0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Görümcem eski beşiğini vermişti kızım için.. Eşimin de canına minnet, yenisine para vermemek için hemen kabul etti.. Ama gelelim asıl konuya.. Bu beşik park beşik.. Ve bütün kumaşları sökülmüyor.. Bugün sökülen yerleri söktüm, sökülmeyen yerleri de o haliyle sabunlayıp duruladım.. Ama bi türlü istediğim kadar temiz olmadı.. (Parçalarını leğene koymuştum, biraz sonra baktım akan su kapkaraydı).. Ben o kirli beşiğe kızımı yatırmak istemiyorum :(:( Nasıl temizleyebilirim ya da eşimi başka bi beşiğe nasıl ikna edebilirim.. Bana akıl verin.. Ahşap olsa silip kurtulcam ama bez olunca olmuyor.. En az bi 6-8 senelik beşik zaten.. Görümcemin küçük çocuğu 4 yaşında

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cikmiyormu canım 
(1,552 puan) tarafından
Granül sabun almıştım bebeğimin çamaşırlarını yıkamak için.. Beşiği de onunla yıkadım, çok da güzel köpürdü ama sonra durulayıp leğene koydum baktım akan su kapkara hiç temizlenmemiş
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ben olsam kabul etmezdim asla ilk cocuk heves edib yenisini alordm herseyin ya  ewine goster  bu kirli de anlasn
(1,552 puan) tarafından
Ben de etmedim ama eşim dinlemedi.. Kiri de gösterdim, ben kızımı çekyata yatırırım buna yatırmam dedim.. Tekrar yıkarız dedi
0 oy
(119 puan) tarafından
çıkan suyu eşinize gosterseydiniz videoya cekseydiniz o kadar pis beşikte çocuk hasta olur inan ki
(1,552 puan) tarafından
Kiri gösterdim, ben kızımı çekyata yatırırım buna yatırmam dedim.. Tekrar yıkarız dedi.. Ben bugün tek başına yıkadım, belim ağrıdı uğraşırken temizlenmedi
(119 puan) tarafından
kusura bakmayin ama eşiniz iki kuruş için size eziyet çektiriyor
(1,552 puan) tarafından
Evet biraz öyle yapıyor.. Tutumlulukla cimrilik arasındaki ince çizgide kayboluyor
(119 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
(1,552 puan) tarafından
Amin, Allah razı olsun
0 oy
(1,207 puan) tarafından
O çıkmayan yerlere söyle  etkili bi temizleme  ürünü sıksan  öyle olmazmi  canım   . Yapabiliyorsan  öyle yap hani eger yinede istemiyosan  internetten bak o park besikler uygun oluyo olmadi saklı gizli ondan al derim anca . Bunda kötü bisey yok insan birbirine kullanmadığı şeyleri vermeli banada veren oldu bende verdim . Ama temiz olmalı şahsi fikrim o kadar dediğin gibi kirliyse  hiç vermese daha iyi bence 
(1,552 puan) tarafından
Leke yok diye temiz gözüyle bakıyor.. Ama küçük çocuğu dört yaşında, beşiği bi de büyük için aldıysa bi 6-8 senelik beşik.. O kadar uğraştım yıkadım, belim ağrıdı, hâlâ temizlenmedi
(1,207 puan) tarafından
Valla senin yerinde olsam kenara para atar eder kendom yeni alırdım internetten diyorum ya onlar çok uygun yani zorlamaz bütçeyi cok
(1,552 puan) tarafından
Eşimin istemediği bişeyi yapmak da içime sinmiyor ama yine en mantıklısı o galiba
(1,207 puan) tarafından
Canım tamamda o zaman itiraz etmeden kullanman lazım ya o ya o   . Ben şahsi fikrimi söyledim bende kocamin istemedigi biseyi yapmam ama bu kötü bisey değil gerçekten ihtiyacım varsa onu kullanmak içime sinmeyecekse  hergun görünce sinirlerim hop oturup hop kalkacaksa ben alırım yenisini. Kocamada  derim durumu gerekirse ikinci el aldım derim ama yeni alirim
(1,552 puan) tarafından
Ben de öyle yapacağım sanırım.. İstemiyorum ona yatırmayı
0 oy
tarafından
Gelen beşiği letgoda Sat onun parasıyla ufak birşey al 
(1,552 puan) tarafından
:) O da mantıklıymış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 238 göst.
13 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤Berkay'ın Annesi ❤ (1,816 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...