0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar babam 70 yaşında, kendisi 100 kilo ve  tansiyonu da var, böbrekteki taşlar düşmüş ve mesanede çok fazla irili ufaklı taş var o yüzden açık ameliyat olacak, ama çok riskli yaşı kilosu ve açık ameliyat riski çoktur dedi doktor.  Kapalı ameliyat yapsam 7 saat çıkamayız amelayttan dedi. O yüzden açık yapcam dedi.

Abilerim İstanbul'da gelmiyor ben uzaktan geldim, doktor riskli haberin olsun herşeyi kabul edip imza atacaksın dedi, hala şoktayım yani ne yapsam babam olacam diye diretiyor? Acaba abilerimi arayıp gelin diye zorlasam mı? Açık ameliyat riski duyan yapan var mı ya

3 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yorumu olan yok mu kızlar ya! :(
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kapalı ameliyat riski var mı 
(3,503 puan) tarafından
Bence abilerini çağır böyle bir şeye asla tek başına karar verme canım ayrıca yerinizde olsam başka bir Dr a daha gotururdum yani onda risk yoksa neden onu yapmiyo gerekirse 10 saat kalsın ama sağlıklı sağlam bir şekilde çıksın o ameliyattan
(1,016 puan) tarafından
Uff bugün gidip doktorla konuşayım kapalı için tekrar . O ara abilerimi arayayım yine de. Babam yapalım diye tutturmuş
(3,503 puan) tarafından
Mutlaka ara canım Allah korusun bir şey olursa eğer neden imza attın neden başka yere gitmedin ya da niye bizi cagirmadin diyebilirler ki ben olsam derim o yüzden bu sorumluluğu tek başına alma Rabbim şifa versin ve bence babanı ikna etmeye bak başka bir Dr a daha göster
(1,016 puan) tarafından
Sağol canım benim..Ya başka yer yok acıkcsı. Küçük bir ilçe. O yüzden abilerimi arayayım kendi yerlerine götürürler ancak
(3,503 puan) tarafından
En iyisini yaparsın canım
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Taşlar çok ağrı yapıyor demekti amca da ameliyat olup kurtulmak istiyor istiyorsa saygı duymak gerekir ayrıca doktorlar hep en kötüyü söylüyorlar bütün ameliyatlarda risk var 
(1,016 puan) tarafından
Bizimki çık riskten bahsetti ya,, hem taşlar çok fazla mesanenin her yeri taş dedi. Evet babam da erkekler gelmez, sen gelmişken sen yap diyor:(  inşallah dediğiniz gibi olur yaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Menesamm (453 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...