0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar kızım 3 yaşında bugün hastalandı soğuk algınlığı oldu galiba cuma gününde tatil ayarlamistik iptal mi etsek yoksa gitsek mı biledim bı sıkıntı olurmu

5 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Cuma gününe daha çok var canım götürün hava değişik gelir en azından 
(84 puan) tarafından
Zaten kızım için gidecz çok seviyor denizi suyu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cuma toplar kendini iptal etmeyin bence hem ona da değişiklik oluŕ belki iyi gelir 
(84 puan) tarafından
Zaten kızım için gidiyorum çok seviyor denizi ama hasta olunca bı hevesim kaçtı yarın hastaneye goturcem
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Birkaç güne toparlar iptal etmeyin bence cumaya daha 4 gün var acile veya aile hekimliğine gidip ilaç yazdırın giderken de yanınızda bulundurun hatta bence 
(84 puan) tarafından
Evet bende öyle yapcam boğazım kaşınıyor diyor inşallah toparlar ya onu böyle görmek bana hiç iyi gelmiyor
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Aynisi başımıza geldi canm otel falan herşeyi ayarladk 3 gün kala hastalandi kızım hemen hastaneye götürmüştüm ben ilaç verdi gidinceye kadar toparladi kendini
(84 puan) tarafından
Tamam canım yarin sağlık ocağına goturcem bende galiba ya soğuk algınlığı yada boğaz enfeksiyonu boğazım kaşınıyor diyor çünkü
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Bol bol ballı limonlu ıhlamur içir. Pekmez yedir. Palize yap( nişastalı muhallebi yani) bol su içir. Ilık ılık. Burnunu temiz tut. Cumaya toparlar inşallah biraz 
(84 puan) tarafından
Ballı limonlu su yaptım asla ocmedi palizeyi nasıl yapacm peki
(15,224 puan) tarafından
Biraz süte nişasta ve şeker koyup muhallebi kıvamında pisirecrksin. Ölçüsü yok. Ben göz kararı yapıyorum. Ilık ılık yesin.
(84 puan) tarafından
Tmm teşekkürler
(15,224 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
7 cevap 146 göst.
20 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
0 oy
4 cevap 77 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaraalya (32 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...