0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde (5,913 puan) tarafından
Kizlar a101de bugun finish classic bulasik makinasi tableti 101li 35 tl olmus esim iki paket almis classic olanini hic kullanmamistim deneyen var mi acaba 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay ben de alıyım diyordum unuttum ya gitmeyi:D yarina kalırsa alayım iyi diyorlardi

(5,913 puan) tarafından
Sen hic kullandin mi canim hep o jel gibi olanlardan kullanmistim bide abc konsantre 5tlymis ondan da almis esim haberin olsun
tarafından
Yok tatlim kullanmadim ama burda arkadaslar yazmıştı iyi diye. Cok sagol
(5,913 puan) tarafından
Tmm canim tesekur ederim ♥️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bnde aldım güzel bnce çok çok uygun yani 
(5,913 puan) tarafından
Aaa temiz oluomu oyle bulasiklar
(1,025 puan) tarafından
Çok yağlı şeyler yoksa 40 dakikada yıkıyorum o zmn yarım tablet koyuyorm bi tane koyunca erimiyo çünkü bn bide bulaşıkları tertemiz koyarım makinaya huyum açınca millet temiz sanıyo kirliyi :)
(5,913 puan) tarafından
Hmm ben ekonomik yikamaya koyuyorum hep canim oda baya uzun suruor
(1,025 puan) tarafından
Ben ya 40 dakikada yıkarım ya da 1 saatte diğerleri çok uzun biri 3 biri 2 bçk saat
(5,913 puan) tarafından
Aynen 2bucuk 3 saat suruodur kesin ama tertemiz oluor oyle icime sinior esim kisa programa at zaten kirk saat duruluosun makinanin yikamasina gerek kalmior aslinda dior :D benim icim rahat etmez die hic oyle yikamadim
0 oy
tarafından
Bende aldım daha öncede aldım memnundum
(5,913 puan) tarafından
Anladim tesekur ederim canim ♥️
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yıllarca kullandım memnundum ama makindan makinaya değişiyo kimi makinaya iyi gelmiyo
(1,068 puan) tarafından
Canım sen kendin kullanınca anlarsın iyimi kötümü ben makina değiştirdim aldığım makinada iyi yıkamadı tableti değiştirdim
(5,913 puan) tarafından
Aynen canimda iki paket almis ya iyi degilse geri gonderim die dusunuorum
(1,068 puan) tarafından
Dene canım en iyisini sen bilirsin komşularında falan kullanan varmı varsa bir tane iste kullan paketi açmamış olursun sonuçta 6 ay kullancan
(5,913 puan) tarafından
Bir sorim bakim canim tesekur ederim ♥️
(1,068 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Finish her türlüsü b@k (afedersin) 

İndirimde diye aldı 4 5 paket kullan kullan bitmiyor bi an önce bitsin istiyorum çünkü güzel. Yikamaz
(5,913 puan) tarafından
Yaaa gerckten mi :(
(15,751 puan) tarafından
Valla ben beğenmedim ama aynısından ki bilmiyorum
(5,913 puan) tarafından
Valla canim finish classic yazior ustunde
0 oy
tarafından

Haha tablet diyince ilk akla gelen elektronik tablet :)

(5,913 puan) tarafından
Bak bu yorumu bekliodum ondan gulucuk koymustum rahimecim cok akillisin kiz bak :D hahaaa
tarafından
Hahaa yakalarım adı üstünde ayaklı gazeteyim ben
(5,913 puan) tarafından
Senin lakabin ayakli gazete mi kiz Allah seni :D
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben onu kullanmıyorum ablam almıştı hep bırakıyormuş deterjan bulaşık makinasında canım.
(5,913 puan) tarafından
Yaaa gercekten mi ilk defa kullanacam hep o jel gibi olanlarindan kullandim onlarda simdi cok pahali esim ucuzken bundan almis yarin geri gonderim o zaman :(
(5,938 puan) tarafından
Hayır belki senin makinaya iyi gelecek canım denemeden bilemezsin ki
(5,913 puan) tarafından
Abla bir kutu degil iki kutu almis bir kutusunu acsam denesem desem icinde 101 tane var napcam ben yakinimdakilerde gitmis almislar ama nasil.oldugunu bilmioruz diolar biri bimin tabletini kullaniomus o iyiyse bu hayli hayli iyidir dior
(5,938 puan) tarafından
1 kutusunu yolla o  zaman canım.diger kutu sende kalsın
(5,913 puan) tarafından
Aynen oyle yapim abla tesekur ederim
0 oy
tarafından

Ben memnunum kullanıyorum cnm:)

(5,913 puan) tarafından
Deterjan kaliomu icinde canim kac dakikada yikiosun asli abla deterjan kalior dedi
tarafından
70 derecede yikiyorum kalmıyor canım.  Belki dedikleri gibi makineden makineye fark var
(5,913 puan) tarafından
Aynen oylede olabilir canim benim.makinam arcelik 2 yil once almistim simdiye kdr kullandigim hicbir tablet oyle bir sorun yaratmadi
tarafından
Bende fairy kullanıyor dum indirimdeydi diye eşim almış öyle sorun yaşamadım şimdiye kadar canm
0 oy
(196 puan) tarafından
super ben devamli onu kullanıyorum aslada degistirmem 
(196 puan) tarafından
en yağlı bulaşıgimi bile tertemiz yapıyor tencerelerimin altı bile telle ovalamissin gibi bembeyaz oluyor
(5,913 puan) tarafından
Clasic olanini mi kullaniosun canim ortasinda top kirmizi birsey var kartonunun ustunde makinanin markasi ne bide
(196 puan) tarafından
evet onu kullanıyorum devamli olarak  baska hicbir markayi kullanmam feyryde kullandm ama finis calsk kadar memnum kalmadm. tek tercihim finis calsk
(196 puan) tarafından
makinemin markası altus.  
 tuzunuda parlaticisini da soktan alıyorum  mintak olanı . bitek finisi a101 den aliyorm ve cok memnumun. tek tavsiyem makineyi tuzsuz calistirmayin ve kül tablası asla koymayın makinenize
(5,913 puan) tarafından
Anladim canim tesekur ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
3 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Ebbbo (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yesilimsi (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...