için kendi sagliginizi düşünün 
(178 puan) tarafından
Ben göçüp gittikten sonra bu dünyadan beraber destek olurlar birbirine diye düşündüm ama yorumunuz çok güzel teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
0 oy
10 cevap 4,389 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu

380,284 soru

11,386,079 cevap

34,886 kullanıcı

...