0 oy
47 göst.
Aile kategorisinde (718 puan) tarafından
Merhaba kızlar bebeğimin kilo alımı şu şekildeydi 1 kg , 1.200 gr , 800 gr ve 500 gram... büyüdükçe kilo alımı azalır dediler tamam kabul ama bu cocuk mememden ayrılmıyor geceleri memede uyuyor göğüslerim dolgun değil sönük sönük ve artık uçları sızlıyor sürekli emdiği için. Doktor ne mama dedi ne bişey dedi sinirlerin alt üst. Sütüm çoğalsın diye elimden geleni yapıyorum... çok yoruldum ya beneğim açmı diye düşünmekten yemin ediyorum

4 Cevaplar

0 oy
(2,761 puan) tarafından
Memenin solgun olması sütun az olduğu anlamına gelmez ki. Ki gayet de güzel alıyor. Tüm emzirme dönemi böyle geçer zaten 
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım beni mi anlattın aynı durumdayız benimde hep sonuk asla dolmuyo hiç memeden ayrilmiyo mama aldım ben onu da icmiyo 4 ay 3 günlük benim bebegimde ilk ay 1400 1300 800 900 brnimki de
(718 puan) tarafından
Bizimkine mama teklif ettim içseydi eğer verecektim günde 1 2 defa en azından ama mama içmiyor biberon tutmuyor tuhaf bir cocuk yani ne bileyim
(1,154 puan) tarafından
Aynen benimkide aynı durumda canımistemiyo icmiyo bide uyku yok hiç seninki günde kaç defa kaç saat uyuyo
(718 puan) tarafından
Uyku deme bana uyku deme :)) gündüz yarım saat yarım saat uyur çıt sesine uyanır uyanık olduğunda sürekli ağlar uykuya daldırasıya kadar canım çıkar gece uykusuna 12de 1 de girer bir ozaman 2 saat uyur sonra hep meme meme meme sabah 8 bucuğa kadar ter içinde kalırız sonra gün başlar 2 saat te bir 3 saatte bir yarım saat uyur mafoldum artık
(1,154 puan) tarafından
Ay canim sen = ben 12 1 arası olmadan gece uyukusuna yatmiyo asla helr şuan nelrr çekiyorum bugün mahvetti beni
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Benim bebeğim 2 aylık ilk ay göğüslerim 4 saat geçte taş gibi oluyordu son 1 aydır aşırı yumuşak ama eskisine göre daha çok süt çıkıyor sıkınca. Ben de azaldı gibi hissediyorum her seferinde bebeğim 2 gündür çok aktif de emmiyor ama bir şekilde alıyorlar o sütü. Bez sayısı 6 falansa gayet iyi besleniyordur yazın terlemekten azalıyor biraz bez sayısı ama Yine de 5 in altına dusmedikten  sonra kaygı etmeyin
(1,154 puan) tarafından
Bez sayısı 6 olması dolu dolu mu 6 bez yoksa 6 kere ciş yaomasi mi
(2,186 puan) tarafından
Yabi bence 6 kere yapması dolu dolu bez sürekli cia yapması uzun süre değiştirilmemesi gibi bir şey bence
(718 puan) tarafından
Ben çişi bekletmiyorum mavi cizgiyi gördüğümde hemen değiştiriyorum beze acımıyorum o yüzden doluluk oranını pek bilemiyorum da
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Sutun olmadigi icin memede degil ki, artik disler cikmaya basliyor ve onun icin rahatlatiyor kendini. Memelerin zaten bu saatten sonra dolgun olmayacak normal. Memede sadece karin doyurmak icin degil, duygusal tatmin ve agrilarda da cocuk meme ister.
(718 puan) tarafından
Duygusal tatmin evet haklısınız ama gece sürekli memede olmasıda beni çok üzüyor
(2,630 puan) tarafından
Malesef emzirme boyle, ozellikle dis donemleri daha sık yapisiyolar :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Glsvn (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bastet (976 puan) tarafından soruldu

382,711 soru

11,457,569 cevap

35,039 kullanıcı

...