0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Kızlar şimdi size nasıl anlatayım inslalah anlatabilirim benim evim çok küçük 90 M2 2 oda bı salon ama aşırı küçük 3 oda diyeyim toplasan 3 oda 2 oda etmez bir küçük kızım var 3 yaşında ona tahta beşik almıştık ben şuan da hamileyim altı aylık yatak odamızda besik ve bizim yatagimiz var. benim büyük kız aşırı düşkün beşiğine yatağina. Bizde bu beşik kızıma kalsın küçük tasimalik beşikler var salanabilir portatif olarak onlardan almayı düşünüyoruz büyük kızımın brdigini dolap odama alıp alicsgimiz küçük besigide bizim yatak odamıza alalım diyoruz ama kızım 3 yaşında tahta besige daha nr kadar yatabilir diyr de dusunuyoruz napicafimizi şaşırdık küçük beşiği boşuna mı almış oluruz acaba sonuçta bebek en fazla 1 yaşına kadar sigarsa sığar oda en fazla. Onun yerine kızıma yatak alsak koyacak yerimiz yok artı bide küçük Besik bize yük olucak sizce beşik almayıp bu tahta besige ditek brbegr bırakıp kızıma küçük odaya sungrr bişi mi atsam daha iyi yatak düşünsek sığmaz anca olcuyle yaptırmak zorunda kalırız degermi bilemedim o kadar masrafa ev bizim olduğu için cikmayifa dusunmuyoruz şuan ne oneririsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ev kendinizin olduğu için kalıcı bi çözüm bulmanız daha iyi olacaktır.Bebek gelmeden kızınızı yeni bir yatağa alistirirsaniz daha iyi olur bebek gelince bu çok zor olur bırakmaz beşiğini.Yeni bı beşik gereksiz bence.Kixiniza özel ölçü ile en uygun yere bı yatak yaptırmanız daha uygun olur diye düşünüyorum.Siz bilirsiniz tabi
(257 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum en doğrusu bu galiba teşekkür ederim canım en kısa sürede yatagina alistiricam kızım bakalim
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ev seninse mecbur kıza yatak yaptıracaksın bacım küçük portatif beşikte benim kızım 9 ay yattı sonrasında rahat edemediği için mecbur bazaya geçirdim. Sen şimdiden büyük kızına yatak yaptır yeni eşyanın hevesine orda yatmaya başlar zaten bebek doğarsa kıskançlık yapar yatmak istemez 
(257 puan) tarafından
Haklısın canım daha mantıklı bu şekil
0 oy
tarafından
Ayy kız ev küçük iyice daraltma ne o öyle kız zaten büyümüş ben iklim 3 ,5 yasindaydi ranza yaptırdık (kendi evim)  kızıma 6 aylık hamileydm oğlum yatağına alışana kadar bekledim kızıma beşik aldık 2 sene sonra falan oğlum 7 okursa kızımı alt yatağa koyucam zaten korumalıgida var oda küçük hemen beşiği kaldırmak istiyorum ben gelemiyorum öyle heryerin tikis tikis olmasına

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 238 göst.
13 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤Berkay'ın Annesi ❤ (1,816 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...