0 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
Hanınlar merhaba kızım 5 gün önce havuza gitti 2 yaşında sürekli gidiyoruz aslında ama bu sefer gözünde kanlanma oldu kızardı o gün geçtikçe akşam ama ertesi gün yine oldu geçer diye bekledim ama geçmiyor badına gelen varmı yada bilen bugün bi eczacı ile götüştüm mikrop kapmış olabilir iki gün daha bekle geçmezse götür doktora dedi varmı basına gelen bilgi verirseniz sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
İki gün çok geç yarın olmadı hatta bugün gece acile gidin 
(68 puan) tarafından
Ya tedirgin oldum şimdi aslında ilk gün gidicektim doktoru aradım geçer hassas bir çocuk dedi ama geçmedi gerçekten çok hassas bir yapısı var ama hep te gidiyoruz
(1,206 puan) tarafından
Göz bu hiç birşeye benzemez hele birde küçükse hiç şansa birakma en azından bir damla filan birşey verir. Bak lens kullanıyorum bir kaç yıl  önce hafif bir kızarıklık vardı umursamadım çok üç dört gün geçti sabah bir uyandım gözüm kan çanağı gibi korneama zarar vermeme ramak kalmış  bir saatte geçebilecek bir enfeksiyonu ben aylarca geciremedim.o gün bugündür hiç aksatmam temizligini vs. Göz hiç birsekilde ihmale gelmiyor
(68 puan) tarafından
Haklısın evet bir damla önerdi doktor ama 2 gün bekle dedi bende anlamadımn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Enfeksiyon kapmıştır bizimde oldu damla kullandık 
(68 puan) tarafından
İşte antibiyotik alerjisi olduğu için mecbur olmadıkca kullanmıyoruz
tarafından
Canım zaten kimse mecbur kalmasa kullanmaz ama gözdeki enfeksiyon basit birşey değil kendin halk edemezsin yani
(68 puan) tarafından
Evet öyle sma antibiyotik te ciddi bir işgal yapıyor ve zehirli ışıl olup poposunda mantar yapıyor böyle bir durumda da kalıyorum ortada inan oda çok sıkıntılı bir süreç oluyor
tarafından
Belki başka ilaçta vardır antibiyotik olmadan geçer ama işte bunu bizim bilmemiz zor
(68 puan) tarafından
Evet sabah ı bekliyim sonra en azından bi saglık ocagına gidiyim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tugba01 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,023 göst.
15 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine S (15,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu

379,913 soru

11,372,925 cevap

34,855 kullanıcı

...